12.08.22, 15:14
| prasa » informacje | internet » informacje
Empik Go będzie rozdawać gazetę Empik Go na Półwyspie Helskim
Empik Go przygotował gazetę dedykowaną swojej najnowszej produkcji audio „Mierzeja”. Audio thriller na podstawie scenariusza braci Miłoszewskich stał się inspiracją do stworzenia pisma dystrybuowanego na Półwyspie Helskim.
23.05.22, 13:06
| internet » informacje
Podcasty Kanału Sportowego na wyłączność w ofercie Empik Go
Od 20 maja br. wszystkie programy Kanału Sportowego w formacie audio będą trafiały do aplikacji Empik Go. Odbiorcy aplikacji otrzymają dostęp do ponad 100 nowych odcinków miesięcznie. W aplikacji pojawią się także topowe programy, które emitowane były na przestrzeni ostatnich miesięcy na Kanale Sportowym.
07.04.22, 17:52
| internet » informacje
Podcast Odwilż w Empik Go. Narratorami Justyna Mazur i Marcin Myszka
1 kwietnia br., równocześnie z premierą pierwszego polskiego serialu HBO MAX, w aplikacji Empik Go wystartował podcast „Odwilż”, który przybliży działania osób pracujących przy sprawach kryminalnych. Narratorami zostali Justyna Mazur i Marcin Myszka. 
14.01.22, 12:00
| reklama & PR » informacje
Bestsellery Empiku 2021 – wśród nominowanych Żulczyk, Sanah, Måneskin i Holoubek
Ogłoszono nominowanych do Bestsellerów Empiku: corocznych nagród dla twórców najpopularniejszych książek, muzyki i filmów. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br., podczas gali finałowej Bestsellerów Empiku 2021 transmitowanej na antenie TVN oraz streamingowanej w kilku kanałach społecznościowych. 
01.12.21, 07:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Paweł Heba: eKomiksy obok audibooków i ebooków poszerzą rynek tradycyjnej książki
Rozmowa z Pawłem Hebą, Dyrektorem Kreatywnym Empik GO, m.in. o cyfrowych komiksach.
09.03.21, 08:00
| internet » informacje | kultura » informacje
FAKAP. Komediowy audioserial w ofercie Empik Go
W aplikacji Empik Go zadebiutował „FAKAP”, audioserial z udziałem aktorów komediowych młodego pokolenia oraz gwiazd polskiego stand-upu.
29.11.20, 17:00
| internet » informacje
Audiomusical na podstawie Piotrusia Pana Studia Buffo w ofercie Empik Go
„Piotruś Pan” Jamesa M. Barrie’go to jeden z najbardziej cenionych tekstów literatury dziecięcej. Ponadczasową opowieść przygotował zespół Studia Buffo. Produkcja z udziałem Nataszy Urbańskiej, Edyty Geppert, Wiktora Zborowskiego, Mariusza Czajki i wielu innych pojawiła się w aplikacji Empik Go 24 listopada br.
04.09.20, 09:02
| internet » wywiady
Kuba Piotrkowicz: Cyfrowa usługa abonamentowa zdobywa coraz większą popularność
Rozmowa z Kubą Piotrkowiczem, head of Empik Go, m.in. o cyfrowej usłudze abonamentowej, która zyskuje popularność w Polsce, boomie na podcasty, oraz o przepisie na idealny podcast.
01.08.20, 22:00
| kultura » film
Fucking Bornholm doczeka się wersji kinowej
Serial audio „Fucking Bornholm”, z udziałem takich gwiazd, jak Magdalena Różczka, Michał Czernecki, Leszek Lichota i Olga Kalicka stał się hitem tej wiosny. Mało kto wiedział, że jego oryginalny scenariusz był rozpisany pod… film, który na wielki ekran ma szansę trafić w przyszłym roku.
07.04.20, 14:00
| internet » informacje
Fucking Bornholm. Serial audio Empik Go z gwiazdorską obsadą
Serial audio „Fucking Bornholm” z udziałem takich gwiazd, jak Magdalena Różczka, Michał Czernecki, Leszek Lichota i Olga Kalicka to poruszająca historia o kryzysie w związku i ponadczasowej potrzebie miłości. Produkcja dołączyła do pakietu Empik Premium.
20.02.20, 21:30
| internet » informacje
Ducholożka na tropie. Podcast Olgi Drendy w Empik Go
20 lutego br. w aplikacji Empik Go zadebiutował podcast „Ducholożka na tropie” autorstwa Olgi Drendy, naczelnej polskiej antropolożki.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.