26.05.23, 12:33
| reklama & PR » informacje
Samsung partnerem tytularnym turnieju Ultraliga
Samsung został partnerem tytularnym prestiżowych rozgrywek esportowych w regionie. Ultraliga zmienia się w Samsung Galaxy Ultraliga. Umowa obowiązuje do końca 2023 r. 
23.01.22, 20:00
| reklama & PR » informacje
Logitech G sponsorem tegorocznej Ultraligi i polskiej transmisji LEC
Trwa VII sezon Ultraligi, czyli największego w Polsce turnieju e-sportowego, w grę League of Legends (LoL). Produkująca akcesoria dla graczy marka Logitech G, zdecydowała się na sponsoring polskich transmisji z europejskiego turnieju League of Legends European Championship (LEC). Działania te, realizowane są we współpracy z firmą FRENZY.
13.01.21, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Alior Bank Ultraliga. Rusza V sezon Mistrzostw Polski w League of Legends
Alior Bank Ultraliga, flagowy projekt Polsat Games, rozpoczyna V sezon rozgrywek. We wtorek, 19 stycznia br., osiem drużyn rozpocznie walkę o nagrody pieniężne z puli 100 tys. zł i miejsce na EU Masters. Transmisja będzie odbywać się równolegle na antenie Polsat Games oraz w Internecie.
29.03.20, 11:36
| reklama & PR » informacje
KitKat partnerem Ultraligi i polskiej transmisji LEC
Marka KitKat (Nestlé) została oficjalnym partnerem Ultraligi - Mistrzostw Polski w League of Legends, a także polskiej transmisji League of Legends European Championship, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie.
07.02.20, 10:00
| telewizja / VOD » informacje
Ultraliga z formalnym statusem Mistrzostw Polski
Trzy edycje Ultraligi (projektu Polsat Games) wystarczyły, by autorzy najpopularniejszej gry esportowej świata uznali polskie rozgrywki za jeden z najlepszych programów w Europie. Studio Riot Games zdecydowało się podnieść formalny status Ultraligi. 
24.01.20, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Ultraliga Mistrzostwa Polski. Startuje III sezon w Polsat Games
Ultraliga, projekt Polsat Games, oficjalna liga regionalna League of Legends startuje z III sezonem rozgrywek. 28 stycznia br., osiem drużyn rozpocznie walkę o nagrody pieniężne z puli 100 tys. zł i miejsce na EU Masters. Transmisja równolegle na antenie Polsat Games oraz w internecie.
11.08.19, 23:35
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor poprowadzi fazy playoff Ultraligi
13 sierpnia br., o godzinie 17:00 na antenie Polsat Games wystartuje faza pucharowa Ultraligi. W pierwszym spotkaniu drużyna AVEZ zmierzy się z piratesports. W roli prowadzącego fazy playoff regionalnej ligi League of Legends wystąpi Maciej Dowbor.
26.06.19, 14:00
| telewizja / VOD » informacje
Pizza Hut sponsoruje esportową Ultraligę
Pizza Hut (AmRest) związała się umową sponsorską z Ultraligą, polskimi rozgrywkami esportowymi, transmitowanymi na telewizyjnej Polsat Games. 
09.04.19, 15:00
| telewizja / VOD » badania rynku
49 tys. widzów finału 1. sezonu Ultraligi
Zakończył się trwający trzy miesiące sezon 1. Ultraligi, profesjonalnych rozgrywek League of Legends, które były prezentowane na antenie Polsat Games i w sieci. W szczytowym momencie wielki finał Ultraligi oglądało jednocześnie 49 228 osób.
18.01.19, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Ultraliga startuje z I sezonem rozgrywek. Transmisja w Polsat Games i sieci
 Ultraliga, flagowy projekt Polsat Games, oficjalna liga regionalna League of Legends startuje z pierwszym sezonem rozgrywek. 22 stycznia br. zmagania rozpocznie osiem drużyn. Transmisja odbywać się będzie równolegle na antenie Polsat Games oraz w Internecie.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.