| reklama & PR » informacje
Latem dowozimy też w plener. Wakacyjna kampania Jush
Ruszyła letnia kampania Jush. Za kreację odpowiada agencja PZL. Kampania obejmuje nośniki OOH takie jak citylight i Veturilo. Przygotowany kontent został także użyty w przeformatowaniach do kanałów digital.
20.09.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion. Konkurs w sieci Żabka
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marek KitKat i Lion konkurs dedykowany dla sieci Żabka: „Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion”.
11.05.23, 00:16
Gdzie warto inwestować w biznes w modelu franczyzowym?
Istnieje wiele powodów, dla których jednym z najkorzystniejszych układów dla początkujących biznesmenów jest franczyza. W małym mieście wydaje się to szczególnie dogodnym rozwiązaniem. Dowiedz się, dlaczego tak jest już teraz!
26.04.23, 12:00
Franczyza a usługi gastronomiczne
Jaki biznes warto otworzyć w małym mieście? Ważny jest nie tylko asortyment dostępnych w nich towarów. Dobre sklepy franczyzy w małym mieście powinny bowiem także oferować usługi gastronomiczne. Pozwalają one na przyciągnięcie szerszej grupy klientów. TEKST SPONSOROWANY
26.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Żabka testuje system gospodarki obiegu zamkniętego w sklepach w Bydgoszczy
Od 26 stycznia br. w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa” klienci sieci Żabka mają możliwość oddawania jednorazowych opakowań po napojach we wszystkich ponad 120 Żabkach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Opakowania można zwracać bezpośrednio u sprzedawców lub w EKOmatach.
16.11.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Kupuj, jak lubisz w Żabce Nano
Żabka Nano wystartowała z kampanią wizerunkową pod hasłem „Kupuj, jak lubisz”. Jej celem jest zachęcenie klientów do zakupów w sklepach autonomicznych Żabka Nano. Kampanii towarzyszy promocja dla użytkowników aplikacji Żappka. 
12.10.22, 15:10
| reklama & PR » informacje
Uwolnij swój czas. Żabka zmienia hasło pozycjonujące i rusza z kampanią
12 października br. Żabka ruszyła z nową kampanię w której pokazuje swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas.
11.08.22, 09:45
Płatność za pomocą karty podarunkowej Google Play
Karta podarunkowa Google Play to sposób na doładowanie konta i dokonywanie bezpiecznych zakupów. Jest to również świetny pomysł na prezent. Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o tej formie płatności.
08.08.22, 12:31
| reklama & PR » informacje
Blowek promuje napoje niegazowane Hemp Tea
W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis - napoje niegazowane Hemp Tea. Kampanię promocyjną wspiera komunikacyjnie twórca internetowy Karol ‘Blowek’ Gązwa. Premierze produktów towarzyszy konkurs.
06.08.22, 10:37
| biznes i technologie » informacje
Żabka nr 8500 w Boguchwałowicach
Żabka liczy już ponad 8,5 tys. sklepów. W I półroczu br. sieć otworzyła 577 placówek. Aktualnie z Żabką współpracuje ponad 72 tys. franczyzobiorców.
23.07.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Żabka partnerem Projektu Plaża TVN
Żabka uczestniczy w tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez TVN. Sieć pojawi się w nadmorskich miejscowościach - w Dziwnowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Krynicy Morskiej i Gdańsku, a mobilna Żabka dotrze też na „Top of The Top Sopot Festival”.
18.07.22, 12:01
Sklep i inne rozwiązania convenience – co to jest?
Nieduże sklepy odpowiadają na różne potrzeby konsumentów. Można w nich zrobić szybkie zakupy na śniadanie, kupić gotowy lunch lub uzupełnić podstawowe artykuły. To duża wygoda oraz oszczędność czasu. Taki sklep nazywamy sklepem convenience. Sprawdź, co go wyróżnia.
21.06.22, 12:07
| reklama & PR » informacje
Żabka współpracuje z marką Żywiec. Wkrótce spot reklamowy z Vito Bambino
Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji przygotowano kreację marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino. 
14.06.22, 11:04
| reklama & PR » informacje
Żabka Polska w portfolio klientów Leo Burnett
Agencja Leo Burnett rozpoczeła swoją pierwszą kampanię dla sieci sklepów franczyzowych Żabka, której celem jest zachęcenie do korzystania z franczyzy oferowanej przez markę.
24.02.22, 20:14
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
Pierwsza Żabka Nano w sieci Leroy Merlin
Z możliwości zakupów w sklepie samoobsługowym bez obecności kasjera, mogą korzystać już klienci i pracownicy sklepu Decathlon, klubu fitness Zdrofit, a od teraz także GIGAmarketu Leroy Merlin przy Al. Jerozolimskich 244 w Warszawie. 
12.02.22, 09:57
| biznes i technologie » informacje
Smart Żabka nr 8000 otwarta w Sierakowie
10 lutego br. został otwarty 8000. sklep sieci Żabka. Placówka zlokalizowana jest na terenie Sierakowa, miasta położonego na skraju Puszczy Noteckiej, pomiędzy dwoma jeziorami: Jaroszewskim i Lutomskim. 
17.01.22, 10:00
| reklama & PR » informacje
Spark Foundry obsłuży mediowo markę Maczfit
Agencja mediowa Spark Foundry (Publicis Groupe), nawiązała współpracę z Maczfit Foods, należącą do Żabka Polska firmą oferującą catering dietetyczny.
03.01.22, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Pierwsza Żabka Nano otwarta w Decathlonie. Debiut sklepu autonomicznego w modelu store-in-the-store
Pod koniec 2021 r., w sklepie Decathlon w Piasecznie została otwarta pierwsza bezobsługowa Żabka Nano. 
03.12.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Żabka Polska klientem Ocama Films
Do grona klientów Ocama Films dołączyła Żabka Polska. W ramach współpracy studio przygotowało dla sieci ujęcia foodowe i dema produktowe do spotów TV oraz filmów wykorzystywanych w digitalu, promujących ofertę dań gotowych Szamamm.
17.11.21, 21:00
| reklama & PR » informacje
Żabka z pilotażowym sklepem na stacji paliw Rakieta
Żabka uruchomiła swój pierwszy, pilotażowy sklep na stacji paliw Rakieta, zlokalizowanej w miejscowości Krosno k. Mosiny (woj. wielkopolskie).
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.