| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Branża cyfrowa chce przyspieszyć cyfryzację radia i telewizji
Eksperci Związku Cyfrowa Polska pracują nad przyśpieszeniem cyfryzacji mediów w Polsce. W ramach powołanego przez organizację Komitetu Audio Video, toczą się prace nad działaniami, które mają wesprzeć cyfryzację radia w kraju oraz zwiększą dostępności usług audiowizualnych.
11.02.21, 12:05
| reklama & PR » informacje
Cyfrowa Polska członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy
Związek Cyfrowa Polska został członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, którego jednym z głównych celów jest promowanie najwyższych standardów komunikacji.
28.08.20, 16:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Raport: Rozwój TV hybrydowej pozytywnie wpłynie na rynek telewizorów
Pandemia koronawirusa na krótko wpłynęła na spadek produkcji i sprzedaży telewizorów w Polsce. Jak wynika z danych Związku Cyfrowa Polska, najgorszymi miesiącami był marzec i kwiecień. Jednak od maja sytuacja zaczęła się poprawiać. Eksperci ZCP szacują, że w 2021 r. nastąpi szybkie odbicie. 
12.06.20, 07:00
| radio » informacje
Cyfrowa Polska: Polska powinna włączyć proces cyfryzacji radia do cyfrowej transformacji kraju
Związek Cyfrowa Polska, który reprezentuje polską branże cyfrową i nowoczesnych technologii, uważa, że konieczne jest opracowanie kompleksowej strategii wdrożenia radia cyfrowego w Polsce. Miałaby ona wyznaczyć horyzonty czasowe i warunki graniczne, po których mogłoby nastąpić wyłączenie radia analogowego.
27.05.20, 15:28
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Cyfrowa Polska proponuje kampanię na temat TV hybrydowej
Związek Cyfrowa Polska, który reprezentuje polską branże cyfrową i nowoczesnych technologii, postuluje do Ministerstwa Cyfryzacji o opracowanie i uruchomienie kampanii społecznej wyjaśniającej i promującej wśród konsumentów telewizję hybrydową, która ma niebawem zostać wprowadzona w Polsce. 
10.02.20, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » sprzęt
Cyfrowa Polska chce rozważnego rozwoju telewizji hybrydowej w Polsce
Związek Cyfrowa Polska przekazał swoje stanowisko do Ministerstwa Cyfryzacji w związku ze zmianą rozporządzenia w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników cyfrowych, które wprowadza obligatoryjność HbbTV w wersji 2.0.1., dla odbiorników posiadających podłączenie do Internetu oraz usługi interaktywne.
29.05.19, 21:00
| internet » informacje
Bonafide pomoże uczestnikom Lednica 2000. Aplikacja docelowo ma pomagać pielgrzymom cały rok
Specjalna mobilna aplikacja Bonafide ma wspierać czerwcowe Spotkanie Młodych w Lednicy. Uczestnicy wydarzenia za pomocą smartfona będą mieli dostęp do informacji organizacyjnych, programu wydarzeń, warsztatów, czytań z Pisma Świętego, pieśni czy modlitw. 
18.07.18, 16:00
| internet » informacje
Centrum Projektów Polska Cyfrowa ma nowego Dyrektora
Minister cyfryzacji Marek Zagórski powołał na stanowisko dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) Wojciecha Szajnara, który od czerwca 2017 r. pełnił w CPPC funkcję zastępcy dyrektora. Swoją nową pracę Wojciech Szajnar rozpocznie 18 lipca 2018 r.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.