03.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
ZG SDP wspiera TV Republika w staraniu o koncesję na multipleksie. ZG SDP: to niezbędne dla wolności słowa i pluralizmu mediów
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wsparł starania Telewizji Republika o koncesję na naziemną telewizję ogólnopolską, czyli o miejsce na tzw. multipleksie 8. „Jest to niezbędne dla realizacji zasady wolności słowa i pluralizmu mediów w naszym kraju” – pisze ZG SDP.
15.03.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
SDP protestuje przeciwko „szkalowaniu Jana Pawła II”
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraził stanowczy protest i oburzenie przeciwko działaniom mającym na celu szkalowanie pamięci świętego Jana Pawła II, wielkiego Polaka i wielkiego autorytetu moralnego dla milionów ludzi na całym świecie.
16.07.21, 07:00
| prasa » informacje
SDP z dofinansowaniem sprzętu od Ministerstwa Kultury
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich uzyskało z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu dofinansowanie na zakup sprzętu do streamingu.
14.07.21, 14:00
| prasa » informacje
Andrzej Duda gościł w siedzibie SDP podczas promocji książki Operacja Duda 2020. Tajemnice kampanii
12 lipca br., Andrzej Duda, Prezydent RP, był gościem Domu Dziennikarza w Warszawie. Powodem wizyty była promocja książki Marcina Wikło „Operacja Duda 2020. Tajemnice kampanii”.
12.08.20, 09:13
| prasa » informacje
SDP apeluje o uwolnienie zatrzymanych dziennikarzy na Białorusi
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w opublikowanym apelu, protestuje przeciwko aresztowaniom i aktom przemocy wobec dziennikarzy relacjonujących powyborcze protesty na Białorusi i apeluje do białoruskich władz o natychmiastowe i bezwarunkowe uwolnienie wszystkich dotychczas zatrzymanych dziennikarzy.
26.02.19, 15:34
| prasa » informacje
SDP organizuje II Charytatywny Bal u Dziennikarzy
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich po raz drugi organizuje Charytatywny Bal u Dziennikarzy. Wydarzenie odbędzie się 2 marca br. w warszawskiej restauracji Villa Foksal.  
18.01.19, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
CMWP SDP apeluje do TVP o przywrócenie do pracy Michała Rachonia i Krystiana Krawiela
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zaapelowało do kierownictwa Telewizji Polskiej o przywrócenie do pracyMichała Rachonia i Krystiana Krawiela oraz o umożliwienie im wykonywania zawodu dziennikarza w mediach publicznych.
15.01.19, 14:00
| prasa » informacje
Zarząd Główny SDP apeluje o rozwagę i nie uleganie emocjom
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zaapelował do wszystkich dziennikarzy i internautów oraz osób komentujących publicznie śmierc Prezydenta Gdańska o rozwagę i nie uleganie emocjom przy relacjonowaniu jego przyczyn, przebiegu i skutków.
24.01.18, 22:11
| telewizja / VOD » informacje
Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP pyta TVN24, a Marek Palczewski zgłasza autorów reportażu do nagrody głównej SDP
Zarząd Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zadał pytania Adamowi Pieczyńskiemu, redaktorowi naczelnemu TVN24 w sprawie materiału wyemitowanego 20 stycznia br. w programie ”Superwizjer”.
11.12.17, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP złoży zawiadomienie do prokuratury, a CM WP SDP apeluje o podjęcie działań zapobiegającym atakom na dziennikarzy
W związku z piątkowym atakiem na dziennikarkę ,,W tyle wizji”, TVP ma złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, w związku z utrudnianiem obowiązków służbowych dziennikarzowi TVP.  CMWP SDP apeluje podjęcie działań zapobiegających wszelkim atakom na znajdujących się w pracy dziennikarzy.
01.02.17, 13:00
| prasa » informacje
Nagrody SDP wręczone. Lista laureatów
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich rozdało swoje nagrody w różnych kategoriach. Główną Nagrodę Wolności Słowa otrzymał Paweł Lisicki, a „Laur” SDP 2016 przypadł księdzu Infułatowi doktorowi Ireneuszowi Skubisiowi. 
31.01.17, 14:35
| telewizja / VOD » informacje
SDP o prowokacji TVP INFO i publikacji Super Expressu: przekroczono standardy dziennikarskie
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraził zaniepokojenie dwoma incydentami, które zdaniem SDP przekroczyły dopuszczalne standardy dziennikarskie. 
18.12.16, 18:40
| prasa » informacje
SDP: władze Sejmu i Senatu powinny wycofać się z działań na rzecz ograniczeń pracy dziennikarzy w Parlamencie
Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zadeklarowało gotowość do podjęcia mediacji i rozmów prowadzących do takiej regulacji obecności mediów w Parlamencie.
17.12.16, 19:25
| prasa » informacje
Apel części dziennikarzy: trwa próba doprowadzenia do destabilizacji życia politycznego w Polsce
Na stronach internetowych niezalezna.pl oraz Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zamieszczono apel części dziennikarzy, w których piszą, że trwa próba doprowadzenia do destabilizacji życia politycznego w Polsce. 
28.01.16, 23:08
| prasa » informacje
SDP rozdało nagrody za 2015 rok
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wręczyło swoje coroczne nagrody. Nagrodę Główną Wolności Słowa SDP otrzymali: Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz oraz Michał Rachoń. 
13.01.16, 23:09
| prasa » informacje
SDP żąda szczegółów w sprawie podsłuchiwania dziennikarzy
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wyraziło oburzenie przypadkami nielegalnego podsłuchiwania dziennikarzy i ich rodzin, jakie miało miejsce w 2014 roku. Techniki operacyjne stosowane względem dziennikarzy były sprzeczne z prawem. 
11.01.16, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
SDP zaniepokojone milczeniem niemieckich mediów
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wydał oświadczenie dotyczące braku publikacji informacji przez niemieckie media o incydentach w noc sylwestrową. 
21.12.15, 13:11
| prasa » informacje
CMWP SDP pisze do Ambasadora Federacji Rosyjskiej ws. Wacława Radziwinowicza
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraziło zaniepokojenie w związku z pozbawieniem akredytacji dziennikarskiej przez władze Federacji Rosyjskiej Wacława Radziwinowicza, korespondenta „Gazety Wyborczej” w Moskwie. 
18.12.15, 19:32
| prasa » informacje
Hiena Roku dla Tomasza Lisa. Dziennikarz: nagrodę chcę odebrać osobiście
17 grudnia br. Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznał antynagrodę "Hiena Roku 2015" Tomaszowi Lisowi. Dziennikarz chce odebrać nagrodę osobiscie. 
03.02.15, 15:11
| prasa » informacje
SDP odwiesza Wojciechowi Czuchnowskiemu antynagrodę Hieny Roku 2014
Zarząd SDP przyjął z zadowoleniem tak gwałtowną, mocną i pełną empatii reakcję środowiska dziennikarskiego na przyznanie antynagrody Hiena Roku 2014 Wojciechowi Czuchnowskiemu. I odwiesił dziennikarzowi nagrodę.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.