| reklama & PR » informacje
IKEA ruszyła z kampanią wsparcia dla osób z doświadczeniem uchodźczym
IKEA z okazji Światowego Dnia Uchodźcy, 20 czerwca br. rozpoczęła kampanię „Zobaczmy w każdym to, co najważniejsze”. Celem akcji jest chęć zmiany postrzegania uchodźców i uchodźczyń, by patrzeć na nich nie przez pryzmat stereotypów, ale dostrzegać w nich ludzi, zasługują na bezpieczny dom.
20.10.22, 21:00
| kultura » książki
Przesłanie z Ukrainy, czyli przemówienia prezydenta Ukrainy. Publikacja w 2023 roku w Polsce
Na początku 2023 r. ukażą się w Polsce przemówienia Wołodymyra Zełenskiego zebrane w tomie „Przesłanie z Ukrainy”.Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na inicjatywę United24 stworzoną przez prezydenta Zełenskiego w celu zbiórki funduszy na pomoc Ukrainie.
02.09.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
monday będzie współpracować z ukraińską agencją Sasquatch Digital
monday group nawiązała partnerstwo z ukraińską agencją Sasquatch. W ramach współpracy monday oferuje swoim klientom możliwość realizacji kampanii skierowanych do Ukraińców przebywających w Polsce, jak również realizacji kampanii targetowanych bezpośrednio na rynek ukraiński.
01.08.22, 07:00
| radio » informacje
Polskie Radio dla Ukrainy dalej nadaje w Przemyślu i Hrubieszowie
Polskie Radio dla Ukrainy kontynuuje nadawanie swoich 24-godzinnych, specjalnych programów w języku ukraińskim w Przemyślu i Hrubieszowie. To efekt decyzji UKE, które wydało kolejne pozwolenia tymczasowe dla Polskiego Radia.
20.07.22, 09:29
| radio » informacje
Przewodnicząca Ukraińskiej KRRiT dziękuję Polskiemu Radiu
Przewodnicząca Krajowej Rady Telewizji i Radiofonii Ukrainy Olha Herasymiuk podziękowała za działania Polskiemu Radiu dla Ukrainy.
18.07.22, 10:00
| telewizja / VOD » ludzie
Mateusz Lachowski korespondentem Polsat News w Ukrainie. Stacja otwiera placówkę w Kijowie
Polsat News otwiera placówkę zagraniczną w Kijowie, a stałym korespondentem redakcji w Ukrainie będzie Mateusz Lachowski.
13.07.22, 12:14
| internet » informacje
Ukraińscy youtuberzy w portfolio LifeTube. Ukraiński YouTube zmienia się w obliczu wojny
Sieć LifeTube nawiązuje współpracę strategiczną z Manifestem, portalem zrzeszającym ukraińskich influencerów i autorów. Jak podaje firma, przed wojną wielu twórców miało rosyjskojęzyczną widownię oraz należało do rosyjskich sieci partnerskich. Teraz muszą budować swoją społeczność od nowa.
12.07.22, 10:00
| radio » informacje
Maria Burmaka dołącza do ekipy Polskiego Radia dla Ukrainy
Gwiazda ukraińskiej sceny piosenki autorskiej i popularnej Maria Burmaka dołączyła do ekipy Polskiego Radia dla Ukrainy, w którym poprowadzi dwie cotygodniowe autorskie audycje muzyczno-publicystyczne – „Zielona gitara” oraz „Nie bój się żyć”. 
07.07.22, 09:12
| reklama & PR » informacje
IAA utworzy oddział Stowarzyszenia w Ukrainie
Główną informacją po spotkaniu Executive Committee IAA, est decyzja o utworzeniu oddziału IAA w Ukrainie. Odbędzie się to przy wsparciu IAA Polska, innych europejskich oddziałów IAA oraz IAA Global. ExCo podjęło również decyzję o zawieszeniu działalności rosyjskiego oddziału IAA.
05.07.22, 11:13
| reklama & PR » informacje
Będzie kampania WPP i rządu Ukrainy wspierająca odbudowę gospodarki
WPP i rząd Ukrainy ogłosiły partnerstwo, którego celem jest przyciągnięcie inwestycji na Ukrainę i pomoc w odbudowie jej gospodarki.
27.05.22, 07:00
| radio » informacje
To już koniec projektu RMF Ukraina
RMF Ukraina kończy emisję programu. UKE nie wydała kolejnych pozwoleń na emisję programu w dwóch przygranicznych lokalizacjach (Przemyślu i Hrubieszowie). Te częstotliwości przejmie Polskie Radio.
23.05.22, 12:01
| internet » informacje
Ponad 120 tys. zł z aukcji unikatowych znaczków w akcji Gazeta.pl i Ukrayina.pl
Gazeta.pl i Ukrayina.pl wspólnie z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej i platformą Allegro Charytatywni zebrały ponad 120 tys. zł w aukcji znaczków wydanych przez Pocztę Ukraińską.
19.04.22, 15:30
| internet » informacje
Nie karm Putina. Akcja Gazeta.pl i Miasto Jest Nasze
Gazeta.pl wspólnie z serwisem Ukrayina.pl oraz stowarzyszeniem Miasto Jest Nasze uruchomiło akcję „Nie karm Putina", w której znalazły się podpowiedzi, jak za pomocą ekologii można przyczynić się do zmniejszenia zysków Rosji z handlu ropą. W ramach prowadzonych działań na łamach Gazeta.pl i Ukrayina.pl opublikowane zostaną eksperckie materiały, a na ulicach największych polskich miast pojawią się plakaty promujące akcję.
19.04.22, 14:35
| telewizja / VOD » informacje
Kanały w języku ukraińskim w telewizji internetowej Polsat Box i serwisie Polsat Box Go
Operator Polsat Box w ramach usługi telewizji internetowej z dekoderem oraz serwis Polsat Box Go wprowadzili osiem nowych kanałów w języku ukraińskim. Przez trzy miesiące będzie można je oglądać bez dodatkowych opłat.
14.04.22, 11:15
| prasa » informacje
Wiersze dla Ukrainy. Specjalny dodatek w piątkowej Gazecie Wyborczej
15 kwietnia br., w Wielki Piątek w „Gazecie Wyborczej” ukaże się specjalny, dwunastostronicowy dodatek „Wiersze dla Ukrainy” w którym znajdą się utwory ukraińskich autorów i autorek, w tym nominowanych do tegorocznej edycji nagrody Europejski Poeta Wolności. 
12.04.22, 16:00
| internet » ludzie
Uliana Vitiuk szefową serwisu Ukrayina.pl
Uliana Vitiuk, szefowa ogólnoukraińskiego „Expressu” i Expres.online, została redaktorką naczelną Ukrayina.pl. To serwis dla osób przyjeżdżających do Polski z Ukrainy stworzony przez zespół portalu Gazeta.pl i rozwijany wspólnie z redakcją „Expressu”.
11.04.22, 07:00
| internet » informacje
Interia uruchomiła serwis dla Ukraińców - Polshchazvamy.pl
6 kwietnia br. wystartował serwis Interii Polshcha z Vamy (Polska z Wami). Są w nim prezentowane materiały przygotowywane z myślą o uchodźcach i ukraińskiej społeczności w Polsce. Autorami publikacji są, m.in. dziennikarze z Ukrainy.
01.04.22, 15:16
| reklama & PR » informacje
Podpisy w języku ukraińskim w spotach Lidl Polska. Sieć stawia na kulturę włączenia
Lidl Polska od początku wspiera obywateli Ukrainy, przekazując produkty oraz środki finansowe organizacjom takim jak, m.in. Caritas Ukraina czy Polska Akcja Humanitarna. Firma stawia także na kulturę włączania, dlatego marka zdecydowała się stosować podpisy w języku ukraińskim w wybranych spotach.
31.03.22, 09:20
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza. Specjalny numer z ofertami pracy dla Ukraińców
31 marca br. ukazał się bezpłatny poradnik „Gazety Wyborczej” w języku ukraińskim, w którym znaleźć będzie można m.in. oferty pracy w Polsce dla osób przybywających z Ukrainy, a także przydatne informacje, gdzie i jak otrzymać dokumenty niezbędne do pobytu w naszym kraju. Wydanie będzie miało siedem wariantów w zależności od miejsca dystrybucji.
28.03.22, 12:39
| radio » informacje
W Warszawie ruszyło Radio ZET Ukraina
28 marca br. o godz. 7:00 Grupa Eurozet uruchomiła całodobowe Radio ZET Ukraina na częstotliwości 100,6 FM. Stacja jest skierowana do Ukraińców, którzy mieszkają lub czasowo przebywają w Warszawie.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.