08.05.23, 20:02
| reklama & PR » informacje
Minerały – to się liczy. Staropolanka przypomina o potrzebie uzupełniania składników mineralnych
Trwa kampania Staropolanki prowadzona pod hasłem „Minerały – to się liczy”, która ma na celu zwrócenie uwagi nie tylko na znaczenie picia wody dla naszego zdrowia, ale także na wartość mikroelementów, które są dostarczane wraz z nią.
05.04.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Twój nowy partner w kuchni. Kampania iCoook MRK-38 marki MPM
Trwa kampania marki MPM promująca iCoook MRK-38, czyli najnowszy model wielofunkcyjnego, gotującego termorobota kuchennego z funkcją wi-fi. Za planowanie mediów, realizację kampanii digitalowych oraz projekt kreacji rich mediowej odpowiada dom mediowy Media Choice.
21.03.23, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w Media Choice. Nowe osoby i awanse
W ostatnim czasie w domu mediowym Media Choice miały miejsce znaczące zmiany, polegające na rozszerzeniu działalności niektórych działów, co zaowocowało zatrudnieniem nowych pracowników oraz przeprowadzeniem reorganizacji wewnętrznej.
17.02.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
TAN-VIET świętuje w kampanii Chiński Nowy Rok
Trwa kampania dla TAN-VIET International, promująca produkty TaoTao i Vifon, która jest związana z obchodami Chińskiego Nowego Roku, który rozpoczął się 22 stycznia br. Za działania w obszarze planowania mediów i realizacji kampanii digitalowych odpowiada dom mediowy Media Choice.
07.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Zadbane dłonie o każdej porze roku. Kampania marki Cztery Pory Roku
Trwa kampania marki Cztery Pory Roku prowadzona pod hasłem „Zadbane dłonie o każdej porze roku”, która jest skierowana do osób dbających o kondycję i urodę swojej skóry.
06.06.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
#pielęgnujmiłość. Marka Clochee rusza z kampanią reklamową
Polska marka Clochee produkująca kosmetyki, rozpoczęła reklamową #pielęgnujmiłość, która ma podkreślać, jak ważne w naszym życiu są szacunek i miłość – zarówno w stosunku do innych, jak i nas samych oraz naszej planety.
19.05.22, 13:30
| reklama & PR » informacje
Aktywny rodzic, aktywne dziecko. Kampania marki BeRAW Kids firmy Purella
Pod hasłem „Aktywny rodzic, aktywne dziecko” ruszyła kampania marki BeRAW Kids. Inicjatywa ma promować u dzieci i ich rodziców zdrowy tryb życia oraz sport.
07.02.22, 19:30
| reklama & PR » informacje
DOMOSONDA. Nowa kampania firmy APRO Investment
Firma APRO Investment uruchomiła akcję pod hasłem DOMOSONDA. Jej celem było zebranie opinii na temat oczekiwanego przez grupę docelową standardu mieszkań i osiedli. Kampanię przeprowadzono przy wsparciu strategicznym Agencji Brandingowej Brave Brain oraz domu mediowego Media Choice. 
01.02.22, 07:00
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2021 r.: Łukasz Matyński (Media Choice)
2021 rok na rynku mediów i reklamy dla portalmedialny.pl komentuje Łukasz Matyński, Head of Client Services & Partner w Media Choice.
13.01.22, 21:30
| reklama & PR » informacje
Poczuj satysfakcję w pracy! Kampania marki Fellowes
Fellowes, producent urządzeń biurowych stawia na kompleksową kampanię Głównym jej punktem jest zwiększenie świadomości w zakresie dbania o komfort pracy w biurze oraz w domu. reklamową. Za strategię oraz obsługę kampanii odpowiada dom mediowy Media Choice.
28.12.21, 16:30
| reklama & PR » informacje
30 lat słoicyzmu. Kampania urodzinowa marki Rolnik
Z okazji 30. rocznicy swojej działalności, firma Rolnik postawiła na kreatywny koncept pod hasłem „30 lat słoicyzmu”. Będzie ono towarzyszyć marce w długofalowej komunikacji, która ma odwoływać się do bogatej tradycji, ale w nowoczesnym wydaniu.
25.08.21, 09:40
| reklama & PR » informacje
Męski punkt golenia. Kampania męskiej marki BOND
Dom mediowy Media Choice rozpoczął współpracę z marką BOND, oferującą kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn. Kampania digital ma służyć zwiększeniu świadomości marki i jej produktów wśród grupy docelowej. Jednym z głównych elementów jest launch nowej linii „Inspired by Whisky”.
30.07.21, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nagrody pieniężne w loterii Staropolanki
Trwa loteria marki Staropolanka, w której dla konsumentów przewidziano blisko 400 nagród pieniężnych. To kolejna tego typu akcja, wspierana w mediach. Kampanię reklamową marki prowadzi dom mediowy Media Choice.
12.05.21, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Media Choice planuje II edycję programu stażowego
Pod koniec kwietnia br. zakończył się program stażowy domu mediowego Media Choice. Dwoje uczestników kontynuuje współpracę – młodzi specjaliści dołączyli do zespołów SEM & Paid Social oraz media planning.
29.03.21, 14:24
| reklama & PR » informacje
Komandor reklamuje aplikację do samodzielnego projektowania mebli
Marka Komandor w najnowszej kampanii promuje innowacyjną aplikację Designer, dzięki której można samodzielnie zaprojektować wymarzony mebel. Działania reklamowe prowadzi dom mediowy Media Choice, który odpowiada za strategię, zakup mediów oraz kompleksową realizację kampanii.
12.11.20, 11:03
| reklama & PR » informacje
Joanna promuje kosmetyki wegańskie
Laboratorium Kosmetyczne Joanna rozpoczęło działania promujące nową linię kosmetyków wegańskich. Wprowadzenie serii VEGAN to, obok niedawnej zmiany logo, jeden z ważniejszych kroków w nowej strategii marki, obejmującej szereg proekologicznych rozwiązań. 
07.09.20, 19:45
| reklama & PR » informacje
Media Choice promuje wystawę upamiętniającą stulecie Bitwy Warszawskiej
Muzeum Narodowe w Warszawie rozpoczęło współpracę z domem mediowym Media Choice. Działania reklamowe rozpoczęła kampania promująca nową wystawę, która upamiętnia stulecie Bitwy Warszawskiej. Umowa obejmuje przygotowanie strategii oraz planowanie i zakup mediów. 
10.04.17, 16:00
| reklama & PR » informacje
Pracujemy dla Ciebie. Trwa kampania wizerunkowa Work Service
Agencja zatrudnienia Work Service ruszyła z nową kampanią pod hasłem „Pracujemy dla Ciebie”. Jej celem jest nie tylko zachęcenie kandydatów do współpracy, ale też edukacja w zakresie zasad działania rynku pracy tymczasowej. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.