22.03.23, 21:35
| radio » informacje
Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy. Konkurs poetycki Polskiego Radia Dzieciom
21 marca br. ruszyła III edycja poetyckiego konkursu „Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy”, organizowanego przez Polskie Radio Dzieciom. Propozycje swoich prac można nadsyłać do 31 marca.
16.01.23, 07:30
| radio » informacje
Bajkowe zagadki w Polskim Radiu Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii zimowych specjalną propozycję. W poniedziałek, 16 stycznia br., na antenie Polskiego Radia Dzieciom startuje zabawa w bajkowe zagadki. Na słuchaczy czekają zestawy upominkowe.
31.12.22, 09:00
| radio » informacje
Babcocha. Świąteczno-noworoczne słuchowisko Polskiego Radia Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom wraz z Teatrem Polskiego Radia przygotowało dla swoich słuchaczy premierowe słuchowisko „Babcocha”, które powstało na podstawie książki Justyny Bednarek. Emisja słuchowiska w reżyserii Adama Wojtyszki odbędzie się 30 i 31 grudnia o godz. 19.00 na antenie stacji.
29.12.22, 12:45
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom przygotowało podcast dla osób z Ukrainy
Polskie Radio Dzieciom przygotowało nowy cykl podcastów „Добрий день. UCZ SIĘ POLSKIEGO Z NAMI! Dzień dobry – Вчи польський з нами!” dla obywateli Ukrainy, którzy chcą nauczyć się języka polskiego. Kurs złożony jest z 20 odcinków. 
12.12.22, 11:02
| radio » informacje
Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem. Konkurs Polskiego Radia Dzieciom
12 grudnia br. ruszyła zabawa kulinarna w Polskim Radiu Dzieciom. „Ryba z makiem, czyli święta ze smakiem” to nowa propozycja stacji, w której całe rodziny będą miały okazje wcielić się w detektywa, próbując odgadnąć nazwę prezentowanej potrawy. Zabawa potrwa do 23 grudnia. Na zwycięzców czekają rodzinne upominki.
05.12.22, 17:45
| radio » informacje
Św. Mikołaj poprowadzi poranek w Polskim Radiu Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom przygotowało program z udziałem Świętego Mikołaja. Najmłodsi słuchacze będą mogli również zadać Mikołajowi pytania, a odpowiedzi pojawią się w mediach społecznościowych stacji.
07.09.22, 22:00
| radio » informacje
Mój piórnik. Polskie Radio Dzieciom organizuje konkurs plastyczny
Polskie Radio Dzieciom konkursie organizuje konkurs plastyczny „Kolorowy piórnik”, którego tematem przewodnim jest szkoła bądź przedszkole.
31.08.22, 16:45
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom rozpoczyna rok szkolny
Polskie Radio Dzieciom rusza z jesiennymi propozycjami antenowymi. W ofercie rozgłośni znajdą się audycje edukacyjno – kulturalne oraz konkursy.
24.08.22, 20:00
| radio » informacje
Mój świat. Konkurs Polskiego Radia Dzieciom na słuchowisko
19 sierpnia br. w Polskim Radiu Dzieciom ruszył konkurs „Mój świat”, którego celem jest popularyzacja twórczości literackiej i słuchowisk radiowych. Konkurs jest współorganizowany przez Polskie Radio Dzieciom, Teatr Polskiego Radia oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Zadaniem uczestników jest napisanie scenariusza słuchowiska dla dzieci w wieku 6 – 12 lat – tematyka dowolna. Konkurs potrwa do 28 listopada. Uczestniczyć mogą w nim osoby pełnoletnie.
25.07.22, 15:30
| radio » informacje
Najmłodsi słuchacze będą „odkrywać” Książkę Tygodnia w Polskim Radiu Dzieciom
Od 25 lipca br., Polskie Radio Dzieciom w swoim literackim cyklu „Książka Tygodnia” zaprasza do zabawy dzieci, które uwielbiają wyzwania literackie. Od poniedziałku do czwartku o godz. 9.15 stacja prezentuje wskazówkę dotyczącą tajemniczej książki w cyklu "Książka Tygodnia", a w każdy piątek można usłyszeć jej rozwiązanie.
01.07.22, 18:03
| radio » informacje
Pomysłowe wakacje. Konkurs plastyczny Polskiego Radia Dzieciom
Ruszył konkurs „Pomysłowe wakacje” organizowany przez Polskie Radio Dzieciom, który jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Najmłodsi słuchacze będą mogli stworzyć prace przedstawiające pomysły na wakacyjne dni. Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz możliwość wzięcia udziału w audycji na żywo.
01.06.22, 08:00
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom ze specjalnym programem na Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka, Polskie Radio Dzieciom przygotowało koncert, słuchowisko oraz audycje specjalne. Na słuchaczy czekają bilety do kina i teatru oraz książki i płyty.
26.05.22, 07:00
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z propozycjami na Dzień Mamy
Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Mamy. Na antenie stacji pojawią się audycje specjalne poświęcone mamom oraz akcja poszukiwania największego przeboju muzycznego dla mam. Dziennikarze stacji zapraszają do składania życzeń i dedykowania mamom wyjątkowych piosenek.
11.04.22, 19:20
| radio » informacje
Cześć - uczmy się polskiego razem. Podcasty Polskiego Radia dla dzieci z Ukrainy
Polskie Radio Dzieciom zaprasza dzieci z Ukrainy do nauki języka polskiego. Nowy podcast „Cześć - вивчаймо польську разом", czyli „Cześć - uczmy się polskiego razem” jest dostępny na bezpłatnej platformie Polskiego Radia i stronie internetowej kanału. 
31.01.22, 16:00
| radio » informacje
Ferie z Gwiazdami na antenie Polskiego Radia Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 specjalne programy. 31 stycznia br. startuje akcja „Ferie z Gwiazdami”. Wywiady ze znanymi osobami dostępne będą także na Facebooku stacji i stronie internetowej.
15.01.22, 07:00
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z ofertą na ferie zimowe
Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 specjalną ofertę skierowaną do dzieci oraz rodziców. Od poniedziałku, 17 stycznia br. na antenie stacji pojawi się m.in. przegląd najciekawszych wydarzeń z poszczególnych województw, propozycje aktywności zimowych.
20.12.21, 11:40
| radio » informacje
Nadajemy na dziecięcej fali. Kampania Polskiego Radia Dzieciom
Agencja Promocji Polskiego Radia we współpracy z Polskim Radiem Dzieciom przygotowała spot promocyjny (15’) pt. „Nadajemy na dziecięcej fali”. Kampania wizerunkowa, realizowana na nośnikach billboardowych i w telewizji, potrwa do 31 grudnia br.
11.12.21, 21:00
| radio » informacje
Beata Piechowska-Olszewska nagrodzona za cykl audycji Skarbonka Polskiego Radia Dzieciom
Dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, Beata Piechowska - Olszewska, otrzymała nagrodę w 19. edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych za cykl audycji „Skarbonka” Polskiego Radia Dzieciom.
11.11.21, 17:06
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom organizuje czwarty raz Gwiazdopisanie
Polskie Radio Dzieciom organizuje IV edycję rodzinnego konkursu literacko – plastycznego na najpiękniejsze świąteczne wspomnienia. Opowiadania, listy, kartki z pamiętnika, wiersze oraz komiksy ocenią autorzy książek dla dzieci i młodzieży.
21.10.21, 19:00
| radio » informacje
Jestem, więc myślę i Rodzinny budzik w Polskim Radiu Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom wprowadza do swojej oferty nową „Jestem, więc myślę”, a także „Rodzinny budzik”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.