| kultura |
TOPtrendy 2006
W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
26.09.22, 17:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Kuba Wojewódzki przyciąga prawie 700. tys. widzów w nowym sezonie
Talk-show „Kuba Wojewódzki” w TVN w nowym, jesiennym sezonie ogląda blisko 700 tys. osób.
06.09.22, 10:00
| radio » informacje | internet » informacje
Matcha Talks nowością w ramówce audio Onetu
Wystartowała nowa ramówka podcastowa Onetu. Od 5 września br. codziennie o godz. 20:00 użytkownicy Onetu będą mogli posłuchać premierowych odcinków wybranych podcastów.
20.03.22, 17:00
| internet » informacje
Podcast WojewódzkiKędzierski hitem Onetu
W niespełna pięć dni od premiery, odcinek nowego podcastu „WojewódzkiKędzierski” (Onet), którego gościem była Małgorzata Rozenek-Majdan, znalazł się na pierwszym miejscu wśród wszystkich podcastów w Polsce.
14.03.22, 11:00
| radio » informacje | internet » informacje
Z radia Newonce do Onetu. Podcast Kuby Wojewódzkego i Piotra Kędzierskiego w nowym miejscu
14 marca o godz. 20:00 na stronie głównej Onetu zadebiutuje pierwszy odcinek podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Prowadzący – Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski – co tydzień będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi. Premierowe odcinki będą dostępne w każdy poniedziałek w Onecie oraz od środy na pozostałych platformach podcastowych.
09.12.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Mikołaj wyrusza w podróż w świątecznej kampanii marki Oranżada Hellena
W świątecznym okresie Oranżada Hellena stawia na aktywności reklamowe swoich produktów. Kuba Wojewódzki ponownie pojawi się w świątecznym spocie. 
09.04.21, 08:17
| reklama & PR » informacje
Kuba Wojewódzki wymienia wybitne osiągnięcia Polaków w kampanii Oranżada Hellena Zero Cukru
Oranżada Hellena rozpoczęła kampanię promującą polskość, rodaków, ich wielkie sukcesy oraz spektakularne osiągnięcia. W kampanii „Cudze chwalicie, swego nie znacie” podkreślona zostałamwybitność Polaków, w tym Oranżady Hellena Zero Cukru. Aktywności w telewizji potrwają do końca czerwca, a w punktach sprzedaży i digitalu zagoszczą już na zawsze.
24.11.20, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
400. odcinek Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN
TVN wyemituje 400. odcinek talk-show „Kuba Wojewódzki”. W ostatnim epizodzie jesiennego sezonu na kanapie gospodarza zasiądą Michał Żurawski oraz Natasza Urbańska.
21.11.20, 17:00
| reklama & PR » informacje
Mikołaj wygrywa z Kubą Wojewódzkim w świątecznej kampanii Oranżady Hellena
Z powodu zbliżającego się Bożego Narodzenia, Oranżada Hellena kolejny raz zabiera konsumentów w podróż na biegun oranżadowy i zaprasza na wspólną Pierwszą Gwiazdkę. 16 listopada br. marka rozpoczęła działania wizerunkowo-sprzedażowe napoju.
26.08.20, 19:52
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Sztuka łączenia. Kuba Wojewódzki gospodarzem podcastu marki Rémy Martin
20 sierpnia br. w sieci zadebiutował podcast „Sztuka Łączenia” produkowany przez markę Rémy Martin. Co dwa tygodnie będą miały premiery kolejne odcinki, a finalnie ukażą się cztery materiały video.
14.04.20, 13:20
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
250 m² Kuby Wojewódzkiego. Nowy talk-show w ofercie serwisu Player
W Playerze zadebiutował najnowszy talk-show Kuby Wojewódzkiego, „250 m² Kuby Wojewódzkiego”. W nowym autorskim projekcie gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę.
05.04.20, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kuba Wojewódzki ponownie w kampanii Oranżady Hellena
21 marca br., rozpoczęła się kampania marki Oranżada Hellena z Kubą Wojewódzkim w roli głównej. Aktywności, prowadzone pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie!”, komunikują Oranżadę Hellena jako napój gazowany, który wyszedł Polakom wybitnie. Działania reklamowe są realizowane równolegle w TV i sieci.
28.11.19, 14:00
| reklama & PR » informacje
To, co ważne, nie zawsze przychodzi łatwo. Anna i Robert Lewandowscy w kampanii Huawei
Huawei rozpoczyna wielowymiarową kampanią marketingową, która ma łączyć w sobie elementy kampanii wizerunkowej i produktowej.
13.03.19, 14:58
| reklama & PR » informacje
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Michał Szpak, Czesław Mozil, Bartosz Kurek i Kuba Wojeówdzki w kampanii Oranżady Hellena
Oranżada Hellena wystartowała z nową edycją telewizyjnej kampanii reklamowej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Twarzą marki Oranżada Hellena jest ponownie Kuba Wojewódzki. W kampanii wezmą udział również Michał Szpak, Czesław Mozil i Bartosz Kurek. 
09.04.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Kuba Wojewódzki w #TeamHuawei
Kuba Wojewódzki został nowym członkiem #TeamHuawei, grupy influencerów związanych w marką, identyfikujących się z nią i używających na co dzień produktów Huawei. 
16.03.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Oranżada Hellena z kampanią reklamową
Wystartowała kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. 
12.03.18, 11:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Kuba Wojewódzki: 1,38 mln widzów trzech pierwszych odcinków wiosennej edycji
Nowy sezon programu „Kuba Wojewódzki” miał udany start. Produkcja zyskała widzów, w porównaniu z serią emitowaną ubiegłej wiosny. Pierwsze trzy odcinki talk-show zgromadziły przed telewizorami średnio 1,38 mln osób (dane: NAM).
28.11.17, 08:00
| reklama & PR » informacje
Oranżadowy Mikołaj i Kuba Wojewódzki w świątecznej kampanii marki Hellena
Ruszyła bożonarodzeniowa kampania reklamowa Oranżady Hellena. Bohaterami spotu są Kuba Wojewódzki oraz Oranżadowy Mikołaj. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
25.10.17, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Mali giganci wracają o nowej porze
5 listopada br. antenie TVN zadebiutują „Mali Giganci”. W III edycji programu dzieci oceniać będzie jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Sonia Bohosiewicz. 
16.05.17, 10:25
| reklama & PR » informacje
Kampania Oranżady Hellena z udziałem Kuby Wojewódzkiego i głosu Krystyny Czubówny i Tomasza Zimocha
15 maja br. wystartowała nowa kampania spotowa Oranżady Hellena. Bohaterem akcji po raz kolejny został Kuba Wojewódzki. W kampanii telewizyjnej emitowane będą trzy spoty.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.