08.12.22, 20:15
| radio » informacje
Faustyna Maciejczuk wystąpi w Czwórce
9 grudnia br. w studiu koncertowym Czwórki w ramach audycji ,,Będzie Głośno!” wystąpi Faustyna Maciejczuk. 
08.09.22, 18:45
| radio » informacje
Ojczysty – dodaj do ulubionych. Martyna Matwiejuk zaprezentuje ciekawostki językowe w Czwórce
Radiowa Czwórka włącza się w projekt społeczno – edukacyjny Narodowego Centrum Kultury realizowany pod hasłem „Ojczysty – dodaj do ulubionych”. Stacja będzie emitować ciekawostki językowe w porannej audycji „Pierwsze słyszę, które będzie przedstawiać Martyna Matwiejuk.
23.06.22, 16:00
| radio » informacje
Start – wakacje. Specjalny program Czwórki znad Zalewu Zegrzyńskiego
25 czerwca br., radiowa Czwórka wyemituje specjalną audycję prosto z Mistrzostw Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym. Będzie to pierwsza odsłona letniego cyklu zawodów z zakresu sportowego ratownictwa wodnego GARMIN RESCUE HEROES. Czwórka jest patronem medialnym wydarzenia.
27.05.22, 14:00
| radio » informacje
Jagoda Kret na żywo w Czwórce
Jagoda Kret pojawi się w  piątek, 27 maja br. na radiowej scenie Czwórki.  Koncert będzie dostępny na Facebooku Czwórki, kanale YouTube stacji oraz na stronie czworka.online. 
28.04.22, 12:22
| radio » informacje
Będzie Głośno! Vol. 4. Nowa składanka Czwórki
29 kwietnia br. nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukaże się kolejna składanka zawierająca utwory artystów zgłoszonych do konkursu Czwórki „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”. 
07.04.22, 15:00
| radio » informacje
Podróże z Herodotem w Czwórce przez cały kwiecień
Od 1 do 28 kwietnia br. w Czwórce w audycji „Stacja kultura” o godz. 10.45 będzie można usłyszeć „Podróże z Herodotem” Ryszarda Kapuścińskiego. Kolejne odcinki powieści przeczyta Paweł Krucz.
21.03.22, 14:30
| radio » informacje
Nieprzeciętni 2022. Wystartował plebiscyt radiowej Czwórki
Czwórka szuka ludzi niezwykłych z nietuzinkowymi zainteresowaniami oraz nowatorskimi pomysłami. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2022” można zgłaszać od 21 marca do 17 kwietnia br. Dostępny na stronie formularz może wypełnić zarówno sam kandydat, jak i może zgłosić go ktoś inny. Ogłoszenie laureata nastąpi 23 czerwca br., podczas gali finałowej.
29.06.21, 15:00
| radio » informacje
Nowe audycje w letniej ramówki Czwórki
W letniej ramówce Czwórki pojawi się audycja „Po kolei” Oliwii Krettek oraz „W poszukiwaniu umami” Martyny Matwiejuk. Stacja nada także audycje plenerowe z wakacyjnych miejscowości.
23.01.21, 09:00
| radio » informacje
Jakub Jamrozek wyróżniony w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2020
Jakub Jamrozek, dziennikarz radiowej Czwórki, został wyróżniony w konkursie „Dziennikarz Medyczny Roku 2020” organizowanym z inicjatywy Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia. 
05.01.21, 15:00
| radio » informacje
TŁUSTY CZWARTEK: GrubSon X Bambino w Czwórce
„Ponad podziałami, ponad schematami, audycja, w której może zdarzyć się wszystko” – tak dwójka artystów zapowiada swoją najnowszą audycję „TŁUSTY CZWARTEK: GrubSon X Bambino” w Czwórce. Cotygodniowy program, w którym będą się pojawiać na zmianę, wystartuje 7 stycznia br. o godz. 22.00.
04.08.20, 08:00
| radio » informacje
Audiobooki zagranicznych autorów na antenie Czwórki
Radiowa Czwórka od 3 sierpnia br. prezentuje na swojej antenie wybraną literaturę czytaną przez polskich aktorów. Wśród audiobooków, które wyemituje stacja, znalazły się m.in. „Rok 1984” George’a Orwella i „Miłość w czasach zarazy” Gabriela Garcii Marqueza. 
12.05.20, 10:42
| radio » informacje
Czwórka wspiera DJ-ów w czasie pandemii. Na początek Nowosad i DJ Mixtee
Czwórka udostępniła DJ-om swoją antenę i zaprosiła do współpracy przedstawicieli polskiej sceny klubowej, którzy będą mogli prezentować swoje sety. Jako pierwsi, 12 i 14 maja, za gramofonami staną Nowosad oraz DJ Mixtee.
23.04.20, 23:00
| radio » informacje
Definicja Brzmienia. Rusza nowy projekt muzyczny Czwórki
Radiowa Czwórka przygotowała nowy, digitalowy projekt muzyczny – „Definicja Brzmienia”. W jego ramach wyemitowany zostanie cykl filmów edukacyjno-dokumentalnych poświęconych historii różnych gatunków muzyki elektronicznej.  
14.04.20, 15:00
| radio » informacje
Czwórka ze specjalnymi pasmami przygotowującymi do matury
Matura zbliża się wielkimi krokami. Przez cały kwiecień Czwórka, wspierając akcję #ZostańWDomu, przygotowuje dla tegorocznych maturzystów wiele audycji, które mają pozwolić lepiej się przygotować do jednego z najważniejszych życiowych egzaminów.
21.01.20, 16:00
| radio » informacje
Specjalne feryjne tematy w programach Czwórki
Przez cały czas trwania ferii zimowych na antenie Czwórki (Polskie Radio) pojawią się specjalne cykle poradnicze, sportowe ciekawostki, informacje dotyczące bezpieczeństwa zimą oraz muzyczne playlisty #snowtrack układane przez dziennikarzy i muzyków. Czwórka ma być obecna również podczas największych zimowych imprez plenerowych w Polsce.
06.11.19, 20:00
| radio » informacje
EKOiści. Czwórka promuje ekologiczny tryb życia
„EKOiści” to projekt edukacyjno-muzyczny, którego głównym założeniem jest promowanie przyjaznych środowisku zachowań. Składają się na niego audycje, konsultacje ekologiczne i koncerty. 
30.09.19, 11:00
| radio » informacje
Legenda polskiego hip hopu z audycja w jesiennej ramówce Czwórki
Czwórka startuje z jesienną ramówką. Rozgłośnia stawia na kulturę, sport, ekologię i trendy w kuchni. Do ekipy dziennikarzy muzycznych dołączy legenda polskiego hip hopu,. Na antenie pojawią się także zupełnie nowe audycje.
19.07.19, 10:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Czwórka w Wacie Cukrowej. Nowy cykl muzycznych spotkań
„Czwórka w Wacie Cukrowej” to nowa seria muzycznych spotkań, podczas których dziennikarze Czwórki zapraszać będą na występy artystów doskonale znanych słuchaczom Polskiego Radia. Pierwsze wydarzenie z cyklu odbędzie się w piątek 19 lipca br. w „Wacie Cukrowej” na terenie Lunaparku – nowego kompleksu rozrywkowego w Warszawie i letniej miejscówki Czwórki.
28.12.18, 15:00
| radio » informacje
Bokka, Kamp! i Flirtini na żywo. Sylwester Czwórki z Krakowa
BOKKA, KAMP! i Flirtini wystąpią 31 grudnia br. na sylwestrowej scenie w Krakowie. Ich występy będzie transmitować Czwórka – partner medialny wydarzenia. Rozgłośnia zaplanowała także inne programy na ostatni dzień 2018 roku. 
15.10.18, 21:00
| radio » informacje
Marta Zalewska laureatką konkursu Będzie Głośno! W nagrodę wyda płytę z Czwórką
W audycji „Będzie głośno!” ogłoszono laureata konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Zwycięzcą tegorocznej edycji została Marta Zalewska – multiinstrumentalistka i wokalistka, która w nagrodę wyda debiutancką płytę z Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia, a także zagra koncert w studiu Czwórki. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Referent ds. mediów

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce | Opole

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.