29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
13.07.23, 09:47
| radio » informacje
Podziemie. Michał Janczura autorem nowego podcastu TOK FM
TOK FM wyemituje nowy radiowy serial dokumentalny Michała Janczury zatytułowany „Podziemie”. Dziennikarz w nowej produkcji odsłoni kulisy świata medycyny alternatywnej, niepotwierdzonej naukowo, mającej pomóc w leczeniu boreliozy. Podcast TOK FM będzie miał premierę w czwartek, 13 lipca br.
05.04.23, 10:15
| radio » informacje
Paragraf 2. Nowy serial Michała Janczury na platformie podcastowej TOK FM
„Paragraf 2” – to nowa propozycja TOK FM, która nie jest jednak kolejnym materiałem o lobbingu, ale serialem dokumentującym to, co się dzieje po nim. Premiera cyklu nastąpi 5 kwietnia 2023 r. na antenie Radia TOK FM oraz na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM.
03.10.22, 18:09
| radio » informacje
Eksperyment. Nowy podcast Michała Janczury platformie ofercie platformy TOK FM
Michał Janczura przygotował kolejny radiowy serial dokumentalny, tym razem poświęcony eksperymentom z wykorzystaniem komórek macierzystych. Cykl pod tytułem „Eksperyment" pojawi się na platformie podcastowej TOK FM - na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM 4 października br. o godz. 7:00.
14.02.22, 20:03
| radio » informacje
Folwark. Podcast Michała Janczury na platformie TOK FM
We wtorek, 15 lutego br. r. o godz. 12:00 na platformie podcastowej TOK FM zadebiutuje "Folwark". To kolejny radiowy serial dokumentalny autorstwa Michała Janczury, tym razem o władzy, polityce i lokalnych układach. Odcinki serii pojawią się też na antenie Radia TOK FM.
01.06.21, 11:43
| radio » informacje
Piecza. II sezon serialu dokumentalnego w TOK FM
1 czerwca br., czyli w Dniu Dziecka, nastąpi premiera drugiej odsłony radiowego serialu dokumentalnego Radia TOK FM pod tytułem "Piecza" autorstwa Michała Janczury. 
19.01.21, 11:30
| radio » informacje
Piecza w TOK FM. Radiowy serial dokumentalny Agory o dzieciach, które głosu nie mają
We wtorek, 19 stycznia br. o godz. 12.00 swoją premierę będzie mieć „Piecza” - radiowy serial dokumentalny. Przez cztery kolejne tygodnie we wtorki Michał Janczura będzie opowiadać o pieczy zastępczej - systemie, do którego co roku trafiają setki dzieci. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy