06.12.22, 14:05
| telewizja / VOD » informacje
Prof. Ryszard Legutko bohaterem dokumentu TVP2
We wtorek, 6 grudnia br. o godzinie 22:55 TVP2 zaprezentuje dokument ukazujący sylwetkę Ryszarda Legutki. Wyprodukowany przez Fundację Stanica Kresowa, film „Świat według profesora Legutki” jest koprodukcją Telewizji Polskiej. Autorem scenariusza i reżyserem jest Tadeusz Arciuch.
15.02.22, 09:55
| telewizja / VOD » informacje
Kryminalna sobota. WTK uruchamia cykl dokumentalny
W pierwszy weekend marca br., na antenie Wielkopolskiej Telewizji Kablowej ruszy cykl “Kryminalna sobota w WTK”. Programem otwierającym pasmo będzie nowa seria dokumentów o polskim więzieniu “Kryminał Rawicz”.
16.01.22, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Zofia Zborowska, Joanna Koroniewska i Mery Spolsky promowały dokument BBC Lifestyle o Spice Girls
Zofia Zborowska, Joanna Koroniewska i Mery Spolsky promują trzyczęściowy dokument „SPICE GIRLS: REWOLUCJA GIRL POWER”, który opowiada o pięciu młodych kobietach, które podbiły świat muzyki lat 90’, choć same dopiero wkraczały w dorosłość. 
29.09.21, 16:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Być Jamesem Bondem. Dokument o Danielu Craigu w TVP1
W środę, 29 września br. o godz. 23:10 Jedynka wyemituje dokument „Być Jamesem Bondem”, przedstawiający historię Daniela Craiga. Aktor w roli agenta jej królewskiej mości wystąpił w filmach: „Casino Royale”, „Quantum of Solace”, „Skyfall”, „Spectre” oraz najnowszej produkcji „Nie czas umierać”.
28.09.21, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Madame X. Premiera filmu koncertowego Madonny w MTV Polska
8 października br. odbędzie się globalna premiera filmu dokumentalnego pt. „Madame X”, przedstawiającego trasę promującą 14. album studyjny Madonny. W Polsce premiera dokumentu odbędzie się na antenie MTV Polska.
07.09.21, 13:45
| telewizja / VOD » informacje
Historia Auschwitz w 33 przedmiotach. Laureat London Film & Television Festival
Jeden z odcinków „Historii Auschwitz w 33 przedmiotach” wygrał w kategorii TV Pilot na London Film & Television Festival. Seria dokumentalna poprzez pryzmat bezcennych przedmiotów zgromadzonych w Muzeum Auschwitz-Birkenau ukazuje przerażającą skalę niemieckich zbrodni, cierpienie ofiar i siłę oporu więźniów.
30.08.21, 11:10
| telewizja / VOD » informacje
Siedem lat. Sześć siedlisk. Jedna planeta. Najambitniejsza seria programów środowiskowych BBC
Podczas Międzynarodowego Festiwalu w Edynburgu BBC ogłosiło produkcję „Our Changing Planet”, najambitniejszej serii programów środowiskowych, jaka kiedykolwiek powstała na zlecenie nadawcy.
15.07.21, 10:38
| telewizja / VOD » seriale
Tatarzy polscy. Nowy polski serial dokumentalny w TVP Dokument
W niedzielę, 18 lipca br. o godz. 18.10 TVP Dokument wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu dokumentalnego „Tatarzy polscy”, który opowiada o potomkach osadników muzułmańskich na ziemiach polskich.
12.07.21, 15:05
| telewizja / VOD » badania rynku
TVP Dokument z rekordowym udziałem od początku nadawania
Według NAM, w czerwcu br. udziały kanału TVP Dokument wyniosły 0,12 proc. w grupie 4+ i były najwyższe od listopada 2020 r. kiedy stacja rozpoczęła nadawanie.
21.06.21, 13:39
| telewizja / VOD » informacje
Dokument O zwierzętach i ludziach zobaczą widzowie w 700 amerykańskich kinach
Koprodukowany przez Telewizję Polską film dokumentalny „O zwierzętach i ludziach” wkrótce zobaczą widzowie w USA. Pokazy filmu odbędą się 22 czerwca br. w ponad 700 amerykańskich kinach. Dystrybucję kinową filmu prowadzi Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP.
06.04.21, 10:06
| radio » informacje | internet » informacje
Uchodi – Naród Niepotrzebnych. Premiera dokumentu na Radiozet.pl
7 kwietnia br. odbędzie się premiera filmu dokumentalnego „Uchodi – Naród Niepotrzebnych”. Dokument będzie można obejrzeć na stronie głównej Radiozet.pl, profilu stacji na FB oraz na radiowym kanale YouTube o godz. 20:00.
27.01.21, 14:01
| telewizja / VOD » seriale
Geniusze i marzyciele. Nowy cykl dokumentalny o polskich naukowcach w TVP1
W środę, 27 stycznia br. o godz. 21:00 TVP1 rozpocznie emisję serialu dokumentalnego o polskich naukowcach i odkrywcach. To opowieść o jedenastu bohaterach sportretowanych w filmach z udziałem autorytetów i historyków z całego świata.
13.01.21, 10:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Sylwestra Latkowskiego o Amber Gold w TVP1 i TVP INFO
13 stycznia br. o godz. 20.35 na antenie TVP1 odbędzie się premiera filmu dokumentalnego w reżyserii Sylwestra Latkowskiego „Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy”. Równolegle dokument będzie pokazywany także TVP INFO. 
16.12.20, 12:20
| telewizja / VOD » informacje
Pasja na Krawędzi na Playerze. Kolejna produkcja discovery+ Originals
Wraz ze startem discovery+ w Polsce, w kolekcji zadebiutowały propozycje discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o platformie VOD. Wśród nich znalazła się nowa odsłona programu Bartosza Ostałowskiego „Pasja na Krawędzi”. Tytuł został udostępniony wyłącznie na Playerze, a premierowy odcinek pojawi się w każdą środę.
09.12.20, 16:00
| internet » informacje
Rok we mgle. Onet pokaże dokument Tomasza Sekielskiego
10 grudnia br. o godz. 10.00, na Onet.pl pojawi się film dokumentalny Tomasza Sekielskiego „Rok we mgle”. Produkcja ma pokazać zarządzanie pandemią w Polsce i jest jednocześnie podsumowaniem działań podjętych w ciągu minionego roku.
06.10.20, 20:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP Dokument ruszy w listopadzie
19 listopada br. na rynku TV zadebiutuje nowy kanał Telewizji Polskiej – TVP Dokument. Jak tłumaczy nadawca, duże zainteresowanie pasmami dokumentalnymi TVP przyczyniło się do powstania w ramach Centrum Kultury i Historii TVP nowego kanału tematycznego.
11.06.20, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Sekundy, które zmieniły życie. PZU zaangażowało się w produkcję serialu TVP
W czwartek, 11 czerwca br. o godz. 22:25 na antenie TVP1 odbędzie się premiera serialu dokumentalnego „Sekundy, które zmieniły życie”. 
05.06.20, 22:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Pollywood. Dokument HBO Europe o polskich korzeniach Fabryki Snów
Film dokumentalny „Pollywood” to historia osobistej podróży do Ameryki, jaką reżyser dokumentu Paweł Ferdek odbył śladami założycieli Hollywood mających wschodnioeuropejskie, czy wręcz polskie korzenie – Samuela Goldwyna, Luisa B. Mayera i braci Warner. Film otworzy rozpoczynający się w najbliższą niedzielę Krakowski Festiwal Filmowy. Premiera dokumentu Pollywood w HBO i HBO GO odbędzie się 14 czerwca br. 
30.05.20, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
Colectiv. Dokument HBO Europe o znaczeniu dziennikarstwa śledczego w HBO i HBO GO
Film dokumentalny „Colectiv” przedstawia wydarzenia, które miały miejsce po pożarze w 2015 r. w klubie Colectiv w Bukareszcie. Dziennikarze śledczy odkryli wtedy masowe oszustwa w rumuńskim systemie opieki zdrowotnej, ujawniając tym samym skalę istniejącej korupcji. 
24.03.20, 15:00
| internet » informacje
#zostańwdomu i oglądaj VOD odc. 2. Filmy dokumentalne
Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Najciekawsze produkcje poleca Paulina Richert, filmoznawca. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.