07.09.22, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
SkyShowtime w Skandynawii wystartuje 20 września
Nowy serwis streamingowy SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września br. w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji. W Polsce serwis pojawi się w dalszej kolejności.
13.10.21, 13:20
| radio » informacje
Radio 357, Nowy Świat i TOK FM z przerwami w regularnej emisji. Powód: awaria serwerów po stronie dostawcy hostingu
Przerwę w nadawaniu zanotowały internetowe stacje korzystające z usług Revmy. Sygnał streamingu zniknął na ponad 30 minut.
10.08.21, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Toya i CDA z pierwszymi umowami na udostępnianie programów TVP objętych zasadą must carry must offer
Telewizja Polska S.A. podpisała pierwsze umowy dotyczące udostępniania programów objętych zasadą must carry must offer w multimedialnych platformach internetowych. Dzięki temu operator kablowy TOYA oraz CDA SA, właściciel serwisu CDA Premium oferują swoim użytkownikom programy telewizyjne TVP1 HD, TVP2 HD oraz TVP3.
16.07.21, 07:00
| prasa » informacje
SDP z dofinansowaniem sprzętu od Ministerstwa Kultury
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich uzyskało z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu dofinansowanie na zakup sprzętu do streamingu.
18.06.21, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku | internet » badania rynku
Użytkownicy OTT wolą oglądać Euro 2020 na dużym ekranie
Jak wynika z danych Atende Software, aż 90 proc. użytkowników OTT obejrzało mecz na dużym ekranie podłączonym do sieci (smart TV lub urządzeniu set-to-box). Wzrost natężenia ruchu w telewizji internetowej w czasie meczu Polska – Słowacja w porównaniu do poprzednich mistrzostw piłki nożnej w 2016 r. był niemal dwukrotnie wyższy.
18.03.21, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Nielsen Media: telewizor coraz częściej służy do oglądania treści streamingowych
Stabilna liczba gospodarstw telewizyjnych i coraz więcej wideo online oglądanego na telewizorze. Najbardziej powszechne ekrany wykorzystywane do oglądania treści wideo to w kolejności: telewizor, smartfon, PC/laptop, tablet. Jednocześnie telewizor coraz częściej służy do oglądania treści streamingowych. 
22.12.20, 10:35
Streaming koncertów – pora się do niego przekonać
Wielu artystów nie może żyć bez koncertów. Dla nich rok 2020 z pewnością zaliczyć można do straconych. Do wznowienia życia kulturalnego wciąż wszyscy podchodzimy z dużym dystansem. Na tym tle live streaming wydarzeń muzycznych okazuje się jedyną dostępną alternatywą. Jak organizować koncerty online?
03.12.20, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Discovery uruchamia globalny serwis streamingowy discovery+
Rusza nowy, globalny serwis streamingowy discovery+ z treściami non-fiction. Jeszcze w tym roku usługa ruszy w Polsce w ramach oferty Player.
02.12.20, 11:40
| internet » informacje
DAZN oficjalnie rusza także w Polsce
DAZN, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce.
03.03.20, 09:00
| internet » informacje
Platforma DAZN ma być dostępna również w Polsce
DAZN, serwis streamingowy z transmisjami sportowymi, rozszerza swoją działalność na ponad 200 krajów, w tym również Polskę. Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na DAZN ma być walka gwiazdy boksu, Canelo Alvareza, która odbędzie się 2 maja br. 
23.08.19, 09:05
| internet » informacje
Ekstraklasa z własną platformą streamingową rozgrywek
Ekstraklasa S.A. uruchomiła własną platformą OTT. Platforma Ekstraklasy jest jednym z pierwszych projektów tego typu. Nowy serwis streamingowy i aplikacja Ekstraklasa.TV ma być źródłem przychodów dla ligi na lata, sposobem dotarcia do kibiców na całym świecie i narzędziem budowania marki.
05.03.18, 14:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Sukces KWP. Zatrzymano 30-latka nielegalnie udostępniającego sygnał płatnych TV
Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z Biłgoraja, przeszukali pomieszczenia mieszkalne 30-latka z powiatu biłgorajskiego. Okazało się, że mężczyzna nielegalnie udostępniał sygnał płatnych kodowanych telewizji cyfrowych tzw. streamingu. 
01.02.18, 13:27
| internet » wydarzenia branżowe
Nadaje Broadcasting na targach BVE 2018 w Londynie
Od 27 lutego  do 1 marca br. w Excel London odbędą się targi Broadcast Video Expo. W trakcie wydarzenia na stoisku Nadaje Broadcasting F05 będzie można zapoznać się z oferowaną przez firmę platformą Nadaje.com umożliwiającą nadawanie transmisji audio i video w internecie.
16.01.18, 11:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Policja zlikwidowała piracki serwis. Straty dla nadawców wstępnie szacuje się na ok. 3,5 mln zł
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zatrzymali trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty nielegalnego rozpowszechniania sygnału płatnych telewizji cyfrowych czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu. 
09.11.17, 14:00
| telewizja / VOD » informacje
Programy TVP Polonia w streamingu w Polsce i za granicą
Od 11 listopada br., od godz. 7.30 (czasu polskiego) Program TVP Polonia będzie dostępny w Internecie. TVP Polonia Stream to najnowszy projekt satelitarnego kanału TVP.
01.08.17, 20:00
| internet » informacje
WP Pilot także dla urządzeń Chromcast
WP Pilot, telewizyjny serwis streamingowy, można teraz oglądać korzystając z dodanego właśnie wsparcia dla Chromecasta. Funkcja ta już działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.
01.06.17, 08:00
| internet » informacje
Mazowsze na żywo w sieci
24 czerwca br., od godziny 20.30 po raz pierwszy w historii będzie transmitowany w sieci koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego prosto z siedziby znajdującej się w Otrębusach.
09.03.17, 14:00
| telewizja / VOD » informacje
Areszt dla mężczyzny podejrzanego nielegalny streaming kanałów TV
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie aresztował na okres dwóch miesięcy mieszkańca Szczecina, podejrzanego o przechowywanie i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej oraz bezprawne rozpowszechnienie programów TV.
05.11.16, 15:52
Trendy w marketingu na rok 2017
Powodzenie wszelkich działań marketingowych opiera się na zrozumieniu potrzeb i przewidywaniu reakcji klientów. W najbliższej przyszłości to się nie zmieni, choć do realizacji celów marketingowych będą wykorzystywane nowe narzędzia.
12.04.16, 12:40
Telewizory z obsługą programów streamingowych
Streamowanie video stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Możliwość ta zawitała nawet na telewizory. Jednakże kupujący często zastanawiają się, jak właściwie działa streamowanie na telewizorze i czy w tym przypadku gra rzeczywiście jest warta świeczki. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu rozwiązaniu.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Referent ds. mediów

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce | Opole

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Miasta Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.