| reklama & PR » informacje
Billboardy z przerośniętym kurczakiem od Stowarzyszenia Otwarte Klatki
W dziewięciu polskich miastach pojawiły się billboardy przedstawiającego przerośniętego kurczaka, pod którym załamują się nogi. To część ogólnopolskiej kampanii Frankenkurczak, prowadzonej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki, w której aktywiści walczą o polepszenie warunków życia kur hodowanych na mięso.
28.08.23, 20:48
| reklama & PR » informacje
Dealz startuje z pierwszą ogólnopolską, wielokanałową kampanią reklamową
Sieć Dealz, należąca do Pepco Group, rozpoczęła ogólnopolską kampanię "Radość nie do ukrycia", która potrwa dziewięć tygodni i obejmie telewizję, radio, internet i social media.
11.08.23, 14:30
| reklama & PR » informacje
Stop manipulacji! Kampania informacyjna PGE dotycząca cen energii
PGE Polska Grupa Energetyczna startuje z kampanią informacyjną pt. „Stop manipulacji!”, której celem jest zwiększenie wiedzy Polaków na temat kształtowania cen energii. Jak podkreśla firma, jest to reakcja na działania dezinformacyjne kwestionujące realnie niskie koszty energii elektrycznej w Polsce. 
21.07.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Klik i w drogę! Nowa wakacyjna kampania POLREGIO
Pod hasłem "Klik i w drogę!" rozpoczęła się wakacyjna kampania reklamowa POLREGIO – „Klik i w drogę!”.
04.02.23, 15:43
| reklama & PR » informacje
Ambasada Ukrainy przygotowała kampanię Dziękuję Ci, Polsko!
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum działające przy Ambasadzie przygotowali kampanię komunikacyjną „Dziękuję Ci, Polsko!”.
02.05.22, 05:00
| reklama & PR » informacje
Kampania Kierunek wiosna w warszawskim Wola Parku
Inspiracje dla domu, ogrodu i szafy czekają na klientów odwiedzających Wola Park. Kampania „Kierunek wiosna” rozpoczęła się 22 kwietnia br. i potrwa do 7 maja br. Złożą się na nią, m.in. warsztaty i zakupy ze stylistką modową, bezpłatny serwis rowerowy czy warsztaty ogrodnicze.
30.04.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Natalia Szroeder, Tymek i Hodak twarzami nowej kampanii Belvedere - Belvedere Nation
Marka Belvedere rozpoczęła współpracę z trójką artystów polskiej sceny muzycznej, przy tworzeniu długofalowej platformy komunikacji ze swoimi klientami. W spotach kampanii "Belvedere Nation" wystąpili Natalia Szroeder, Tymek i Hodak.
23.04.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kampania Hisense Perfect Partner z udziałem graczy z Paris Saint-Germain
Hisense, globalna marka urządzeń AGD i TV oraz klub Paris Saint-Germain rozpoczynają drugi rok współpracy sponsorskiej. W kwietniu br. Hisense rusza na rynku europejskim z kampanią spotową „Perfect Partner” w social mediach, z udziałem Leo Messiego, Ángela Di Maríi i Presnela Kimpemba, Marquinhosa i Idrissy Gueye’a.
16.04.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Jesteś Gotowy. Możesz wygrywać. ReZigiusz i Aleksandra Mirosław w kampanii STS
STS wystartował z kolejną odsłoną kampanii „Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Motywem przewodnim w komunikacji największego polskiego bukmachera jest pokazanie gotowości do działania w różnych wymiarach. Ambasadorami zostali Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń oraz Aleksandra Mirosław.
15.04.22, 19:22
| reklama & PR » informacje
Wielkanocna kampania sieci E.Leclerc xxx
Trwa ogólnopolska kampania wielkanocna sieci E.Leclerc, która niesie za sobą specjalne oferty cenowe szczególnie dla klientów z aplikacją Bonus. Promocja trwa do 16 kwietnia br.
28.03.22, 22:00
| reklama & PR » informacje
Pracownicy sieci Castorama w urodzinowej kampanii sieci
Sylwester, Agnieszka i Piotr to pracownicy Castorama, których pojawili się w nowej kampanii sieci z okazji jej 25 lat obecności na polskim rynku. Kampania z wizerunkiem trojga pracowników rozpoczęła się 23 marca br. i potrwa do połowy kwietnia br. Stanowi część obchodów dwudziestopięciolecia Castorama w Polsce.
21.03.22, 13:19
| reklama & PR » informacje
Auto i spokój. Nowa kampania Spotawheel
Spotawheel, dealer i platforma e-commerce zajmująca się sprzedażą samochodów używanych, wystartował z nową kampanią reklamową pod hasłem „Auto i spokój”. Przy realizacji kampanii firma współpracowała z agencją kreatywną BBDO Warszawa oraz domem mediowym RL Media (Group One).
19.03.22, 10:53
| reklama & PR » informacje
APG rozbija szklany sufit! Kampania Angel Poland Group
Angel Poland Group wystartowała z kampanią „APG rozbija szklany sufit!”, której celem jest podjęcie szeroko zakrojonej debaty na temat roli kobiet w biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości. 
16.03.22, 09:24
| reklama & PR » informacje
Lubella jajeczna z jajami z wolnego wybiegu. Wiosenna kampania Lubelli
W ramach wiosennej kampanii pod hasłem „Lubella jajeczna - z jajami z wolnego wybiegu”, Lubella przypomina, że do produkcji makaronów 4- i 5-jajecznych wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu.
23.02.22, 22:00
| reklama & PR » informacje
RocketJobs.pl z kolejną odsłoną kampanii o pokoleniu Z
Nowa odsłona kampanii RocketJobs.pl startuje z kolejnym video na temat podejścia do pracy pokolenia Z. Pierwszy filmik z cyklu dotyczący oczekiwań zawodowych obejrzało na YouTube niemal 200 tys. osób.
05.02.22, 12:31
| reklama & PR » informacje
Rusza kolejna odsłona trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury firmy Tarczyński
Firma Tarczyński organizuje kolejną odsłonę trasy Naturalnych Poranków Blisko Natury. Tym razem szefowa kuchni i telewizyjna prowadząca – Adriana Marczewska – zabierze widzów programu do świata lokalnych smaków Dolnego Śląska.
01.01.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Nice To Fit You w noworocznej kampanii zachęca do diety roślinnej
Nice To Fit You, w najnowszej kampanii promuje swoją certyfikowaną znakiem V-Label dietę wegańską i dodatkowo zachęca do wspierania adopcji leśnych pszczół.
12.12.21, 11:00
| kultura » informacje
#niemamojejzgodynato. Narodowy Instytut Dziedzictwa wraca z nową kampanią przeciw niszczeniu zabytków
#niemamojejzgodynato to hasło przewodnie nowych działań, które Narodowy Instytut Dziedzictwa realizuje w ramach znanej już kampanii społecznej przeciwstawiającej się przestępstwom wobec zabytków. 
07.05.17, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania piwa Kozel
25 kwietnia br. wystartowała nowa kampania piwa Kozel, w której marka zachęca do otwartości i życzliwości. Działania obejmą komunikację w Internecie, nośniki outdoor oraz ambient.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.