13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
23.10.23, 10:31
| telewizja / VOD » informacje
Sto lat Disneya. Z okazji jubileuszu premiera filmu Było sobie studio oraz odrestaurowana Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w 4K
Z okazji stulecia Disneya, na platformie Disney+ pojawił się krótkometrażowy film „Było sobie studio” z plejadą gwiazd animowanych Disneya. Użytkownikom platformy udostępniono również odświeżoną wersję pierwszego w historii pełnometrażowego filmu animowanego „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
03.03.23, 12:08
| telewizja / VOD » seriale
Jeżyk i Sprężynka. Premiera własnego serialu animowanego w PULS 2
Pasmo z animacjami Puls Kids na kanale PULS 2, świętuje w marcu swoje trzecie urodziny. Z tej okazji Telewizja Puls przygotowała premierę pierwszego odcinka własnego serialu animowanego „Jeżyk i Sprężynka” o przygodach Jeżyka Puls Kids. Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na 18 marca br. o godz. 18.50 w Puls Kids na kanale PULS 2.
23.08.22, 17:15
| telewizja / VOD » seriale
Cartoonito. Nowe pasmo od września w Boomerangu
Boomerang wprowadza na antenę Cartoonito - blok programowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów, którego celem jest wspieranie rozwoju i unikatowego potencjału każdego dziecka. Ma także wspomóc je w stawaniu się troskliwym członkiem społeczności.
27.12.21, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Miś Yogi wraca w odświeżonej animacji Jellystone! w Cartoon Network
Kultowy Miś Yogi powraca na szklane ekrany w odświeżonej animacji „Jellystone!”. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o 14:50 w Cartoon Network.
11.11.21, 11:03
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Nawet myszy idą do nieba z nominacją do Europejskiej Nagrody Filmowej
Pełnometrażowy animowany film familijny „Nawet myszy idą do nieba” ma szansę na Europejskiego Oscara. Polskim koproducentem filmu jest warszawskie studio Animoon.
04.11.21, 08:00
| reklama & PR » informacje | kultura » informacje
TOFU Studio nagrodzone za animację poświęconą Sądowi Ostatecznemu Hansa Memlinga
Jury tegorocznej nagrody GOOD DESIGN AWARD 2021 w Tokio ogłosiło zwycięzców. Wśród nagrodzonych prac znalazła się animacja przybliżająca historię „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku przez TOFU Studio.
12.04.21, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Powstanie Hanna-Barbera Studios Europe
WarnerMedia rewitalizuje jedną z najbardziej legendarnych marek w historii animacji, mianując Hanna-Barbera Studios Europe (wcześniej Cartoon Network Studios Europe, działające z ramienia Great Marlborough Productions) kluczowym studiem animacji telewizyjnej grupy państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce.
27.01.21, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Kajko i Kokosz zadebiutują na Netfliksie pod koniec lutego
Platforma Netflix zapowiedziała na 28 lutego br. premierę pierwszej polskiej oryginalnej animacji serwisu, opartej na kultowym komiksie Janusza Christy.
06.12.20, 13:22
| telewizja / VOD » seriale
Kajko i Kokosz. Pierwsza oryginalna animacja platformy Netflix
Netflix ogłosił pierwszą polską oryginalną serię animowaną „Kajko i Kokosz” opartą na komiksie Janusza Christy. Serial powstaje na kanwie perypetii dwójki przyjaciół: Kajka i Kokosza - słowiańskich wojowników oraz ich wiernego kompana smoka Milusia, którzy wspólnie doświadczają wzlotów i upadków w walce z armią Zbójcerzy. 
05.12.20, 09:11
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Polskie animacje w mikołajkowym prezencie od TVP VOD
TVP VOD przygotowało mikołajkową niespodziankę dla najmłodszych użytkowników. Od 6 grudnia br. serwis udostępni bezpłatny pakiet ulubionych i wartościowych animacji. Wśród tytułów znajdą się jedne z najlepszych polskich bajek: „Agi Bagi”, „Mami Fatale”, „Rodzina Treflików” czy „Wiking Tappi”.
08.08.20, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Pan Magoo zadebiutuje w sierpniu na antenie Boomeranga
Pan Magoo to nowy bohater animacji kanału Boomerang, który na antenie pojawił się 3 sierpnia br.
17.07.20, 23:00
| telewizja / VOD » seriale
Animacja Taffy będzie kontynuowana
Boomerang ogłosił, że serial animowany „Taffy” będzie kontynuowany. 
28.03.20, 14:04
| internet » artykuły
#zostańwdomu i oglądaj VOD. Odc. 6. Oferta dla dzieci
Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Najciekawsze produkcje poleca Paulina Richert, filmoznawca. 
20.02.20, 15:00
| prasa » informacje
SPIRIT. Riding Free. Nowy tytuł Egmont Polska nawiązuje do serialu Mustang. Duch wolności
“SPIRIT. Riding Free” to nowy tytuł z portfolio Egmont Polska, dostępny na rynku prasowym od 18 lutego 2020 roku. Magazyn nawiązuje do serialu „Mustang. Duch wolności”. 
09.12.19, 18:00
| kultura » film
Nowe odcinki serialu Polo i Nika po raz kolejny zabierają dzieci w magiczną podróż śladem polskiej kultury
Instytut POLONIKA zaprezentował nowe odcinki animowanej serii „Polo i Nika”. Wraz z bohaterami – Polem i Niką – najmłodsi widzowie mają okazję dowiedzieć się, czym jest polskie dziedzictwo kulturowe znajdujące się poza granicami kraju i przenieść się w odległe miejsca za pomocą zaczarowanego kuferka. 
14.01.19, 22:00
| kultura » film
Polo i Nika. Instytut POLONIKA zaprezentował krótkometrażową animację
Instytut POLONIKA przedstawia pierwszą produkcję filmową, dzięki której dzieci mogą zapoznać się z polskim dziedzictwem kulturowym znajdującym się poza granicami kraju. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.