12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
29.01.23, 17:00
| internet » informacje
Medonet.pl rusza z czwartą edycją Narodowego Testu Zdrowia Polaków
Narodowy Test Zdrowia Polaków to ogólnopolski projekt społeczno-edukacyjny serwisu Medonet.pl, mający na celu zwiększenie świadomości na temat stanu zdrowia i sposobów na jego poprawę.
29.12.22, 14:00
| internet » informacje
Medonet wprowadza narzędzie Shen.Al
Dostępne na Medonet.pl narzędzie Shen.AI wykonuje skan twarzy, a na jego podstawie bada puls, zmienność tętna i częstość oddechów. Badanie można wykonać dzięki urządzeniom z kamerą. 
17.02.22, 09:14
| reklama & PR » informacje
Kochaj siebie. Dla zdrowia. Medonet i Onet inicjują kampanię społeczną
Celem kampanii Medonet i Onet „Kochaj siebie. Dla zdrowia.” jest zmotywowanie Polaków do aktywnej profilaktyki i zdrowego stylu życia. Twarzami akcji są: Katarzyna Zielińska, Vienio oraz Michał Figurski.
25.01.22, 13:00
| internet » informacje
Reset. Medonet uruchomił nowy podcast
24 stycznia br. na Medonet.pl oraz na platformach podcastowych zadebiutował pierwszy odcinek podcastu „Reset”. W każdym odcinku gospodynie cyklu Anna Malinowska oraz Aleksandra Brzozowska i ich goście będą rozmawiać o tym, jak wspomóc i zadbać o sprawność psychosomatyczną.
12.11.21, 12:00
| internet » informacje
Przygotuj się! Medonet i Zdrofit we wspólnej akcji zachęcają do aktywności fizycznej
Serwis o zdrowiu Medonet oraz sieć fitness Zdrofit wspólnie namawiają Polaków do podejmowania aktywności fizycznej. Obie marki pokazują sport w radosnej, tanecznej odsłonie. W ramach akcji społecznej Paulina Przybysz stworzyła specjalną piosenkę „Przygotuj się!”.
11.10.21, 19:10
| internet » informacje
Medonet udostępnił kalkulator wieku biologicznego i stylu życia
Medonet.pl – serwis o zdrowiu i medycynie z portfolio Ringier Axel Springer, dzięki współpracy z twórcami aplikacji Vika, zaoferował użytkownikom nowe narzędzie, które pozwala sprawdzić swój wiek biologiczny oraz przewiduje jaki wpływ na zdrowie może mieć obecnie prowadzony styl życia.
30.07.21, 18:15
| internet » ludzie
Diana Żochowska awansuje w serwisie Medonet
1 sierpnia br. Diana Żochowska obejmie stanowisko Head of Medonet. Jakub Zieliński, dotychczas pełniący tę funkcję, rozstaje się z firmą z końcem sierpnia.
24.05.21, 17:55
| internet » e-commerce
Medonet będzie współpracować z platformą Kliniki.pl
Na Medonet.pl (RAS) odbiorcy znajdą ofertę Kliniki.pl - bazy prywatnych klinik medycznych i estetycznych w Polsce. Użytkownicy serwisu mogą porównać ceny, zapoznać się z ofertą i umówić na konsultację lub zabieg.
25.01.21, 11:41
| internet » informacje
Siedem nagród w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2020 dla Medonet
Sześć dziennikarek Medonetu zostało laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2020 w kategorii Internet. Portal Medonet.pl otrzymał także nagrodę honorową - tytuł Mistrza Internetowego Przekazu.
23.03.20, 07:00
| internet » informacje
Interaktywny checker na koronawirusa w serwisie Medonet
Medonet.pl (Ringier Axel Springer Polska) jako pierwszy wprowadza interaktywny checker na koronawirusa. Dzięki narzędziu użytkownik ma nie tylko zweryfikować prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem, ale także otrzymać potrzebne informacje.
25.02.20, 22:00
| internet » informacje
Narodowy Test Zdrowia Polaków. Projekt społeczno-edukacyjny serwisu Medonet
Narodowy Test Zdrowia Polaków to ogólnopolski projekt społeczno-edukacyjny serwisu Medonet, mający na celu zwiększenie świadomości na temat stanu zdrowia i sposobów na jego poprawę. Partnerem strategicznym projektu jest Nationale-Nederlanden.
31.01.20, 19:00
| internet » informacje
Medonet w nowej odsłonie
W połowie stycznia br., Medonet uruchomił nową wersję serwisu medonet.pl. Nowoczesny i przejrzysty layout oraz nowe narzędzia i funkcjonalności towarzyszą zmianom w polityce wydawniczej.
18.11.15, 03:00
| internet » informacje
Odświeżony serwis medonet.pl
Serwis medyczny Grupy Onet.pl - medonet.pl został odświeżony wizualnie, m.in. zmieniono układ treści, dodano nowe sekcje tematyczne oraz własne formaty wideo.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.