22.03.24, 09:14
| reklama & PR » informacje
Marka Scorbolamid stawiają na animację w nowej strategii komunikacji
Polpharma (polska firma farmaceutyczna) wprowadza nową strategię komunikacji opartą na treściach animowanych dla marki Scorbolamid.
09.12.22, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Plona wraca do Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
12.09.22, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Freundschaft The Digitals autorem kampanii Vectry promującej Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s.
Na początku września br., wystartowała kampania autorstwa Freundschaft The Digitals dla marki Vectra. Ma ona skupiać się na najważniejszych usługach Vectry, które pomagają klientom w pracy i zapewniają im dostęp do najlepszej rozrywki. 
20.06.22, 11:07
| reklama & PR » informacje
Rób to, co lubisz. Kampania wizerunkowa agencji pracy Gi Group
Gi Group, międzynarodowa agencja pracy i doradztwa personalnego, ruszyła z kampanią wizerunkową adresowaną do osób szukających zatrudnienia i do pracodawców. Kampania obejmuje swoim zasięgiem digital i media społecznościowe. Działania prowadzi agencja Cube Group, która na stałe obsługuje Gi Group w Polsce.
26.11.21, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Michał Holka zasilił szeregi Cube Group
Do zespołu Cube Group dołączył Michał Holka, który objął stanowisko Marketplace Managera i jest odpowiedzialny za rozbudowę portfolio usług agencji prowadzonych na wszystkich dostępnych platformach marketplace.
19.01.21, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Vectra reklamuje dostęp do platformy Netflix
Kampania zimowa sieci Vectra jest kontynuacją nowej platformy komunikacyjnej, wprowadzonej w drugiej połowie 2020 r. W komunikacji - oprócz ekspresu Vectry i Cezarego Pazury w roli konduktora - pojawi się także kontent z najpopularniejszych produkcji platformy Netflix. 
26.09.20, 21:00
| reklama & PR » informacje
Credit Agricole zachęca do oszczędzania pieniędzy i środowiska
Credit Agricole rusza z jesienną kampanią, w której zachęca do oszczędzania pieniędzy i środowiska. W spotach pojawia się Dawid Podsiadło.
22.07.20, 16:43
| reklama & PR » informacje
Cube Group będzie promować grę World of Tanks
Agencja Cube Group rozpoczęła współpracę z Wargaming Limited Company, producentem jednej z najpopularniejszych gier online na świecie – World of Tanks. Kampania realizowana przez agencję będzie miała na celu budowanie nowej bazy użytkowników gry w Polsce.
23.04.20, 18:15
| reklama & PR » informacje
Cube Group dalej dla innogy
Agencja Cube Group ponownie wygrała przetarg na usługi dla innogy. Będzie kontynuować działania digital performance, m.in. Google Ads, Facebook Ads, e-mail marketing czy programmatic.
09.10.19, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Wszystko 50% taniej. Vectra komunikuje promocyjne cztery miesiące
Vectra, operator telekomunikacyjny, ruszyła z kampanią wspierającą sprzedaż. Klienci przez cztery pierwsze miesiące zapłacą za usługi 50% ceny. Za przygotowanie kampanii odpowiada Isobar Polska.
09.08.19, 15:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group będzie promować Talentuno w digitalu
Agencja digital marketingowa Cube Group została partnerem w rozwoju platformy crowdsourcingowej Talentuno, stworzonej do wspierania talentów w poszukiwaniu pracy, a firm – w pozyskiwaniu kandydatów. Cube Group odpowiada za strategię działań online i wprowadzenie nowej marki na polski rynek. 
10.07.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group dla Vectry
Agencja digital marketingowa Cube Group po wygranym przetargu, rozpoczęła współpracę z Vectrą, operatorem telekomunikacyjnym. Agencja odpowiada za działania promujące markę w Internecie.
16.05.19, 20:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group współpracuje z Muzeum Polskiej Wódki
Agencja digital marketingowa Cube Group została partnerem Muzeum Polskiej Wódki i będzie odpowiadać za strategię obecności i realizację działań w kanale digital. 
22.03.19, 18:02
| reklama & PR » informacje
Cube Group dla Kompanii Piwowarskiej. Agencja zaopiekuje się serwisem Beerlovers.pl
Kompania Piwowarska powierzyła agencji digital marketingowej Cube Group działania w kanale digital. Agencję wybrano w wyniku wygranego przetargu, a nawiązana współpraca ma charakter długoterminowy. 
04.03.19, 11:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group obsłuży mBank w digitalu
Agencja digital marketingowa Cube Group w wyniku przetargu odpowiada za budowę i kompleksową realizację strategii promocji produktów mBanku w kanałach digital. Współpraca ma charakter długofalowy.
01.03.19, 09:00
| reklama & PR » informacje
PayU w portfolio klientów Cube Group
Agencja digital marketingowa Cube Group rozpoczęła współpracę z PayU. Cube Group odpowiada za działania digital promujące system płatności online wśród klientów biznesowych. 
28.10.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group odpowiedzialne za promocję ubezpieczeń UNIQA Polska
Agencja digital marketingowa Cube Group wygrała dwa przetargi zorganizowane przez UNIQA Polska na działania digital, promujące ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne dla klientów indywidualnych.
27.09.18, 15:00
| reklama & PR » informacje
Cube Group będzie obsługiwać marki Opoczno i Cersanit
Agencja digital marketingowa Cube Group wygrała przetarg ogłoszony przez Grupę Cersanit na promocję marek Opoczno oraz Cersanit w kanale digital.
21.06.18, 15:00
| biznes i technologie » informacje
Cube Group nawiązuje partnerstwo z Ingenious Technologies
Agencja Cube Group inwestuje w technologię, wchodząc w partnerstwo z Ingenious Technologies
17.05.18, 18:00
| reklama & PR » ludzie
Maciej Urbański przechodzi do Cube Group
Agencja digital marketingowa Cube Group wyodrębniła ze swoich struktur dedykowany zespół programistów i ekspertów IT. Na jego czele stanął Maciej Urbański, obejmując nowo utworzoną funkcję Chief Technology Officer. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy