16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
09.07.24, 13:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP zawiadamia Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Agnieszka Romaszewska-Guzy: domagam się zaprzestania szkalowania mnie
Telewizja Polska Spółka Akcyjna złożyła do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wyrządzenia szkody w obrocie gospodarczym, oszustwa oraz fałszerstwa faktur przez byłą dyrektor TVP i inne osoby pełniące funkcje kierownicze oraz współpracujące z TVP S.A. w likwidacji. 
12.03.24, 23:43
| telewizja / VOD » informacje
Agnieszka Romaszewska-Guzy zwolniona z telewizji publicznej. Biełsat z nowym szefem
Agnieszka Romaszewska-Guzy nie jest już dyrektorem TV Bielsat. Obecne kierownictwo Telewizji Polskiej w likwidacji podziękowało jej za wieloletnią współpracę. Obowiązki Romaszewskiej-Guzy przejmie jej dotychczasowy zastępca i jeden z założycieli stacji Aleksy Dzikawicki.
13.01.24, 00:04
| telewizja / VOD » informacje
TVP Polonia, Alfa TVP oraz Belsat TV z powrotem w Naziemnej Telewizji Cyfrowej
W nocy z 12 na 13 stycznia br. nastąpią przełączenia programów Telewizji Polskiej w multipleksie szóstym (MUX-6) telewizji naziemnej. Od 13 stycznia oferta dla widzów TVP w telewizji naziemnej składać się będzie z 15 programów w jakości HD.
09.08.22, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Iryna Słaunikawa skazana na Białorusi na pięć lat pozbawienia wolności
Sąd Obwodowy w Homlu wydał wyrok w procesie dziennikarki TVP Iryny Słaunikawej. Uznano ją za winną „stworzenia formacji ekstremistycznej” i skazano na pięć lat kolonii karnej.
24.05.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska zwiększa zasięg swoich kanałów na Litwie. TVP World i Biełsat debiutują na litewskim rynku
W maju br. TVP World oraz Biełsat TV będą dostępne na Wileńszczyźnie dla widzów korzystających z Naziemnej Telewizji Cyfrowej. 
11.09.20, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Gramy dla Białorusi. Koncert z udziałem gwiazd na antenach TVP
W piątek, 11 września br. odbędzie się koncert „Gramy dla Białorusi” z udziałem polskich i białoruskich artystów. Wydarzenie zorganizowało Narodowe Centrum Kultury wspólnie z Telewizją Polską w geście solidarności z obywatelami Białorusi, którzy upominają się o demokrację w swoim kraju. 
22.09.18, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Dziennikarz Biełsat TV zwolniony za zdjęcie z Andrzejem Dudą
Dziennikarz Biełsat TV Ivan Shyla został zwolniony z pracy za opublikowanie na Facebooku słynnego już zdjęcia Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. Jak ustaliła Wirtualna Polska w rozmowie z pracownikami stacji, za zwolnieniem miała stać szefowa stacji Agnieszka Romaszewska.
13.12.15, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Biełsat ma już osiem lat
Pierwsza niezależna telewizja białoruska działa już osiem lat. Biełsat rozpoczął nadawanie przez satelitę 10 grudnia 2007 r., w Międzynarodowy Dzień Obrony Praw Człowieka. Pierwsze wydanie przygotowywanego przez cały dzień głównego programu informacyjnego trwało zaledwie trzy minuty.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.