| internet » informacje
Nowa strona IMM
Instytut Monitorowania Mediów uruchomił nową wersję oficjalnej strony internetowej, opartą na wygodnej w obsłudze dwustopniowej strukturze. Przejrzysta strona główna i nowa kolorystyka to tylko część nowości, które wprowadził IMM. Na odwiedzających stronę internetową Instytutu czeka paleta narzędzi wspomagających komunikację PR i marketingową.
10.01.24, 14:57
| prasa » informacje
IMM przejmuje Newspoint. W planach ekspansja zagraniczna
Instytut Monitorowania Mediów, lider w branży monitoringu i analizy mediów, kupił 100 proc. udziałów firmy Newspoint.
4 stycznia br. Instytut Monitorowania Mediów SA kupił 100 proc. udziałów spółki Newspoint. Dzięki inwestycji IMM znacząco zwiększa swój udział w polskim rynku monitoringu i analityki mediów.
08.05.23, 06:30
| internet » badania rynku
Antyukraińska propaganda w mediach społecznościowych. Raport IMM i Demagoga
Od 1 listopada 2022 r. do 31 marca 2023 r. odnotowano łącznie niemal 300 tys. wpisów i komentarzy deprecjonujących Ukrainę i Ukraińców. W lutym i w marcu br. skala antyukraińskiej propagandy utrzymywała się na podobnym poziomie, co oznacza, że średnio publikowanych jest 84 takich treści na godzinę.
21.07.22, 07:40
| reklama & PR » ludzie
Agata Andruszkiewicz i Monika Ezman w zarządzie Instytutu Monitorowania Mediów
Do zarządu IMM dołączyły Agata Andruszkiewicz, dotychczas zajmująca stanowisko doradczyni zarządu ds. rozwoju biznesu i nowych technologii, oraz Monika Ezman, dyrektorka Centrum Zarządzania Jakością i Działu Analiz.
22.11.21, 09:00
| prasa » informacje
Instytut Monitorowania Mediów zawarł umowę ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy i Wydawców REPROPOL
5 listopada br. firma oferująca analizy i monitoring mediów – Instytut Monitorowania Mediów  podpisała umowę licencyjną ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy i Wydawców REPROPOL. Uzgodnienia między podmiotami regulują też rozliczenia z okresu przed podpisaniem umowy.
13.11.18, 12:00
| radio » badania rynku | telewizja / VOD » badania rynku | prasa » badania rynku | internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Branża farmaceutyczna dominuje w wydatkach na reklamę. Raport IMM na październik 2018 r.
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe  w październiku 2018 r. w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej.
09.10.18, 10:00
| telewizja / VOD » badania rynku | biznes i technologie » informacje
Raport IMM: wydatki reklamowe w wybranych branżach we wrześniu 2018 r.
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe we wrześniu 2018 r. w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej.
25.01.17, 11:00
| prasa » badania rynku
Radio ZET liderem cytowalności w grudniu 2016 r.
Na pierwszym miejscu rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce” znalazło się Radio Zet, wyprzedzając TVN24 oraz dziennik „Rzeczpospolita” – wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2016 r. 
21.12.16, 16:00
| prasa » informacje
IMM: Stacje radiowe na medialnym podium w listopadzie br.
W listopadzie br. najczęściej cytowana była „Gazeta Wyborcza”, a drugie i trzecie miejsce przypadło – Radiu ZET i RMF FM.
28.11.16, 09:00
| prasa » informacje
IMM: stacje radiowe w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów
Najczęściej cytowanym medium października br. została „Gazeta Wyborcza”, a na kolejnych miejscach znalazły się Radio ZET i RMF FM.
24.10.16, 09:00
| prasa » badania rynku
Rzeczpospolita najczęściej cytowanym medium września
Instytut Monitorowania Mediów opublikował comiesięczne zestawienie najczęściej cytowanych mediów. Liderem opinii we wrześniu br. okazała się „Rzeczpospolita”.
23.09.16, 09:00
| prasa » badania rynku
Gazeta Wyborcza najczęściej cytowanym dziennikiem sierpnia 2016
Instytut Monitorowania Mediów opublikował raport prezentujący najczęściej cytowane media w sierpniu br. Sierpniowym liderem opinii została "Gazeta Wyborcza". Zauważalna była również domianacja stacji TVN24.
26.08.16, 10:00
| prasa » badania rynku
Rzeczpospolita liderem wśród najbardziej opiniotwórczych mediów lipca
"Rzeczpospolita" okazała się liderem rankingu najbardziej opiniotwórczycyh mediów lipca br., przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów.
11.08.16, 18:00
| internet » badania rynku
Spotify liderem popularności wśród streamingowych serwisów muzycznych
Instytut Monitoringu Mediów sprawdził, który ze streamingowych serwisów muzycznych jest najczęściej poruszanym w internetowych dyskusjach. Zdecydowanym liderem popularności wśród internautów okazał się Spotify.
27.07.16, 12:00
| prasa » badania rynku
Gazeta Wyborcza najczęściej cytowanym dziennikiem
"Gazeta Wyborcza" była liderem wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w rankingu przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów.  
01.04.16, 12:00
| internet » badania rynku
IMM: media społecznościowe na ratunek Puszczy Białowieskiej
Informacja o zwiększeniu wycinki w Puszczy Białowieskiej wywołała gorącą dyskusję w mediach społecznościowych. Od początku marca na temat działań Ministra Środowiska Jana Szyszko ukazało się w mediach społecznościowych blisko 4,5 tys. komentarzy z czego ponad 3 tys. tylko w kontekście Puszczy Białowieskiej – wynika z monitoringu internetu w IMM.
07.03.16, 09:00
| prasa » informacje
IMM: Gazeta Wyborcza najbardziej opiniotwórcza w 2015 roku
Rok 2015 został zdominowany przez tematy związane ze zmianami w rzeczywistości politycznej podyktowanymi wyborami prezydenckimi oraz parlamentarnymi. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów 2015 ” znalazła się Gazeta Wyborcza, wyprzedzając dziennik Rzeczpospolita oraz radio RMF FM – wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
04.03.16, 11:43
| telewizja / VOD » seriale
IMM: Internauci biorą w obronę serial Klan
Aż 70 proc. internetowych komentatorów wzięło w obronę serial „Klan”, po spekulacjach na temat zdjęcia produkcji z anteny TVP  - wynika z monitoringu mediów społecznościowych w IMM. Liderem walki o serial „Super Express” i internetowy „Komitet Obrony Klanu”.
29.02.16, 11:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu br.
Styczeń br. został zdominowany przez tematykę polityczną związaną z decyzjami rządu PiS oraz procedurą ochrony państwa prawa wprowadzoną przez Komisje Europejską wobec Polski. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazł się dziennik "Rzeczpospolita", wyprzedzając "Gazetę Wyborczą" oraz telewizja TVN24 – wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
27.02.16, 14:00
| internet » badania rynku
IMM: Zjawa i Leonardo DiCaprio zdobędą Oscary według internautów
Wzmożone dyskusje na temat gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w sieci trwają już od początku stycznia br., obejmując zasięgiem ponad 1 mln różnych interakcji – wynika z najnowszego raportu IMM. Zdaniem internautów bezkonkurencyjny wydaje się film „Zjawa” i rola Leonardo DiCaprio.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy