15.06.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Czarek Jóźwik i Robert Pasut w portfolio GetHero
W czerwcu br. do grona influencerów zrzeszonych w sieci GetHero dołączyli twórcy kanału AbstrachujeTV – Czarek Jóźwik i Robert Pasut.
13.06.22, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Rafał Masny w portfolio GetHero
Do grona twórców zrzeszonych we wrocławskiej agencji dołączył Rafał Masny – jeden z założycieli grupy AbstrachujeTV.
05.05.22, 16:00
| reklama & PR » ludzie
Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak w zarządzie GetHero
Do zarządu wrocławskiej agencji dołączyła dotychczasowa dyrektor operacyjna – Alicja Stefaniak – oraz dyrektor handlowy – Łukasz Walczak. Wspólnie będą odpowiadać za prowadzenie bieżącej działalności firmy i strategiczny rozwój jej kompetencji oraz rozbudowę sieci talentów.
10.04.22, 13:00
| reklama & PR » informacje
Awanse, wzmocnienie zespołu i nowy dział w GetHero
Od początku br. do zespołu wrocławskiej agencji dołączyło sześcioro nowych pracowników, a kolejnych czworo awansowało na wyższe stanowiska. W strukturze agencji wyodrębniony został też nowy dział, który zajmie się skautingiem i oceną potencjału początkujących twórców.
04.02.22, 21:35
| reklama & PR » ludzie
GetHero rekrutuje nowych twórców. Do sieci dołącza Julia Kostera
Wrocławska agencja influencer marketingu GetHero rozpoczęła rok od aktywnej rekrutacji twórców internetowych. 1 lutego br., do grona influencerów zrzeszonych w sieci dołączyła Julia Kostera, związana wcześniej z projektem Team X.
07.12.21, 17:29
Adrian Pokrywka w zespole GetHero
Wrocławska agencja GetHero powiększyła swój zespół komunikacji. Od grudnia br. wzmocnił go Adrian Pokrywka, który objął stanowisko PR & Communication Specialist.
29.07.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
reZigiusz promuje nowe funkcjonalności aplikacji InPost Mobile
InPost wprowadza nowe ułatwienia dla użytkowników Paczkomatów. Kampanię informacyjną przygotowała agencja GetHero, dla której to już kolejna współpraca z InPost.
17.07.21, 22:00
| reklama & PR » informacje
Tymbark promuje nowe produkty Crazy Fun
Tymbark startuje z nową komunikacją linii imprezowych produktów Crazy Fun.
07.05.21, 08:02
| reklama & PR » informacje
#Poćwiczone. Żabka zachęca do aktywności sportowej
Agencja GetHero przygotowała dla sieci sklepów Żabka kampanię, która ma zachęcać do aktywności sportowej i kupna produktów wspomagających treningi. W akcję zaangażowali się m.in. sportowcy: Przemysław Saleta, Otylia Jędrzejczak i Robert Karaś.
26.04.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Kolejny etap współpracy Ekipy z firmą Koral
Wprowadzenie lodów w rozmiarze XL, uruchomienie dodatkowej linii produkcyjnej, poszerzenie dystrybucji i przygotowanie obrandowanych ciężarówek, które ruszyły w Polskę - to działania towarzyszące drugiemu etapowi projektu tworzonego wspólnie przez Ekipę oraz firmę Koral. 
16.12.20, 11:10
| reklama & PR » informacje
Influencerzy promowali InPost z okazji uruchomienia 10 tys. Paczkomatu
Poczciwy Krzychu, Magda Bereda, Gimper, Ania Wendzikowska i Kaja Soboń - to część influencerów, którzy uczestniczyli w kampanii InPost z okazji postawienia 10 tys. Paczkomatów w Polsce. 
10.11.20, 11:00
| reklama & PR » informacje
Polscy influencerzy w kampanii AliExpress z okazji Dnia Singla
Adam “Naruciak” Zimmermann i Norbert “DisStream” Gierczak wraz z innymi polskimi influencerami biorą udział w kampanii AliExpress w Polsce. Z okazji przypadającego na 11 listopada Dnia Singla twórcy internetowi będą promowali, m.in. nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej.
02.09.20, 17:00
| reklama & PR » informacje
Marlena Sojka i Julia Zalewska w kampanii marki Schwarzkopf
Marlena Sojka i Julia Zalewska wzięły udział w kampanii zrealizowanej przez agencję GetHero dla marki Schwarzkopf. W ramach akcji promocyjnej farb do włosów influencerki zmieniły kolor swoich włosów.
02.07.20, 18:07
| reklama & PR » ludzie
Marek Myślicki w GetHero
1 lipca br., do agencji influencer marketingu GetHero dołączył Marek Myślicki, który objął stanowisko Strategic Partnerships Director.
15.06.20, 13:08
| reklama & PR » informacje
GetHero zmienia identyfikację wizualną
Agencja GetHero odświeżyła swój wizerunek. Nowa identyfikacja wizualna powstała w oparciu o wartości i doświadczenie firmy oraz nawiązuje do profilu jej działalności.
24.05.20, 10:00
| reklama & PR » informacje
Wszystko w naszych rękach. Kampania społeczna McDonald’s Polska
Marlena Sojka, Natalia Sisik, Ewa Zawada oraz TwinsStyle wzięli udział w kampanii marki McDonald’s. W ramach akcji “Wszystko w naszych rękach” twórcy za pośrednictwem mediów społecznościowych w angażujący sposób zachęcali do częstego i dokładnego mycia rąk. 
06.05.19, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
TikTok wprowadza nowe narzędzia do reklamowania
Aplikacja TikTok wprowadza kolejne nowości z myślą o biznesie i marketerach, które mają umożliwić prowadzenia oficjalnego konta marki, a także nowe typy reklam w aplikacji.
16.04.19, 17:00
| reklama & PR » informacje
Social Friendly LG K40. Trwa kampania z udziałem influencerów
Trwa kampania promująca nowy telefon LG K40 przygotowana przez LG i Agencję Warszawa. LG K40 prowany jest hasłem Social Friendly.
08.03.19, 08:00
| reklama & PR » informacje
Trzy nowe działy. Zmiany w strukturach GetHero
Anna Szczepańska dołączyła do GetHero, obejmując stanowisko New Business Manager. Jednocześnie agencja rozszerzyła swoją działalność, wyodrębniając trzy nowe działy: gaming, lifestyle/beauty i FMCG.
08.02.19, 09:00
| internet » badania rynku
Raport: GetHero: kim są polscy użytkownicy TikTok?
Pierwsze badanie użytkowników TikTok w Polsce. Agencja influencer marketingu - GetHero publikuje raport “Kim są polscy użytkownicy TikTok?”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy