| reklama & PR |
Logo Mistrzostw Świata pod ochroną
Za bezprawne wykorzystywanie znaku MŚ grożą procesy i wysokie kary pieniężne.
| biznes i technologie » telefonia
Crunchips z kampanią wspierającą relaunch marki
Marka Crunchips, należąca do firmy Lorenz, wystartowała z kampanią wizerunkową „Crunchokazje”, w której jest prezentowane nowe opakowanie chipsów ze zmienionym logo. Pozycjonowanie oraz główne hasło marki „Jest Crunchips, jest impreza!” pozostaje bez zmian.
| radio |
logotyp tvp3
| prasa » informacje
Specjalnie wydanie miesięcznika Logo
9 czerwca br. w sprzedaży znalazło się specjalne wydanie miesięcznika „Logo” zatytułowane „Triathlon: szczyt formy”, będące poradnikiem dla wszystkich entuzjastów tej dyscypliny sportu.
30.05.23, 12:05
| reklama & PR » informacje
Agencja GlobalSM przygotowała identyfikację wizualną Liva Park
GlobalSM, agencja marketingu zintegrowanego, odpowiedzialna jest za szeroko pojęty branding nowego glampingu Liva Park. W zakresie już wykonanych prac powstała kompleksowa identyfikacja wizualna marki, jej nazwa oraz pełna kreacja strony internetowej.
21.02.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
Grupa Deutsche Telekom wprowadza nowe logo
Grupa Deutsche Telekom, której częścią jest T-Mobile Polska, dostosowuje identyfikację marki do swojej strategii cyfrowego dostawcy usług telekomunikacyjnych. W ramach międzynarodowego pozycjonowania firma będzie koncentrować się na obecności w przestrzeni cyfrowej i zrównoważonych działaniach.
06.05.20, 10:58
| prasa » dodatki do gazet
Ostatnie numery Avanti i Logo
Najnowsze „Avanti” oraz „Logo” to podwójne wydania obu miesięczników. „Logo”, które świętuje 15. urodziny, do części nakładu dołączy książki od Wydawnictwa Rebis, a „Avanti” do bezpłatnej przesyłki dołączy kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów. 
25.03.20, 14:45
| prasa » informacje
Agora wprowadza nową ofertę prenumeraty czasopism
„Avanti", „Logo" i „Wysokich Obcasów Extra" – magazyny wydawane przez Agorę, wprowadzają ofertę prenumeraty czasopism.
27.02.20, 16:37
| prasa » informacje
Avanti i Logo z kuponami rabatowymi w ramach akcji Weekend Zniżek
W marcowych numerach „Logo” i „Avanti” (Agora) czytelnicy będą mogli znaleźć kupony zniżkowe (do 80 proc.) na zakupy w sklepach stacjonarnych i online w całej Polsce. 
22.01.20, 20:00
| prasa » dodatki do gazet
Logo z żelem do twarzy w prezencie
Lutowe wydanie miesięcznika „Logo” (Agora) dostępne będzie również z prezentem - żelem do twarzy. Numer pojawi się w sprzedaży 24 stycznia br.
22.11.19, 16:45
| prasa » informacje
Matura z wiedzy o zegarkach. II edycja projektu w grudniowym Logo
W grudniowym wydaniu „Logo” (Agora) pojawi się pierwszy arkusz egzaminacyjny rozpoczynający II edycję projektu „Matura z wiedzy o zegarkach”. 
24.10.19, 21:40
| reklama & PR » informacje
Nowe Logo z kartą na siłownię McFIT Polska
Listopadowy numer „Logo" (Agora) będzie dostępny również z prezentem - karnetem na siłownię do sieci McFIT Polska. 
30.09.19, 11:00
| prasa » dodatki do gazet
Logo z dodatkiem TVN Turbo o motoryzacji, żelami pod prysznic i kodem dostępu do Player.pl
30 września br. na rynku pojawi się październikowy numer miesięcznika „Logo” (Agora) wraz z dodatkiem motoryzacyjnym przygotowanym we współpracy z TVN Turbo. Czytelnicy otrzymają także kod dostępu do Player.pl oraz dwa żele pod prysznic.
29.07.19, 14:00
| prasa » dodatki do gazet
Logo z kartą dostępu do platformy Storytel
Do części nakładu magazynu „Logo” (Agora) została dołączona karta 30-dniowego dostępu do platformy z audiobookami i ebookami Storytel.
27.06.19, 11:00
| prasa » informacje
Prowadzę, nie klikam! Rusza akcja społeczna magazynu Logo
Redakcja „Logo” (Agora) rozpoczyna akcję „Prowadzę, nie klikam!”, która ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem i przeciwdziałać używaniu telefonów komórkowych podczas prowadzenia auta. 
30.05.19, 15:00
| prasa » dodatki do gazet
Logo z audiobookiem Goniąc czarne jednorożce
Wraz z nowym wydaniem miesięcznika „Logo”, które czytelnicy otrzymają w prezencie audiobook Marka Zmysłowskiego „Goniąc czarne jednorożce”. W czerwcu rozpocznie się również akcja specjalna magazynu, w ramach której na antenie Rock Radia co sobota pojawi się program „WyLOGuj się na weekend z Rock Radiem".
30.04.19, 17:00
Nowy numer Logo z dodatkiem weselnym i wejściówką na Moto Show
Na łamach majowego numer magazynu „Logo” (Agora) opublikowana została pierwsza odsłona plebiscytu na najlepiej ubranych Polaków 2019 r. W numerze znalazł się także próbny arkusz maturalny z wiedzy o zegarkach, a także specjalny dodatek – poradnik weselny. Bonusem dla czytelników jest bezpłatna wejściówka na tegoroczne Moto Show w Krakowie.
29.03.19, 17:00
| prasa » dodatki do gazet
Kwietniowe Logo z audiobookiem Michała Ogórka
Kwietniowy numer miesięcznika „Logo” (Agora) ukaże się w 1 kwietnia br. Do części nakładu pisma dołączony zostanie prezent w postaci audiobooka Michała Ogórka.
27.02.19, 22:00
| prasa » informacje
Ponad 170 kuponów rabatowych w Avanti i Logo
W marcowych wydaniach miesięczników "Avanti" i "Logo" ukaże się ponad 170 kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych i internetowych – do wykorzystania w czasie Weekendu Zniżek „Avanti” i „Logo”.Oba numery ukażą się 28 lutego br.
28.09.18, 13:00
| prasa » informacje
Logo” oraz 36 stron extra z dodatkiem motoryzacyjnym
Najnowsze wydanie miesięcznika "Logo" (Agora) będzie mieć także drugą, „odwróconą” okładkę – dodatku motoryzacyjnego stworzonego we współpracy z TVN Turbo, w którym znajdą się teksty o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości samochodów. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy