| reklama & PR » informacje
Delikatesy Alma wraz z Gazetą Wyborczą promują czytelnictwo
16 czerwca 2016 roku wystartowała akcja promocyjna delikatesów Alma i Gazety Wyborczej, w której na uczestników czela roczny dostęp do elektronicznego wydania dziennika.
| kultura » książki
K.I.S.S. Sensacyjna powieść Tomasza Pruska
16 maja br. ukazała się książka „K.I.S.S.” autorstwa Tomasza Pruska, dziennikarza „Gazety Wyborczej”. To sensacyjna historia zdolnej finansistki wciągniętej w intrygę chciwych ludzi - powieść z miliardami dolarów i złotych, polską giełdą i kryzysem na Wall Street w tle.
| kultura » książki
Finałowa piątka jubileuszowej Nagrody Kapuścińskiego
Trzy książki wydane w języku polskim i dwie przetłumaczone z języków obcych – francuskiego i hiszpańskiego – przechodzą do finału Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. W sobotę, 25 maja br. dowiemy się, która z nich zostanie uznana za najlepszy reportaż ubiegłego roku.
15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
05.04.24, 17:12
| kultura » książki
10 książek w finale Nagrody Ryszarda Kapuścińskiego
Siedem polskich książek oraz trzy przetłumaczone z języków obcych ma w tym roku szansę na Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego. Finał jubileuszowej, 15. edycji konkursu odbędzie się pod koniec maja br. Jego organizatorami są Miasto Stołeczne Warszawa oraz redakcja „Gazety Wyborczej”. 
03.04.24, 17:14
| prasa » ludzie
Maciej Kwaśniewski rozstaje się z Gazetą Krakowską i Dziennikiem Polskim
Polska Press Grupy poinformowała o kolejnej już zmianie na stanowisku redaktora naczelnego. Tym razem zmiany obejmą „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”.
03.04.24, 14:45
| prasa » informacje
Prosto z Polski. Gazeta Wyborcza startuje z piątkowym tygodnikiem. Dziennik podnosi cenę
Od piątku, 5 kwietnia br. treści lokalne wracają do całego piątkowego nakładu „Gazety Wyborczej”. Treści lokalne ze wszystkich miast będą publikowane w nowym tygodniku „Prosto z Polski”, który będzie co tydzień dołączany do 10 regionalnych wydań.
07.03.24, 14:00
| prasa » informacje
Lokalne redakcje Wyborczej z nową strukturą. Mniejsze korzystają ze wsparcia zespołów z innych miast
Od marca br. lokalne zespoły redakcyjne “Wyborczej” działają już w nowej strukturze organizacyjnej. Najmniejsze z nich korzystają ze wsparcia redakcyjnego i redaktorskiego zespołów z większych miast. Po zmianach redakcje “Wyborczej” w dalszym ciągu wydają 30 lokalnych serwisów.
06.03.24, 07:30
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza wraca do współpracy z PAP
Po siedmiu latach przerwy, od 1 marca br. "Gazeta Wyborcza" znów korzysta z materiałów tworzonych przez Polską Agencję Prasową.
21.02.24, 06:30
| prasa » ludzie
Zmiany w lokalnych redakcjach Wyborczej. Michał Olszewski pokieruje działem zagranicznym
Od 1 marca br. Michał Olszewski, dotychczasowy szef krakowskiej redakcji “Gazety Wyborczej”, będzie kierował działem zagranicznym tytułu. Kierownictwo nad redakcją w Krakowie obejmie Magdalena Mach, a zespołami w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie pokieruje Jan Latała.
16.02.24, 11:26
| prasa » informacje
2 tysiące osób wzięło udział w czterech polonezach zorganizowanych przez Gazetę Wyborczą
“Gazeta Wyborcza” od ponad 20 lat, organizuje poloneza dla uczniów i uczennic szkół średnich w Opolu, Płocku, Wrocławiu, a w 2024 r. po raz pierwszy także w Legnicy. Maturzyści tańczą wraz z władzami miast, władzami uczelni wyższych, a także ze specjalnymi gośćmi.
30.01.24, 16:30
| prasa » informacje
Maksymalnie 180 osób pożegna się z pracą. Związki zawodowe i zarząd Agory porozumiały się w sprawie zwolnień grupowych
Strona społeczna reprezentowana przez związki zawodowe i Radę Pracowników zawarła porozumienie z zarządem Agory, w którym zostały określone zasady przeprowadzenia planowanego zwolnienia grupowego.
25.01.24, 12:19
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza i Wysokie Obcasy ponownie grają z WOŚP. Licytacja, m.in. spaceru po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem
Zespoły “Wyborczej” po raz kolejny przygotowały wydarzenia, w których można wziąć udział dzięki licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje obejmują, m.in. spacer z Adamem Wajrakiem po Puszczy Białowieskiej czy dzień w redakcji z Romanem Imielskim i Moniką Tutak-Goll.
22.01.24, 07:45
| prasa » ludzie
Paula Skalnicka szefową redakcji lokalnych Wyborczej
Od 1 stycznia br. nową szefową redakcji lokalnych „Wyborczej” jest Paula Skalnicka. Zastąpiła Mikołaja Chrzana, który został powołany do zarządu nowo utworzonej spółki Wyborcza.
07.01.24, 23:20
| prasa » informacje
Echa publikacji tekstu Marcina Kąckiego. Reaguje Gazeta Wyborcza i Instytut Reportażu
5 stycznia br., Wyborcza opublikowała tekst Marcina Kąckiego "Moje dziennikarstwo - alkohol, nieudane terapie, kobiety źle kochane, zaniedbane córki i strach przed świtem". Reporter opisał w nim, m.in. swoje niewłaściwe zachowania wobec kobiet.
04.01.24, 15:00
| prasa » ludzie
Marta Gadek dyrektorką sprzedaży i rozwoju cyfrowego Wyborczej
Od początku stycznia br. Marta Gądek pełni funkcję dyrektorki sprzedaży i rozwoju cyfrowego „Wyborczej”.
03.01.24, 15:00
| prasa » ludzie
Marek Wilk odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży Wyborczej
Od początku stycznia br.. Marek Wilk odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży „Wyborczej”, którego oferta obejmuje, m.in. “Gazetę Wyborczą”, Wyborcza.pl, “Wysokie Obcasy Extra” i “Książki. Magazyn do czytania”.
22.12.23, 06:30
| prasa » ludzie
Roman Imielski zostanie pierwszym zastępcą redaktora naczelnego Wyborczej
Redakcja “Gazety Wyborczej” będzie miała nowego pierwszego zastępcę redaktora naczelnego. Od 1 stycznia 2024 r. będzie nim Roman Imielski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego, szef działu politycznego “Wyborczej”.
17.12.23, 13:00
| prasa » informacje
11 wyróżnień dla Gazety Wyborczej w European Newspaper Award
W 25. edycji europejskiego konkursu designu prasy European Newspaper Award, “Gazeta Wyborcza” otrzymała wyróżnienia w siedmiu kategoriach.
30.11.23, 15:00
| prasa » informacje
Matematyka jest wszędzie. IX edycja Festiwalu Matematyki od Wyborczej
W sobotę, 2 grudnia br. w siedzibie Agory i „Wyborczej” w Warszawie (przy ulicy Czerskiej 8/10) matematyki odbędzie się dziewiąta edycja “Festiwalu Matematyki” skierowanego do dzieci, rodziców i nauczycieli. W tym roku impreza odbywać się będzie pod hasłem “Matematyka jest wszędzie”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy