21.12.22, 08:00
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Wzrosną ceny reklam w stacjach Grupy Radiowej Agory
Na 9 stycznia 2023 r. zaplanowane zostały zmiany w cenniku reklam oferowanych przez Grupę Radiową.
23.11.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Tandem Audio Broker i Helios Media. Agora wprowadza zmiany w zespołach sprzedażowych
Tandem Media, broker reklamy radiowej i podcastowej od grudnia 2022 r. będzie funkcjonować jako Tandem Audio Broker. Zmiana ma wiązać się z koncentracją działań zespołu na obszarze reklamy FM i digital audio, a także z rozwojem współpracy z wydawcami treści audio. Z kolei pod szyldem Helios Media znajdą znajdzie się oferta reklamowa sieci kin Helios.
07.11.22, 14:30
| radio » informacje
Tuba już gra. Agora uruchamia serwis muzyczno-podcastowy dla młodych odbiorców
Grupa Radiowa Agora uruchamia Tubę, nowy serwis muzyczno-podcastowy skierowany do młodych odbiorców. Platforma działa pod adresem tuba.fm, pod którym do tej pory znajdował się m.in. streaming stacji radiowych Agory.
27.07.22, 08:00
| radio » badania rynku
Co piąty internauta słucha podcastów. Rośnie liczba słuchaczy
Blisko co trzeci internauta w Polsce słucha podcastów. Ich zasięg miesięczny wyniósł w 2021 r. ponad 31 proc. Jednocześnie minimum raz w tygodniu podcasty włącza co piąty polski użytkownik sieci  – wynika z badania polskich słuchaczy podcastów zrealizowanego przez zespół Tandem Media z Grupy Radiowej Agory.
12.07.22, 13:05
| radio » ludzie
Marcin Kowalczyk dyrektorem ds. transformacji cyfrowej w Grupie Radiowej Agory
12 lipca br. do zespołu Grupy Radiowej Agory dołączył Marcin Kowalczyk, ekspert z zakresu strategii subskrypcyjnych, który objął stanowisko dyrektora ds. transformacji cyfrowej.
24.05.22, 07:00
| prasa » informacje
Agora w I kwartale 2022 r.: większe przychody dzięki działalności kinowej
W okresie styczeń-marzec 2022 r. Grupa Agora zwiększyła przychody – głównie dzięki wpływom z działalności kinowej, która odbudowuje swoją pozycję po pandemii, a także z usług reklamowych. Grupa I kwartał br. zamknęła z zyskiem na poziomie EBITDA i o ponad połowę zmniejszyła stratę na poziomie EBIT.
12.01.22, 17:00
| radio » ludzie
Anna Justka szefową promocji stacji muzycznych Agory
10 stycznia br. do zespołu Grupy Radiowej Agory dołączyła Anna Justka, która została dyrektorką promocji stacji muzycznych. Będzie odpowiadać za działania wpierające wizerunek i rozpoznawalność marek Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz Rock Radio.
17.08.21, 07:00
| prasa » informacje
Agora rozpoczęła odrabianie covidowych strat
Ożywienie na rynku reklamy, rosnące zainteresowanie sprzedawanymi treściami i wydawnictwami oraz powrót do funkcjonowania kin sieci Helios zapewniły Grupie Agora wzrost przychodów w II kwartale 2021 r. 
16.10.20, 10:53
| radio » informacje
Rozgłośnie ze specjalnymi procedurami i minimalną ilością osób w redakcjach na czas jesiennej fali pandemii
Rozgłośnie radiowe wprowadziły duży zakres obostrzeń związanych z pandemią. W firmach obowiązują nie tylko odgórne zalecenia, ale również dodatkowe rozwiązania przygotowane samodzielnie przez firmy. 
13.10.20, 09:28
| reklama & PR » informacje
Doradztwo Mediowe zmienia strukturę
Zespół Doradztwa Mediowego z Grupy Radiowej Agory od jesieni br. działa w zmienionej strukturze. W nowo wyznaczonych pięciu kluczowych regionach Polski doradcy oraz managerowie pracują bezpośrednio z reklamodawcami. 
10.03.20, 08:00
| radio » informacje
Porozumienie I Love Radio bez Polskiego Radia
Od marca br., porozumienie I Love Radio, zrzeszające nadawców radiowych działających wspólnie na rzecz promocji radia jako medium reklamowego, skupiać będzie tylko cztery grupy radiowe: Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę RMF i Grupę ZPR SA. Z porozumienia zdecydowało się wycofać Polskie Radio.
22.11.19, 08:00
| internet » badania rynku
Ponad 1/4 internautów w Polsce słucha podcastów
Już 27 proc. internautów w Polsce korzysta z podcastów. Większość włącza je co najmniej raz w miesiącu, korzystając ze słuchawek i smartfona - w domu lub w czasie podróży, dla rozrywki i żeby dowiedzieć się więcej o świecie - to wnioski z najobszerniejszego do tej pory badania polskich słuchaczy podcastów opracowanego dla Tandem Media z Grupy Radiowej Agory.
09.04.19, 10:00
| radio » informacje
Rozgłośnie wyemitują trzeci Radiowy Charytatywny Blok Reklamowy
Tradycyjnie, 11 kwietnia br. rozgłośnie w całym kraju będą świętować Polski Dzień Radia. Na antenach stacji znajdą się atrakcje dla słuchaczy, a rano nadany zostanie po raz kolejny Charytatywny Blok Reklamowy.
13.09.18, 18:00
| kultura » muzyka
Płyta Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka już w sprzedaży
„Retro” to nowa płyta Wydawnictwa Agora autorstwa Jerzego Maksymiuka oraz Janusza Olejniczaka z gościnnym udziałem piosenkarki Kasi Moś. Album jest dostępny w sprzedaży od 7 września 2018 r.
16.05.17, 16:00
| radio » badania rynku
Rekord Radia TOK FM
Radio TOK FM odnotowało najwyższe wyniki słuchalności w swojej historii - wynika z analizy badania Radio Track przygotowanego przez MillwardBrown SMG/KRC. 
30.03.17, 12:00
| radio » informacje
Charytatywny Blok Reklamowy na antenach 164 rozgłośni radiowych
W Dniu Radia na antenach rozgłośni Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF, Grupy ZPR Media oraz Polskiego Radia, w ramach projektu I love radio, wyemitowany zostanie wspólny Charytatywny Blok Reklamowy.
23.03.17, 15:00
| radio » informacje
I love radio. Najwięksi nadawcy radiowi startują ze wspólną akcją
11 kwietnia br. z okazji Dnia Radia, wystartuje ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem ma być popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. 
07.07.16, 11:00
| internet » informacje
Muzyka bez reklam i nowe aplikacje mobilne od Tuba.FM
Grupa Radiowa Agory uruchomiła wersję Premium internetowego radia Tuba.FM. Dodatkowo w czerwcu br. ukazały się nowe aplikacje mobilne Tuba.FM na urządzenia z systemem Android i Windows 10.
09.11.15, 11:00
| prasa » informacje
Przychody Agory w III kwartale 2015 r. wyniosły 259,8 mln zł
Agora odnotowuje systematyczną poprawę rentowności w większości biznesów. Jednocześnie w III kwartale br. nastąpiła stabilizacja przychodów i odnotowano wyższy wynik operacyjny segmentu Prasa.
28.10.15, 03:00
| radio » informacje
Tandem Media oferuje reklamy w Radiu Pogoda
Od 9 listopada br. klienci zespołu Tandem Media będą mogli skorzystać z nowej oferty sprzedażowej obejmującej reklamy w czterech stacjach nadających pod marką Radio Pogoda w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.