28.01.24, 18:35
| telewizja / VOD » informacje
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także na antenach TVP
W niedzielę, 28 stycznia br. odbywa się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Po raz pierwszy od wielu lat, finał akcji relacjonuje Telewizja Polska.
24.01.24, 18:14
| reklama & PR » informacje
Olivia Drost i Wojtek Kardyś wystawili na akcję WOŚP wspólne warsztaty strategiczne
Olivia Drost i Wojtek Kardyś dołączają do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Eksperci od digital marketingu wystawili na aukcję warsztaty strategiczne, w trakcie których przeprowadzą audyt działań komunikacyjnych, ocenią strategię i wskażą obszary do optymalizacji.
24.01.24, 13:06
| radio » informacje
Stacje radiowe Grupy Eurozet tradycyjnie grają z WOŚP. Antyradio wyłącznym rockowym patronem medialnym
Tradycyjnie stacje należące do Grupy Eurozet włączają się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowano specjalne programy, akcje, antenowe licytacje „Złotych Serduszek”, a także aukcje charytatywne. 
10.01.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Lipton ponownie wspiera Wielką orkiestrę Świątecznej Pomocy
Marka Lipton po raz kolejny wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lipton siódmy raz wypuściła limitowaną serie opakowań kultowej herbaty Lipton Yellow Label z wzorem zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka.
28.12.23, 21:05
| radio » informacje
Radio Nowy Świat uruchomiło eSkarbonkę na rzecz WOŚP i zapowiada liczne licytacje
28 grudnia br. Radio Nowy Świat oficjalnie uruchomiło eSkarbonkę, dzięki której stacja jak co roku dołącza do zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 32 finał akcji przypadana 28 stycznia 2024 r., a zamknięcie eSkarbonki nastąpi dzień później o północy.
30.01.23, 10:42
| radio » informacje
W eSkarbonce WOŚP Radia Nowy Świat jest już ponad 600 tys. zł
Radio Nowy Świat włączyło się w zbiórkę pieniędzy na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słuchacze stacji mogli zlicytować specjalne przedmioty, a także wpłacić pieniądze do specjalnej eSkarbonki.
26.01.23, 13:30
| radio » informacje
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na antenach stacji Grupy Eurozet
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz 12. Antyradio jest wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio ZET. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet.
26.01.23, 07:45
| reklama & PR » informacje
Serduszka WOŚP w specjalnej kolekcji marki Herlitz
Herlitz, producent artykułów kreatywnych, szkolnych i biurowych, połączył siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do sprzedaży trafiła linia produktów marki z orkiestrowym serduszkiem w roli głównej.
24.01.23, 17:58
| reklama & PR » informacje
Razem rozgrzewamy serca. Lavazza sponsorem Finału WOŚP
Lavazza, włoska firma kawowa, kontynuuje współpracę jako sponsor Finału WOŚP. W związku z 31. Finałem marka zaplanowała szereg aktywności, w tym konkurs pod hasłem „Razem rozgrzewamy serca”, którego główną nagrodą jest udział w Finale WOŚP w Warszawie.
12.12.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
7 mln sztuk specjalnej herbaty Lipton z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Marka Lipton po raz szósty wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji marka przygotowała limitowaną serię opakowań herbaty Lipton Yellow Label z charakterystycznym czerwonym sercem oraz wzorem zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka.
27.01.22, 11:15
| radio » informacje
Radio ZET ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Po raz czwarty Radio ZET zostało oficjalnym partnerem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na antenie słuchacze będą mogli wylicytować Złote Serduszko, a także wziąć udział w aukcji "Czerwonego Malucha Radia ZET".
28.01.21, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na antenie kanałów TVN Grupa Discovery
W niedzielę, 31 stycznia br. odbędzie się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. TVN Grupa Discovery po raz piąty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relacje pojawią się na trzech antenach (TVN, TVN24, TTV) oraz na platformie Player.
24.01.21, 09:00
| radio » informacje
Radio ZET po raz kolejny zagra z WOŚP
Radio ZET od lat wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie będzie podczas 29. Finału, który rozpocznie się w sobotę 30 stycznia br. Rozgłośnia po raz trzeci z rzędu jest partnerem medialnym wydarzenia.
23.01.21, 13:00
| radio » informacje
WOŚP na antenie Antyradia
Po raz dziesiąty Antyradio zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako wyłączny rockowy partner Finału. Stacja z tej okazji przygotowała specjalną ramówkę, wywiady, koncerty live, relacje, licytacje.
09.01.20, 10:00
| radio » informacje
Radio ZET i Antyradio zagrają po raz kolejny z WOŚP
Antyradio po raz dziewiąty jest wyłącznym rockowym partnerem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalnym patronem medialnym wydarzenia po raz drugi zostało Radio ZET.
06.01.20, 18:00
| internet » informacje
Onet z licznymi aukcjami na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Kolacja z Mikiem Tysonem, wywiad z Jarosławem Kuźniarem w mobilnym studiu Onet Rano - to tylko niektóre aukcje Onetu, oficjalnego partnera internetowego WOŚP. Na łamach Onetu będą publikowane także historie, wywiady i ważne informacje związane ze zbliżającym się 28. Finałem.
11.07.19, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Wielki Mecz 2019. TVN zagra z drużyną WOŚP
Po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mecz odbędzie się w niedzielę, 8 września br. na stadionie warszawskiej Legii. Drużyny do boju poprowadzą: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP). 
18.01.19, 08:00
| internet » informacje
Gazeta.pl zachęca do grania na rzecz WOŚP o jeden dzień dłużej
27. Finał WOŚP był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, redakcja Gazeta.pl postanowiła pokazać swoją solidarność z Orkiestrą i zachęcić internautów do zbiórki pieniędzy „o jeden dzień dłużej”.
09.01.19, 15:00
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza partnerem 27. Finału WOŚP
„Gazeta Wyborcza” po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, tym razem jako oficjalny partner 27. Finału. Na łamach dziennika będzie można znaleźć cykl artykułów poświęconych działaniom Fundacji, a także specjalną akcję dla czytelników. 
08.01.19, 10:00
| reklama & PR » informacje
Kamikaze z projektem specjalnego kalendarza dla WOŚP
Agencja Kamikaze we współpracy z fotografem Jakubem Woźniakiem opracowała projekt limitowanej edycji kalendarza na 2019 rok.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.