25.01.23, 18:01
| reklama & PR » informacje
Czesław Mozil twarzą kampanii i konkursu marki Kozel
25 stycznia br. wystartował „Kozel Mix”. Konkurs jest elementem kampanii „Nazwij go po Cześku” marki Kozel, do której zaproszono Czesława Mozila.
12.08.22, 08:47
| telewizja / VOD » informacje
Trwają zdjęcia do III sezonu LEGO Masters
Na początku sierpnia br. ruszyły zdjęcia do nowego sezonu programu „Lego Masters”, którego premierowe odcinki pojawią się jesienią na antenie TVN.
14.02.20, 12:00
| radio » informacje | kultura » muzyka
Herbert 3.0. Zapis niezwykłego koncertu w Trójce
Na płycie "Herbert 3.0" będącej zapisem koncertu zorganizowanego z okazji 20. rocznicy śmierci Zbigniewa Herberta, wiersze poety wykonują: Wojciech Waglewski, Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Król, Skubas, Limboski, Czesław Mozil, Marcin „abradAb” Marten, Justyna Święs z The Dumplings oraz Pablopavo i Ludziki. 
13.03.19, 14:58
| reklama & PR » informacje
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Michał Szpak, Czesław Mozil, Bartosz Kurek i Kuba Wojeówdzki w kampanii Oranżady Hellena
Oranżada Hellena wystartowała z nową edycją telewizyjnej kampanii reklamowej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Twarzą marki Oranżada Hellena jest ponownie Kuba Wojewódzki. W kampanii wezmą udział również Michał Szpak, Czesław Mozil i Bartosz Kurek. 
19.12.18, 08:00
| radio » informacje
Herbert 3.0. Koncert w Trójce z okazji 20. rocznicy śmierci poety
Wiersze Zbigniewa Herberta w muzycznej interpretacji takich artystów jak: Mela Koteluk, Czesław Mozil, Wojciech Waglewski czy Krzysztof Zalewski. Specjalny koncert z okazji 20. rocznicy śmierci poety pojawi się na antenie Trójki już 22 grudnia br.
16.10.16, 10:00
| kultura » muzyka
Ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.
14 października ukazała się płyta z piosenkami do filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który wejdzie do kin 21 października br. W dniu premiery Czesław Mozil ze swoim zespołem ruszają w trasę koncertową promującą album.
30.03.16, 09:00
| reklama & PR » informacje
Czesław Mozil w kampanii Prince Polo
Prince Polo w nowej kampanii pod hasłem „Prince Polo Autentyk” zachęca, aby mimo zmieniającego się świata i stylu życia, pozostać sobą. Do współpracy z marką został zaproszony muzyk Czesław Mozil, który zyskał rzesze fanów dzięki temu, że zawsze pozostaje w zgodzie z samym sobą. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają agencje Brain, SMG Liquid Thread, IQ Marketing, Carat Polska i Big Picture.
08.02.16, 16:00
| reklama & PR » informacje
Czesław Mozil zaśpiewa miłośne piosenki w akcji H&M LoveSongs
Wystartowała H&M LoveSongs – akcja przygotowana przez agencję VML Poland, w której miłosne historie nadesłane w komentarzach przez użytkowników Facebooka zamienią się w zadziorne piosenki zaśpiewane przez Czesława Mozila. 
29.01.16, 21:30
| radio » informacje
Bumerang Czesława cztery razy w tygodniu w Radiu Zet
Radio Zet modyfukuje ramówkę. Od 2 lutego br. program „Bumerang Czesława”, którego gospodarzem jest Czesław Mozil, będzie emitowany na antenie stacji codziennie od poniedziałku do czwartku po godzinie 23.00.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy