14.11.21, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Nie całe Tesco znika z Polski. Tesco Technology rozwija działalność w Polsce
Szyld Tesco zniknął z polskich sklepów wraz z końcem października br. Jednak to tylko część biznesu międzynarodowego giganta nad Wisłą. Od 2016 r. w Krakowie funkcjonuje polski oddział Tesco Technology. Do końca 2022 r. oddział w Polsce planuje powiększyć zespół o 100 inżynierów.
18.10.21, 19:00
| biznes i technologie » informacje
Paczkomat InPost w 500 lokalizacjach przy sklepach Tesco w Wielkiej Brytanii
InPost sfinalizował umowę partnerską z Tesco w Wielkiej Brytanii. Do końca listopada br. Paczkomaty InPost zostaną ustawione przy sieci 500 wielkoformatowych sklepów Tesco w Wielkiej Brytanii.
05.02.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Milka. Cała Polska Sercem z Naszymi. Trwają akcje promocyjne w sieciach Carrefour i Tesco
W ramach trwającej kampanii „Milka. Cała Polska Sercem z naszymi” marka zachęca fanów zimowych sportów do udziału w akcjach konsumenckich, realizowanych m.in. w sieciach sklepów Carrefour i Tesco.
07.10.20, 09:18
| reklama & PR » informacje
Maskotki Disneya do zdobycia w akcji lojalnościowej Tesco
8 października br. w sklepach Tesco rozpocznie się akcja lojalnościowa, w ramach której klienci będą mogli wymieniać naklejki otrzymane za zakupy na pluszowe maskotki kultowych bohaterów kreskówek Disneya. Akcja wspierana jest kampanią reklamową.
18.06.20, 09:40
| biznes i technologie » informacje
Tesco znika z polskiego rynku. Netto przejmuje sklepy i magazyny
Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, porozumiała się z Tesco Polska w sprawie przejęcia całości działalności spółki – w tym jej sklepów oraz magazynów.
17.02.20, 18:25
| reklama & PR » informacje
Adam Małysz gościem w krakowskim Tesco w ramach kampanii Milka. Sercem z Naszymi
18 lutego br., w krakowskim Tesco odbędzie się wydarzenie, będące elementem kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”.! W roli gościa specjalnego pojawi się na nim Adam Małysz. Na konsumentów będą czekać słodkie upominki oraz strefa z grą VR pozwalająca na oddawanie skoków narciarskich w wirtualnej rzeczywistości.
09.02.19, 19:00
| reklama & PR » informacje
Skocz po Milka do Tesco. Konkurs konsumencki marki Milka
W ramach trwającej kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”, marka Milka przygotowała konkurs skierowany do konsumentów. Do wygrania są plecaki wypełnione słodyczami oraz rodzinny wyjazd na Finał Pucharu Świata w Planicy.
14.01.18, 10:00
| biznes i technologie » informacje
H&M nowym najemcą w Pasażach Tesco
W ostatnim kwartale 2017 r., do najemców Pasaży Tesco dołączyła jedna z największych firm odzieżowych na świecie – H&M.
16.11.17, 16:00
| reklama & PR » informacje
Magicznych Świąt. Najmłodsi eksperci testują zabawki w Tesco
Tesco zaprezentowało świąteczną kampanię reklamową. Poza znanym z minionego sezonu motywem „Magicznych Świąt” w spotach sieci pojawią jej najmłodsi klienci, którzy samodzielnie wybierają propozycje na świąteczne prezenty.
30.03.17, 21:30
| reklama & PR » informacje
Wielkanocna kampania promocyjna Pasaży Tesco
Z okazji zbliżających się Świąt, Pasaże Tesco przygotowały specjalne venty z gwiazdami. Akcję będzie wspierać kampania reklamowa. Działania mają stanowić element strategii mającej na celu budowanie wizerunku pasaży handlowych należących do Tesco Polska. 
30.11.16, 18:00
| reklama & PR » informacje
Rusza świąteczna kampania promocyjna Pasaży Tesco
W grudniu br., tradycyjnie Pasaże Tesco przygotują świąteczne atrakcje dla klientów. W wybranych lokalizacjach, odwiedzający spotkają się z gwiazdami oraz Świętym Mikołajem, a w 52 Pasażach w całej Polsce odbędzie się akcja rabatowa. 
21.07.16, 18:00
| reklama & PR » informacje
Wakacyjny Festiwal Atrakcji. Rusza letnia kampania Pasaży Tesco
23 lipca br. ruszy Wakacyjny Festiwal Atrakcji na parkingach Pasaży Tesco. Impreza odbędzie się w sześciu lokalizacjach w Polsce. 
17.08.15, 10:00
| reklama & PR » informacje
Rekordowe wydatki reklamowe sieci handlowych, w social mediach nastrój piknikowy. Analiza IMM
W II kwartale 2015 roku działające w Polsce sieci handlowe wydały na promocję ponad 308 mln zł – wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów. To o około 24 mln więcej, niż kwartał wcześniej, a w porównaniu do analogicznego okresu rok temu, budżety wzrosły o 36 mln zł.
16.06.15, 11:00
| reklama & PR » informacje
Wydatki reklamowe sieci handlowych: raport IMM
Działające w Polsce sieci handlowe wydały na promocję prawie 284 mln zł – wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) za I kwartał 2015 r.
14.04.15, 23:00
| reklama & PR » informacje
Garden of Words ponownie z Pasażami Tesco
Agencja Garden of Words kontynuuje współpracę z Pasażami Tesco. W zakresie kompetencji agencji znajduje się m.in. przygotowanie oraz koordynacja wydarzeń i akcji specjalnych kierowanych do klientów pasaży handlowych Tesco.
13.03.15, 15:23
| reklama & PR » informacje
Tesco z nową kampanią wędlin tradycyjnych i regionalnych
Bohaterami nowej kampanii informacyjnej hipermarketów Tesco są wędliny - świeże, tradycyjne, naturalne. Sieć sklepów zachęca do zapoznania się z szerokim asortymentem wyrobów tradycyjnych i regionalnych, oferując klientom możliwość skosztowania produktów.
17.02.15, 18:12
| reklama & PR » case study
Case study: kampania Smaczna Strona Tesco
Tesco zwiększyło wysokiej jakości ruch i liczbę wejść na „Smaczną Stronę” z przepisami dzięki internetowej kampanii reklamowej wykorzystującej bannery retargetowane na podstawie przeglądanych przepisów portali kucharskich. Kampania została zrealizowana przy współpracy agencji Tylko FMCG i Bidlab.
20.01.15, 21:09
| reklama & PR » informacje
Tesco promuje markę Value
We wrześniu 2014 r. Tesco wprowadziło na półki sklepów ponad 300 produktów marki Value w nowej odsłonie. Obecnie firma promuje markę w spotach telewizyjnych.
07.12.14, 15:48
| kultura » książki
Tesco wydało kolejną książkę we współpracy z Robertem Makłowiczem
„Smak łowi Makłowicz. Świat od przystawki do deseru” to druga książka z autorskimi przepisami znanego krytyka kulinarnego i podróżnika Roberta Makłowicza. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w sklepach Tesco.
05.12.14, 14:13
| reklama & PR » informacje
Świąteczna kampania promocyjna Pasaży Tesco
Przed Świętami Bożego Narodzenia Pasaże Tesco postawiły na akcje promocyjne, eventy specjalne oraz działania wizerunkowe, które mają zachęcić klientów do skorzystania z oferty sklepów zlokalizowanych w Pasażach Tesco. Działania te są częścią kampanii budującej świadomość marki wśród obecnych i przyszłych klientów.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.