19.07.22, 06:50
Niespodziewane wydatki? Załóż kartę kredytową i miej zawsze pieniądze pod ręką
Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Jest kilka sposobów, aby zwiększyć swoje możliwości finansowe. Okazują się bardzo przydatne, gdy spotkają Cię nieplanowane wydatki. Co trzeba wiedzieć o kartach kredytowych, jak złożyć wniosek o kartę i czy warto interesować się pozabankowymi kartami kredytowymi? Zapraszamy do naszego poradnika.
06.07.22, 09:25
Jak robić udane i bezpieczne zakupy?
Bezpieczeństwo w sieci należy do grona najczęściej poruszanych tematów. Zagadnienie to jest niezwykle szerokie i niestety często traktowane po macoszemu przez wiele sklepów internetowych. Warto więc zgłębić temat, aby nie zostać oszukanym podczas aktywności internetowej. 
26.02.22, 10:41
Cena ubezpieczenia OC – kto ją ustala?
Początek nowego roku to dla wielu kierowców czas wzmożonego myślenia na temat przedłużenia polisy ubezpieczeniowej OC samochodu, a konkretniej mówiąc – na temat ceny owego przedłużenia. Również dla tych, którzy dopiero wsiądą na kierownicę swojego pierwszego auta, temat ten jest niezwykle istotny. Dlaczego stawki są różne, skoro każdy ma identyczny prawny obowiązek do posiadania polisy? I kto ceny te ustala?
14.07.20, 18:16
| reklama & PR » informacje
A jak wygląda Twoja polisa? Rusza kampania i konkurs z nagrodami od Porówneo.pl
Rozpoczęła się kolejna ogólnopolska kampania reklamowa Porówneo.pl, a wraz z nią konkurs na hasło promocyjne. Spółka w ten sposób chce promować korzyści płynące z porównywania ofert ubezpieczeń i zakupu polis on-line, chce także zwiększać świadomość odbiorców na temat ubezpieczeń komunikacyjnych.
24.06.19, 07:50
| radio » multimedia
Porównywarka OC zmniejszy Twoją składkę ubezpieczeniową!
Stoisz przed koniecznością zakupu polisy ubezpieczeniowej OC dla swojego samochodu? Skorzystaj z porównywarki OC i zapłać jeszcze niższą składkę niż dotychczas!
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.