| reklama & PR » ludzie
Maciej Sobieszek awansuje w strukturach dentsu Polska
Maciej Sobieszek nowym Media Strategy Directorem w pionie Media & Performance dentsu Polska. Wraz z objęciem nowego stanowiska będzie odpowiedzialny za wsparcie kluczowych klientów agencji oraz rozwój rozwiązań digitalowych.
28.03.23, 11:49
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative kreatywnie dla mBanku
Dentsu Creative (wcześniej Isobar) rozpoczyna współpracę kreatywną z mBankiem.
20.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Nie wiem. Nie jestem lekarzem. Lipstick Monster, Kinga Sawczuk oraz Damian Tkaczuk zaangażowani w kampanię Galdermy
Galderma producent innowacyjnych produktów dermatologicznych do pielęgnacji, estetyki i leczenia schorzeń skóry rozpoczął kampanię „Nie wiem. Nie jestem lekarzem”, mającej na celu edukację pacjentów z trądzikiem i problemami z cerą. W kampanię zaangażowali się Red Lipstick Monster, Kinga Sawczuk oraz Damian Tkaczuk.
10.03.23, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Czerwiński przechodzi do Amplifi (dentsu Polska)
Tomasz Czerwiński dołączył do zespołu Amplifi (dentsu Polska) i objął stanowisko Head of Digital Investment. Czerwiński będzie odpowiedzialny za negocjacje oraz za wykreowanie i realizację polityki inwestycyjnej w mediach digitalowych, a także kierowanie zespołem w składzie: Magdalena Liberska i Ania Lipińska.
08.03.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
AI Lab w strukturach Dentsu Polska
Dentsu Polska ogłasza utworzenie – nowej struktury zespołu, dedykowanej rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji. AI Lab ma na celu opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów agencji, wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji. Na czele działu stanęła Anna Nowak, Creative Group Head w dentsu Creative.
13.02.23, 20:20
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Amplifi (dentsu Polska)
Do agencji Amplifi dołączyła Magdalena Mussmann, a dwie osoby z zespołu – Jarosław Król oraz Kinga Maliszewska – objęły nowe stanowiska.
08.02.23, 20:25
| reklama & PR » ludzie
Maciej Podgórski na stanowisku Integrated Strategy Lead w dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
30.01.23, 12:08
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Sikorski i Aleksander Łukomski awansują w dentsu Polska
Mateusz Sikorski oraz Aleksander Łukomski awansowali w strukturach dentsu Polska. Obaj objęli stanowisko Client Partnerów w pionie Creative i pokierują zespołami odpowiedzialnymi za obsługę kluczowych klientów.
23.01.23, 09:53
| reklama & PR » ludzie
Mariusz Kukwa zostaje Head of Amplifi w agencji Amplifi (dentsu Polska)
Dentsu Polska tworzy klientocentryczną kulturę - One dentsu. W ciągu ostatnich trzech lat grupa przechodzi transformację struktury. Teraz przyszedł czas na Amplifi i jest to ostatni etap tego procesu. Kluczową rolę w nowej strukturze - Head of Amplifi - objął Mariusz Kukwa.
29.12.22, 09:30
| reklama & PR » informacje
Dentsu Polska obsłuży Phytopharm Klęka
iProspect (grupa dentsu Polska) wygrało przetarg na obsługę mediową Phytopharm Klęka S.A.
19.12.22, 10:58
| reklama & PR » informacje
Świata bardziej Velo. VeloBank docenia drobne gesty w świątecznej kampanii reklamowej
VeloBank ruszył z nową świąteczną kampanią reklamową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje swoją ofertę VeloKonta z cashbackiem.
07.12.22, 19:00
| reklama & PR » informacje
Technologie dla Ciebie. Bezpieczeństwo dla wszystkich. Kampania ŠKODY
Ruszyła kampania ŠKODY, która ma zwracaćuwagę na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Marka po raz kolejny pokazuje chce pokazać, że jest to dla niej priorytetem.
07.11.22, 21:30
| reklama & PR » ludzie
Nicolette Senye awansuje w dentsu Polska
Nicolette Senye awansowała na stanowisko Client Service Director pionu Media & Performance dentsu Polska. Z grupą związana jest od 2014 r., gdzie początkowo pełniła rolę Communication Managera, następnie Group Account Director, a przez ostatni rok Client Partnera.
07.11.22, 12:18
| reklama & PR » informacje
Rossmann w najnowszej kampanii przedłuża święta
Z początkiem listopada br., rozpoczęła się nowa kampania drogerii Rossmann pod przewodnim hasłem „Przedłużamy święta, pomnażamy radość”.
25.10.22, 18:41
| reklama & PR » ludzie
Paweł Cegielski na stanowisku Chief Technology Officer w dentsu Creative
Paweł Cegielski objął stanowisko Chief Technology Officer w dentsu Creative (dentsu Polska), gdzie pokieruje ponad 100-osobowym zespołem.
14.07.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Dentsu: wzrost wydatków reklamowych na świecie o 8,7 proc.
Mimo trudnej sytuacji gospodarczej na całym świecie grupa reklamowa dentsu przewiduje w najnowszym raporcie Ad Spend, że globalne wydatki na reklamę wzrosną w tym roku o 8,7 proc. W rejonie CEE będzie to aż o 12,2 proc., co oznacza, że obszar ten to trzeci najbardziej dynamicznie rozwijający się rynek na świecie, zaraz po Indiach i USA. 
22.06.22, 09:04
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative. Dentsu tworzy globalną sieć kreatywną
Grupa dentsu integruje swoje agencje kreatywneBrand pod nowym brandem dentsu Creative. Utworzenie globalnej sieci kreatywnej jest częścią strategii, której celem jest uproszczenie oferty dla klientów.
20.06.22, 14:22
| reklama & PR » informacje
Bankowość dla nastolatków. Kampania Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim
Ruszyła nowa odsłona kampanii Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Nowy spot skierowany jest do nastolatków oraz ich rodziców. Reklama ma zachęcać do wspierania niezależności młodych ludzi i pomagania w wejściu w dorosłość.
06.05.22, 22:00
| reklama & PR » informacje
Isobar i Fundacja „Rodzic w mieście” ruszają z kampanią społeczną dot. bezpieczeństwa
Fundacja „Rodzic w mieście” oraz agencja Isobar (z grupy dentsu Polska) ruszają z kampanią społeczną, mającą zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu. Ma w tym pomóc prototyp dziecięcego wózka przyszłości, zaprojektowanego specjalnie na tę okazję.
26.04.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Tak smakuje dziękuję z Pascalem Brodnickim w TVN od maja
Pascal Brodnicki powraca po siedmiu latach do telewizji, żeby pomóc dzieciom w podziękowaniu ich idolom - trenerom sportowym, strażakom, opiekunom, dawcom szpiku. Nowy program pojawi się na antenie TVN 8 maja br.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.