| reklama & PR » informacje
Historia, która zaczęła się od ziarna. Colian prezentuje nową identyfikację wizualną
Colian odświeża wizerunek dzięki nowej identyfikacji wizualnej. Wypracowany koncept, oparty na motywie drzewa zbudowanego z charakterystycznych piktogramów, odzwierciedla wyznawane przez firmę wartości oraz podkreśla to, co jest jej znakiem charakterystycznym – rozwój, kreatywność, polskie korzenie i rodzinność.
| reklama & PR » informacje
Startuje „Wybitna Loteria” konsumencka marki Oranżada Hellena
Rozpoczęła się „Wybitna Loteria” konsumencka zorganizowana przez markę Oranżada Hellena z portfolio firmy Colian. Uczestnicy zabawy mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Akcja będzie szeroko promowana w telewizji, Internecie oraz w punktach sprzedaży. W roli ambasadora marki ponownie pojawi się Kuba Wojewódzki.
07.06.24, 20:54
| reklama & PR » informacje
Nowy etap kampanii Jeż, które chcesz! Konkurs konsumencki marki Jeżyki
Ruszyła kolejna odsłona kampanii „Jeż, które chcesz”, promująca ciastka Jeżyki. Jednym z jej elementów jest konkurs konsumencki z nagrodami, przygotowany wspólnie z portalem Food News Polska.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
22.03.24, 10:49
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Oranżada Hellena sponsorem formatu Love Island. Wyspa miłości
Oranżada Hellena (Colian) została oficjalnym sponsorem IX edycji reality show randkowego – „Love Island. Wyspa Miłości”. Oprócz brandingu w postaci scenografii i specjalnych zadań dla uczestników, przygotowano także konkurs z nagrodami dla użytkowników aplikacji mobilnej Love Island.
07.03.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Jeż je zawsze! i wszędzie. Wiosenna loteria marki Jeżyki
4 marca br. rozpoczęła się loteria konsumencka "Jeż je zawsze! i wszędzie" zorganizowana przez markę Jeżyki, należącą do portfolio firmy Colian. W jej trakcie uczestnicy mają szansę zdobyć nagrody, w tym smartfony iPhone 15, a w finale samochód Fiat 500 Dolcevita. 
28.02.24, 19:51
| reklama & PR » informacje
Mural w stolicy promuje Familijne Wieczory Filmowe
Prace nad muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z czwartą odsłoną aktywacji konsumenckiej.
02.02.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Familijne Wieczory Filmowe – Premiery. Marka rozda sto rocznych kart Unlimited do Cinema City
Ruszyła kolejna odsłona konkursu „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery” organizowanego przez markę Familijne (Colian). Marka zaplanowała szeroko zakrojoną kampanię komunikacyjną, obejmującą telewizję, VOD, media społecznościowe, Internet oraz punkty sprzedaży. Działania marketingowe zostaną rozszerzone o promocję w kinach na terenie całej Polski.
01.02.24, 13:30
| reklama & PR » informacje
Grzeszki na wagę złota. Marka Grześki z loterią konsumencką
Wystartowała loteria konsumencka „Grzeszki na wagę złota”, organizowana przez markę Grześki z portfolio firmy Colian. Łączna pula nagród, na którą składa się gotówka oraz sztabki złota, wyniesie ponad 200 tys. zł.
16.11.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Mikołaj Grześki pojawi się na planszach sponsorskich w głównych stacjach TV
Do 24 grudnia br. przed wybranymi blokami programowymi, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, zaplanowano kampanię sponsorską wspierającą komunikacyjnie świąteczny produkt Colian – Mikołaj Grześki.
15.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Hejt nie jest OK. Marka Grześki została partnerem słuchowiska Ewy Abart
Marka Grześki została partnerem startegicznym społecznego słuchowiska o języku przemocy „Hejt nie jest OK” autorstwa Ewy Abart.
13.11.23, 12:12
| reklama & PR » informacje
Polskie słodycze na polskie święta. Z kopyta ruszyła kampania firmy Colian
Ruszyła świąteczna kampania reklamowa Colian, która realizowana jest pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta,. W tym roku do sezonowej oferty firmy dołączył nowy produkt – Mikołaj Grześki, wypełniony chrupiącym nadzieniem oraz oblany mleczną czekoladą.
10.11.23, 07:45
| reklama & PR » informacje
Po jeżu nie jeżdżę. Jeżyki wspierają jeże
Marka Jeżyki realizuje kampanię edukacyjną w celu podnoszenia świadomości o potrzebach jeży oraz popularyzacji właściwych zachowań względem tego gatunku. Międzynarodowy Dzień Jeża obchodzony jest 10 listopada. Partnerem merytorycznym akcji marki jest Fundacją Primum.
18.10.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Śliwka Nałęczowska inspiruje wszystkie zmysły. Rusza kampania w TV i sieci
Trwa kampania wizerunkowa marki Śliwka Nałęczowska. Działania są realizowane pod hasłem „Śliwka Nałęczowska inspiruje wszystkie zmysły” i mają na celu komunikację wyróżniających się walorów produktu. Komunikację zaplanowano na okres październik–listopad br., w telewizji i internecie.
15.09.23, 10:38
| reklama & PR » informacje
Wyjaw szkolne Grzeszki. Konkurs marki Grześki o szkolnych grzeszkach
Marka Grześki (Colian) wspiera aktywacją konkursową „Wyjaw szkolne Grzeszki” nowe smaki w portfolio, tj.: Dark Brown oraz Peanut Butter. Koncepcja aktywacji przygotowana przez NAV agency ma wpisywać się w okres back to school.
15.02.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Familijne Wieczory Filmowe. Trwa zimowa kampania marki Familijne
Ruszyła zimowa kampania marki Familijne o nazwie „Familijne Wieczory Filmowe", która jest połączona z konkursem.
07.02.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria marki Grześki. Do wygrania vouchery ze strony Wyjątkowy Prezent
1 lutego br. ruszyła loteria marki Grześki należącej do firmy Colian. Do wygrania są vouchery na oferty ze strony Wyjątkowy Prezent.
21.12.22, 15:30
| biznes i technologie » informacje
Singapurski rynek w okresie świątecznym podbity przez polskie słodycze Colian
Produkty marki Goplana znalazły się w świątecznej ofercie czołowej sieci handlowej w Singapurze. Dzięki współpracy firmy Colian z lokalnym biurem PAIH, polskie słodycze są dostępne w 50 punktach sprzedaży w całym kraju.
09.02.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Colian klientem Partner of Promotion
Agencja Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z Colian – polskim producentem słodyczy, napojów, przypraw, bakalii i lodów.
23.11.21, 14:00
| reklama & PR » informacje
Oranżada Hellena wesprze sprzedaż w punktach handlowych
W przedświątecznym Oranżada Hellena stawia na mocne wsparcie w placówkach handlowych. W sklepach pojawią się mające przykuwać uwagę ekspozycje klasycznej Oranżady Hellena, jak i Oranżady Hellena Party.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.