M-commerce: 18 proc. wyszukiwań lokalnych skutkuje zakupem
Już 4 na 5 użytkowników smartfonów w USA chce, by wyniki wyszukiwania były dostosowane do ich lokalizacji. Co więcej, są oni bardziej skłoni kliknąć w reklamę mobilną, gdy oferta przez nią prezentowana, odnosi się do ich aktualnego miejsca pobytu.
16.12.22, 12:00
Telefon Samsung, czy Apple iphone? Co kupić? Jakie są różnice?
Wiele osób, które rozważa zakup nowego telefonu zastanawia się co wybrać: Samsung czy iPhone? Dylemat ten wynika stąd, że oba te telefony mają do zaoferowania swoim użytkownikom naprawdę wiele. Mowa tu o świetnych podzespołach, jakości wykonania a także rozwiązań technologicznych, które ułatwiają codzienne życie. W poniższym materiale przybliżamy zalety obu telefonów. Zapraszamy do lektury.
29.06.22, 07:00
| biznes i technologie » informacje
Badanie Założycielskie Krajowego Instytutu Mediów: ponad 91 proc. dzieci w wieku 10-15 lat korzysta ze smartfona
Ze smartfonów korzysta obecnie aż 42,7 proc. dzieci w wieku 4-9 lat. W grupie między 10. a 15. rokiem życia jest to już 91,5 proc. - wynika z Badania Założycielskiego Krajowego Instytutu Mediów. Dla porównania - wśród osób 65+ smartfona używa 33,4 proc. badanych.
01.07.19, 10:00
| biznes i technologie » informacje
Jaka jest teraźniejszość i przyszłość SmartHome w Polsce? Wyniki badania GfK
Smartfony stają się komponentem wyższych kategorii SmartHomu, jako interfejs pozwalający na zdalne komunikowanie się z urządzeniami i zarządzanie nimi na odległość. Jednak świadomość klientów w obszarze najnowszych technologii (Asystent Googla, Alexa, AI, VR) jest nadal bardzo słaba.
23.12.18, 14:00
| radio » badania rynku | telewizja / VOD » badania rynku | internet » badania rynku
Wigilia: przed wieczerzą wygrywa radio, pasterka przegrywa z telewizorem
Po wieczerzy wigilijnej wciąż wygrywa telewizja. Coraz chętniej Polacy sięgają również po smartfony. Przed uroczystym posiłkiem zdecydowanie wygrywa radio – wynika z badania HX Study agencji mediowej Starcom.
28.11.18, 08:00
| radio » badania rynku | telewizja / VOD » badania rynku | prasa » badania rynku | internet » badania rynku
Raport: podczas pracy rządzi smartfon, radio internet
Kontakt z mediami Polacy rozpoczynają już w drodze do pracy. W czasie służbowych obowiązków korzystają ze wszystkich mediów, ale najczęściej z radia i smartfonu. Internet w pracy służy do celów prywatnych, głównie do załatwiania bieżących spraw – wynika z najnowszego badania z serii HX Study przygotowanego przez agencję mediową Starcom.
28.10.16, 12:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizor kontra smartfon. Odpowiedzi najmłodszych konsumentów nie sa już jednoznaczne
Telewizor czy smartfon? O ile w wyborze popularnego urządzenia w domu osoby dorosłe zdecydowanie częściej wskazują telewizor niż smartfon, o tyle odpowiedzi dzieci nie są już tak jednoznaczne – wynika z tegorocznych badań “Kids’ Power 2016”.
03.10.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
Omena Mensah promuje smartfona ZTE Blade V7 Lite
Wystartowała kampania ZTE pod hasłem “Papilarna Rewolucja”. Zdjęcia Omeny Mensah promującej smartfon ZTE Blade V7 Lite można zobaczyć na bilboardach, metroboardach, citylightach, w Internecie, a także w prasie. 
21.09.16, 12:39
Nowoczesny smartfon w przystępnej cenie – czy to możliwe?
Jeszcze do niedawna niedrogie smartfony były właściwie nieosiągalne. Jednak wraz z upływem czasu zmieniają się technologie, a to co było drogie kilka lat temu, dzisiaj jest dostępne przeciętnie zarabiającemu Kowalskiemu. Podczas poszukiwania aparatu w przystępnej cenie trzeba jednak zwrócić uwagę na pewne kwestie.
19.09.16, 09:00
| biznes i technologie » telefonia
Co i gdzie oglądamy na smartfonach i tabletach?
54 proc. internautów ogląda treści video na urządzeniach mobilnych wynika z raportu IRCenter.
27.08.16, 13:01
Nowy smartfon? Trudny wybór
Smartfony uzależniają. Kto choć raz korzystał z tego cudu techniki, ten już nie wyobraża sobie powrotu do klasycznego telefony komórkowego. 
12.07.16, 09:52
Smartfon LG K10 pod lupą
LG K10, to jeden z najmocniejszych przedstawicieli spośród smartfonów koreańskiego producenta. Dobra jakość wykonania, elegancji wygląd, a przy tym niewielka cena sprawiają, że może śmiało konkurować ze smartfonami innych producentów w podobnej klasie telefonów. 
30.01.16, 20:00
| biznes i technologie » telefonia
Dwa nowe urządzenia mobilne od Wiko
Wiko – francuski producent smartfonów, wprowadził do Polski dwa nowe urządzenia: smartfon Wiko PULP 4G oraz fablet Wiko PULP FAB 4G.
11.12.15, 09:00
| biznes i technologie » telefonia
Ponad połowa Polek nie wyobraża sobie życia bez smartfona
Posiadanie smartfona deklaruje 62 proc. Polek. Ponad połowa użytkowniczek smartfonów rozpoczyna i kończy dzień z telefonem, a 60 proc. nie potrafi wyobrazić sobie bez niego życia. To wyniki badania, które na zlecenie Westwing Home & Living przeprowadziła firma badawcza PMR.
23.11.15, 18:00
Mobilne urządzenia na rok mobile
Od kilku lat powtarza się, że nadchodzi rok mobile. Przedstawiciele branży medialnej, marketingowej oraz wszystkich związanych z nowoczesnymi technologiami radzą przygotować się do jego obchodów. To hasło dotyczy rozwoju internetu, a także urządzeń, dzięki którym możemy z niego swobodnie korzystać.
27.03.15, 12:00
| reklama & PR » informacje
Mind Progress Group promuje najnowszy smartfon myPhone
Public relations, obsługa kreatywna oraz IT – to działania związane z premierą nowego modelu myPhone Infinity, którymi zajmuje się agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group dla polskiego producenta telefonów komórkowych. 
26.08.14, 15:10
| internet » badania rynku
MEC Mobile Report: Co trzeci polski internauta ma tablet, ubywa komputerów stacjonarnych
Na przestrzeni dwóch lat ponadtrzykrotnie wzrósł odsetek użytkowników tabletów wśród polskich internautów. Już 30 proc. z nich ma tablet, który coraz częściej staje się substytutem komputera.
19.08.14, 15:14
| internet » informacje
uberPOP debiutuje w Warszawie. Zagrożenie dla taksówek?
19 sierpnia br. Warszawa dołączyła do innych miast, w których dzięki oferowanej przez firmę Uber innowacyjnej aplikacji na smartfony pod nazwą uberPOP można korzystać z nowoczesnej usługi wspólnych przejazdów (ang. ridesharing).
19.07.14, 17:45
| internet » badania rynku
Ponad 2/3 Polaków ma telefon z dostępem do sieci
Aż dwie trzecie internautów korzysta ze smartfona, a co czwarty jest użytkownikiem tabletu. Rosnącej popularności urządzeń mobilnych z dostępem do sieci towarzyszy wzrost zainteresowania treściami wideo w internecie. Dzięki różnym przydatnym aplikacjom urządzenia mobilne stały się nieodłącznym towarzyszem podróży.
07.05.14, 09:38
| internet » badania rynku
Gdzie Polacy korzystają z Internetu za pomocą smartfonów i tabletów?
Blisko co drugi użytkownik smartfona w wieku 18-49 lat przegląda zasoby internetu przy jego użyciu co najmniej raz w miesiącu, niezależnie czy robi to w pracy, komunikacji miejskiej czy stojąc w kolejce - wynika z badania przeprowadzonych przez Pentagon Research. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.