09.04.24, 18:30
| reklama & PR » ludzie
Weronika Weimer awansowała w oLIVE media
Weronika Weimer dołączyła do agencji oLIVE media w grudniu 2023 r. , obejmując stanowisko PR & Influencer Marketing Specialist. W kwietniu br. awansowała na stanowisko seniorskie.
23.02.24, 18:30
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Kamińska w zespole oLIVE media. Objęła stanowisko PR Team Leaderki
Do zespołu oLIVE media dołączyła Katarzyna Kamińska, która poprowadzi dział PR w obszarze komunikacji skupionej wokół tematów biznesowych, technologicznych, ekologicznych.
31.01.24, 16:45
| reklama & PR » informacje
oLIVE media współpracuje z Kabako Gruppe. Agencja pomoże wprowadzić polską firmę na zagraniczne rynki
Agencja oLIVE media sfinalizowała współpracę z firmą Kabako Gruppe, specjalizująca się w przetwórstwie owoców oraz produkcji produktów mlecznych.
24.01.24, 18:14
| reklama & PR » informacje
Olivia Drost i Wojtek Kardyś wystawili na akcję WOŚP wspólne warsztaty strategiczne
Olivia Drost i Wojtek Kardyś dołączają do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Eksperci od digital marketingu wystawili na aukcję warsztaty strategiczne, w trakcie których przeprowadzą audyt działań komunikacyjnych, ocenią strategię i wskażą obszary do optymalizacji.
22.01.24, 06:30
| reklama & PR » artykuły
Olivia Drost: Media publiczne na rozdrożu, AI przejmuje content (podsumowanie 2023 roku)
Olivia Drost, właścicielka i CEO agencji digitalowej oLIVE media i firmy cateringu dietetycznego Goodie Foodie, podsumowuje 2023 rok w branży dla portalmedialny.pl. 
05.01.24, 11:15
| reklama & PR » ludzie
Dominika Jamroz awansowała w agencji oLIVE media
Dominika Jamroz na początku stycznia br. objęła stanowisko PR & Influencer Marketing Team Leaderki w oLIVE media, agencji social media i public relations.
28.12.23, 10:55
| reklama & PR » ludzie
Wojtek Kardyś został partnerem agencji oLIVE media
Wojtek Kardyś dołączył jako partner do agencji oLIVE media. W nowej roli Kardyś odpowiada przede wszystkim za pozyskiwanie klientów, budowanie relacji z partnerami biznesowymi, tworzenie strategii, nadzór nad kluczowymi projektami agencji.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.
17.11.23, 12:17
| reklama & PR » ludzie
Dominika Jamroz dołączyła do agencji oLIVE media
Dominika Jamroz dołączyła do agencji oLIVE media, i objęła stanowisko senior PR & social media specjalistki w dziale komunikacji dla marek lifestylowych.
03.11.23, 18:30
| reklama & PR » ludzie
Maciej Deja PR Managerem w oLIVE media
Maciej Deja, były wieloletni dziennikarz Wirtualnej Polski, Fakt24 i Grupy Polska Press, został senior PR managerem w butikowej agencji digitalowej oLIVE media. W agencji odpowiada m.in. za przeprowadzenie kampanii wizerunkowej Polskiej Organizacji Turystycznej.
02.11.23, 17:30
| reklama & PR » informacje
Poland. More than you expected. W listopadzie ruszy kampania wizerunkowa Polskiej Organizacji Turystyki
Agencja oLIVE media wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii wizerunkowej Polskiej Organizacji Turystycznej pod hasłem „Poland. More than you expected”. Planowany termin jej realizacji to listopad br.
26.10.23, 10:48
| reklama & PR » ludzie
Olga Sudoł awansowała w oLIVE media
Olga Sudoł objęła stanowisko social media specialist w oLIVE media, butikowej agencji digital, social media i public relations. Będzie odpowiedzialna za koordynację szerokich działań w mediach społecznościowych oraz kompleksowych kampanii wizerunkowych.
11.09.23, 17:48
| reklama & PR » ludzie
Wiktoria Wrzosek awansowała w agencji oLIVE media
1 września br., Wiktoria Wrzosek objęła stanowisko marketing specialist w agencji oLIVE media.
13.08.23, 10:47
| reklama & PR » ludzie
Michalina Piątkowsk awansuje w oLIVE media
Michalina Piątkowska z początkiem sierpnia br. awansowała na stanowisko content & sales specjalistki w agencji oLIVE media. Do tej pory zajmowała się wsparciem zespołu digital przy markach z segmentu lifestyle, beauty i podróże. 
17.07.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Public Management. Adam Bak tworzy nową agencję komunikacyjną
Pod nazwą Public Management Adam Bak stworzył agencję oferującą kompleksową obsługę komunikacyjną, promocyjną i marketingową.
16.05.23, 15:30
| reklama & PR » ludzie
Ola Podrażka przechodzi z Panka do oLIVE media
Ola Podrażka rozpoczęła pracę w agencji oLIVE media na stanowisku social media specjalisty. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrażanie strategii digitalowych w obszarze lifestyle i beauty.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
03.03.23, 15:40
| reklama & PR » ludzie
Angelika Płaska dołącza do ekipy oLIVE media
Do zespołu oLIVE media na stanowisko Head of strategy and business development dołączyła Angelika Płaska, która będzie odpowiedzialna za koncepcje strategiczne dla marek, zarządzanie zespołem i wsparcie rozwoju biznesu.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy