| internet » informacje
To jest HIT?! Nowy format wideo Wirtualnej Polski
W serwisie WP kobieta pojawił się nowy program „To jest HIT?!”. Jego formuła to krótkie filmy z testami popularnych trików modowych i urodowych.
| internet » artykuły
Nowy cykl WP abcZdrowie przybliżający rzeczywistość osób chorych
Redakcja serwisu WP abcZdrowie ruszyła z nowym cyklem reportażowym „Z Ludzką Twarzą”. W programie przedstawieni zostaną bohaterowie zmagający się z poważnymi chorobami, ludzie „niezwykle zwyczajni”, którzy nie chcą litości ani współczucia. Chcą, by dostrzec w nich człowieka i zobaczyć ich ludzką twarz. To reportaże oparte na autentycznych ludzkich emocjach i historiach, ukazujące życie i codzienność bohaterów.
08.02.23, 10:52
| internet » ludzie
Paweł Kapusta nowym redaktorem naczelnym WP, Piotr Mieśnik odchodzi z firmy
Paweł Kapusta, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef WP Magazynu, awansuje na stanowisko redaktora naczelnego Wirtualnej Polski. Dotychczasowy redaktor naczelny Piotr Mieśnik rozstaje się z firmą. Do zmiany dojdzie 1 marca br.
06.02.23, 12:03
| internet » informacje
Halo Polacy. Program w nowej odsłonie debiutuje w serwisie WP Turystyka
„Halo Polacy” to program o Polakach przebywających w różnych zakątkach świata. Niedawno format zadebiutował w serwisie WP Turystyka, a w lutym rozpoczęła br. się emisja kolejnych odcinków przygotowanych w nowej oprawie.
29.11.22, 18:12
| internet » informacje
Be Healthy Magazine. Serwis WP abcZdrowie z miesięcznikiem premium
Redakcja WP abcZdrowie stworzyła nowy lifestylowy miesięcznik Premium „Be Healthy Magazine”, który jest skierowany do czytelników ceniących zdrowy styl życia. Każde kolejne wydanie poświęcone będzie innemu tematowi.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
01.09.22, 20:15
| internet » informacje
Obgadane. Nowy format wideo w portalu O2
Portal O2 wzbogacił swoją ofertę o format wideo pt. „Obgadane”. Karolina Sobocińska będzie przeprowadzać wywiady z osobistościami świata show biznesu. Nowe odcinki emitowane są w soboty o godz. 18:00 na Stronie Głównej O2 i WP.
30.08.22, 18:08
| internet » informacje
Pytanie mamy. WP parenting z nowym cyklem
"Pytanie mamy" to cykl wideo, w którym redakcja WP parenting wraz z ekspertami odpowiada na pytania i wątpliwości czytelników dotyczące macierzyństwa. Rozmowy w formie wywiadów prowadzi Dorota Mielcarek, szefowa redakcji WP parenting.
07.06.22, 21:00
| internet » informacje
Serwis WP Kobieta rozpoczął współpracę z Joanną Przetakiewicz w ramach cyklu #Wszechmocne
Redakcja serwisu WP Kobieta przygotowała nową odsłonę cyklu #Wszechmocne w partnerstwie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki i projektu „Pieniądze szczęście dają”. Ta akcja to początek dialogu społecznego o poczuciu bezpieczeństwa, wolności i spokoju całych rodzin.
02.03.22, 13:04
| internet » informacje
Wirtualna Polska i Fundusz Obywatelski uruchamiają Fundusz Wsparcia Uchodźców z Ukrainy w Polsce
Wirtualna Polska i Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca wspólnie uruchomiły Fundusz Wsparcia Uchodźców z Ukrainy w Polsce. Zebrane pieniądze przekażą na wsparcie inicjatyw organizacji społecznych i grup nieformalnych z całej Polski.
16.11.21, 10:19
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Wirtualna Polska podwoiła zysk w III kwartale 2021 r. Segment TV radzi sobie dużo gorzej
Wirtualna Polska Holding S.A. w III kwartale 2021 r. zanotowała prawie 55 mln zł zysku netto. Oznacza to wzrost o ponad 106 proc. w porównaniu do III kwartału ubiegłego roku. Zysk EBITDA w tym samym czasie wzrósł o ponad 50 proc., do poziomu niemal 85 mln zł.
13.10.21, 20:34
| internet » informacje
Pomyśl o sobie – sprawdź swoje zdrowie w pandemii. WP abcZdrowie przetestuje zdrowie Polaków
Wirtualna Polska wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym sprawdzą zdrowie Polaków w czasie pandemii. 13 października br. w serwisie WP abcZdrowie rozpocznie się akcja „Pomyśl o sobie – sprawdź swoje zdrowie w pandemii”. Jej celem jest podniesienie świadomości i zwrócenie uwagi na stan zdrowia Polaków.
29.09.21, 10:13
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
WP uruchamia poranne pasmo publicystyczne
Wirtualna Polska ruszyła z nowym, porannym pasmem publicystycznym, na który składają się flagowe programy portal.  WP rozpoczyna też współpracę z tygodnikiem „Polityka”.
19.08.21, 10:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
#Nasze20lecie. Jubileuszowy koncert TVN24 do obejrzenia również w WP, na Onet.pl oraz gazeta.pl
Trwa Top of the Top Sopot Festival. Trzeci dzień to jubileuszowy koncert #Nasze20lecie zorganizowany w związku z obchodami rocznicy powstania TVN24. Wydarzenie poza emisją live w TVN i Playerze będzie również dostępne w streamingu na portalach Onet.pl, WP, gazeta.pl, jako wyraz niezwykłej solidarności mediów w obecnej sytuacji.
11.08.21, 08:23
| internet » informacje
WP Naturalnie. Portal zachęca do ekologicznych działań
Wirtualna Polska kontynuuje ekologiczny projekt „WP Naturalnie”. Portal przygotował Przygotowała kampanię wizerunkową zachęcającą do działań w obliczu zmian klimatycznych i przyszłości planety.
17.06.21, 15:00
| internet » informacje
WP: protestujemy przeciwko próbie przerzucenia odpowiedzialności za niefrasobliwość polityków na administratora poczty elektronicznej
Po wypowiedzi Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Wirtualna Polska wystosowała oświadczenie, w którym bardzo mocno i dobitnie podkreśla, że systemy pocztowe WP są całkowicie bezpieczne, a informacje czy insynuacje jakoby miało dojść do włamania na konta WP są całkowicie nieprawdziwe.
23.05.21, 11:01
| internet » informacje
Specjalna kampania Wirtualnej Polski w Niemczech. Portal dziękuje Robertowi Lewandowskiemu
Nośniki digitalowe w Monachium oraz kampania na powierzchniach własnych - w ten sposób Wirtualna Polska dziękuje Robertowi Lewandowskiemu za promocję Polski i gole zdobyte na stadionach w Niemczech.
08.04.21, 10:05
| internet » ludzie
Leszek Trela w ekipie WP brand studio
Do Wirtualnej Polski dołączył Leszek Trela, który objął stanowisko Head of Creative & Content. Wzmocni on zespół WP brand studio i ma być zaangażowany we współtworzenie i realizowanie strategii jego rozwoju.
08.02.21, 14:03
| internet » ludzie
Szymon Jadczak, Patryk Słowik, Dariusz Faron i Patryk Michalski przechodzą do Wirtualnej Polski
Szymon Jadczak, Patryk Słowik i Dariusz Faron dołączą do Wirtualnej Polski, swoje teksty będą publikować przede wszystkim w WP Magazynie. Redakcję WP wzmocni także Patryk Michalski, będzie przygotowywał głównie materiały polityczne oraz relacje i programy wideo.
18.11.20, 11:25
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Wirtualna Polska notuje wyższy zysk w III kwartale 2020r.
Wirtualna Polska Holding S.A., w III kwartale 2020 r. zanotowała ponad 26,5 mln zł zysku. EBITDA w porównaniu do tego samego okresu 2019 r. wzrosła o ponad 9 proc.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.