23.10.23, 10:31
| telewizja / VOD » informacje
Sto lat Disneya. Z okazji jubileuszu premiera filmu Było sobie studio oraz odrestaurowana Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w 4K
Z okazji stulecia Disneya, na platformie Disney+ pojawił się krótkometrażowy film „Było sobie studio” z plejadą gwiazd animowanych Disneya. Użytkownikom platformy udostępniono również odświeżoną wersję pierwszego w historii pełnometrażowego filmu animowanego „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
03.03.23, 12:08
| telewizja / VOD » seriale
Jeżyk i Sprężynka. Premiera własnego serialu animowanego w PULS 2
Pasmo z animacjami Puls Kids na kanale PULS 2, świętuje w marcu swoje trzecie urodziny. Z tej okazji Telewizja Puls przygotowała premierę pierwszego odcinka własnego serialu animowanego „Jeżyk i Sprężynka” o przygodach Jeżyka Puls Kids. Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na 18 marca br. o godz. 18.50 w Puls Kids na kanale PULS 2.
23.08.22, 17:15
| telewizja / VOD » seriale
Cartoonito. Nowe pasmo od września w Boomerangu
Boomerang wprowadza na antenę Cartoonito - blok programowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów, którego celem jest wspieranie rozwoju i unikatowego potencjału każdego dziecka. Ma także wspomóc je w stawaniu się troskliwym członkiem społeczności.
27.12.21, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Miś Yogi wraca w odświeżonej animacji Jellystone! w Cartoon Network
Kultowy Miś Yogi powraca na szklane ekrany w odświeżonej animacji „Jellystone!”. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o 14:50 w Cartoon Network.
11.11.21, 11:03
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Nawet myszy idą do nieba z nominacją do Europejskiej Nagrody Filmowej
Pełnometrażowy animowany film familijny „Nawet myszy idą do nieba” ma szansę na Europejskiego Oscara. Polskim koproducentem filmu jest warszawskie studio Animoon.
04.11.21, 08:00
| reklama & PR » informacje | kultura » informacje
TOFU Studio nagrodzone za animację poświęconą Sądowi Ostatecznemu Hansa Memlinga
Jury tegorocznej nagrody GOOD DESIGN AWARD 2021 w Tokio ogłosiło zwycięzców. Wśród nagrodzonych prac znalazła się animacja przybliżająca historię „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku przez TOFU Studio.
12.04.21, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Powstanie Hanna-Barbera Studios Europe
WarnerMedia rewitalizuje jedną z najbardziej legendarnych marek w historii animacji, mianując Hanna-Barbera Studios Europe (wcześniej Cartoon Network Studios Europe, działające z ramienia Great Marlborough Productions) kluczowym studiem animacji telewizyjnej grupy państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce.
27.01.21, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Kajko i Kokosz zadebiutują na Netfliksie pod koniec lutego
Platforma Netflix zapowiedziała na 28 lutego br. premierę pierwszej polskiej oryginalnej animacji serwisu, opartej na kultowym komiksie Janusza Christy.
06.12.20, 13:22
| telewizja / VOD » seriale
Kajko i Kokosz. Pierwsza oryginalna animacja platformy Netflix
Netflix ogłosił pierwszą polską oryginalną serię animowaną „Kajko i Kokosz” opartą na komiksie Janusza Christy. Serial powstaje na kanwie perypetii dwójki przyjaciół: Kajka i Kokosza - słowiańskich wojowników oraz ich wiernego kompana smoka Milusia, którzy wspólnie doświadczają wzlotów i upadków w walce z armią Zbójcerzy. 
05.12.20, 09:11
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Polskie animacje w mikołajkowym prezencie od TVP VOD
TVP VOD przygotowało mikołajkową niespodziankę dla najmłodszych użytkowników. Od 6 grudnia br. serwis udostępni bezpłatny pakiet ulubionych i wartościowych animacji. Wśród tytułów znajdą się jedne z najlepszych polskich bajek: „Agi Bagi”, „Mami Fatale”, „Rodzina Treflików” czy „Wiking Tappi”.
08.08.20, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Pan Magoo zadebiutuje w sierpniu na antenie Boomeranga
Pan Magoo to nowy bohater animacji kanału Boomerang, który na antenie pojawił się 3 sierpnia br.
17.07.20, 23:00
| telewizja / VOD » seriale
Animacja Taffy będzie kontynuowana
Boomerang ogłosił, że serial animowany „Taffy” będzie kontynuowany. 
28.03.20, 14:04
| internet » artykuły
#zostańwdomu i oglądaj VOD. Odc. 6. Oferta dla dzieci
Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Najciekawsze produkcje poleca Paulina Richert, filmoznawca. 
20.02.20, 15:00
| prasa » informacje
SPIRIT. Riding Free. Nowy tytuł Egmont Polska nawiązuje do serialu Mustang. Duch wolności
“SPIRIT. Riding Free” to nowy tytuł z portfolio Egmont Polska, dostępny na rynku prasowym od 18 lutego 2020 roku. Magazyn nawiązuje do serialu „Mustang. Duch wolności”. 
09.12.19, 18:00
| kultura » film
Nowe odcinki serialu Polo i Nika po raz kolejny zabierają dzieci w magiczną podróż śladem polskiej kultury
Instytut POLONIKA zaprezentował nowe odcinki animowanej serii „Polo i Nika”. Wraz z bohaterami – Polem i Niką – najmłodsi widzowie mają okazję dowiedzieć się, czym jest polskie dziedzictwo kulturowe znajdujące się poza granicami kraju i przenieść się w odległe miejsca za pomocą zaczarowanego kuferka. 
14.01.19, 22:00
| kultura » film
Polo i Nika. Instytut POLONIKA zaprezentował krótkometrażową animację
Instytut POLONIKA przedstawia pierwszą produkcję filmową, dzięki której dzieci mogą zapoznać się z polskim dziedzictwem kulturowym znajdującym się poza granicami kraju. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.