11.04.23, 09:27
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla marki Happymess
More Bananas w lutym br. rozpoczęło współpracę z Happymess - marką, produkującą odzież dla dzieci o wysokiej jakości. Agencja odpowiada za działania na TikToku oraz Meta Ads.
15.03.23, 17:41
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla Solutions.Rent od pięciu lat
More Bananas zajmuje się prowadzeniem komunikacji w mediach społecznościowych oraz tworzeniem contentu dla warszawskiego coworkingu - Solutions.Rent. Agencja współpracuje z marką od pięciu lat.
16.02.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla marki SeePlaces
Agencja More Bananas prowadzi komunikację, a także działania performance na Facebooku i Instagramie dla marki SeePlaces, wielojęzycznej i wielowalutowej platformy, przeznaczonej do wyszukiwania i zakupu wycieczek oraz różnorodnych atrakcji dla turystów na całym świecie.
06.02.23, 06:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas)
Anna Ledwoń-Blacha z More Bananas podsumowuje 2022 rok na szeroko rozumianym rynku reklamy. 
23.01.23, 18:07
| reklama & PR » informacje
Aplikacja Rytme klientem More Bananas
W październiku 2022 r. krakowska agencja marketingowa More Bananas rozpoczęła współpracę z Rytme - aplikacją wspierającą w procesie zmiany stylu życia i leczenia.
05.01.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
The Miracle Makers klientem More Bananas
More Bananas rozpoczęło współpracę z marką The Miracle Makres - polskim producentem ubrań, bielizny i dodatków dla kobiet w ciąży i po porodzie.
13.12.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Marka Kanlux kontynuuje współpracę z More Bananas
Kanlux, polski producent oświetlenia, rozpoczyna już czwarty rok współpracy z agencją More Bananas. Obsługa obejmuje prowadzenie stron i profili na Facebooku, Instagramie, Pintereście i LinkedInie oraz kanału na YouTube, wsparcie contentowe, a także prowadzenie kampanii performance.
05.11.22, 17:51
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla marki ReMedium
Krakowska agencja stworzyła strategię komunikacji na podstawie badań własnych oraz wniosków z wywiadów z klientami firmy Wizmed, pracującymi z użyciem produktów z linii ReMedium. Zebrane informacje posłużyły między innymi do wyboru archetypu, osobowości i wartości marki, jej UVP, USP oraz sformułowania Tone Of Voice.
18.10.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Akamai Technologies Poland trzeci rok współpracuje z More Bananas
Krakowska agencja More Bananas od sierpnia 2020 r. odpowiada za komunikację na Facebooku firmy Akamai Technologies Poland. Firma rozpoczyna trzeci rok wspólpracy z marką.
09.09.22, 18:50
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla marki Zooksy
More Bananas od lutego br. zarządza komunikacją w mediach społecznościowych marki Zooksy – polskiej firmy produkującej skarpetki w setkach różnorodnych wzorów.
30.08.22, 16:45
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracują dla marki Elektryczne Śmieci
More Bananas od kwietnia br. odpowiadają za komunikację marki „Elektryczne Śmieci”, a także za działania reklamowe w mediach społecznościowych. Nowy klient agencji to operator ogólnopolskiego systemu zbierania zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.
17.08.22, 09:58
| reklama & PR » informacje
More Bananas będzie wspierać Metropolię Krakowską
More Bananas zapewni wsparcie eksperckie i szkoleniowe wdrażania strategii komunikacji Stowarzyszenia Metropolia Krakowska.
08.07.22, 11:21
| reklama & PR » informacje
More Bananas pracuje dla marki DRAGMA
Agencja More Bananas współpracuje z marką Dragma - nowym, polskim graczem w segmencie wermutów. Firma zleciła krakowskiej agencji stworzenie strategii promocji marki oraz przygotowanie jej landing page.
01.05.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Terra Futura i More Bananas współpracują nad platformą Cozato.pl
Stowarzyszenie Terra Futura uruchomiło serwis Cozato.pl, który umożliwia przekazywanie nieużywanych już przedmiotów. Ideą serwisu jest upowszechnianie nawyku re-use. Specjaliści z More Bananas zajmują się komunikacją, mającą na celu pozyskanie nowych użytkowników platformy.
01.04.22, 23:18
| reklama & PR » informacje
Narzędzie, które zrewolucjonizuje komunikację marki. Nowa gra More Bananas
Specjaliści z krakowskiej agencji kreatywnej More Bananas, przygotowali grę „Archetypy marki”. Pozwoli ona uczesnikom odnależć archetyp ich brandu, korzystając z inspiracji i skojarzeń. 
27.01.22, 20:11
| reklama & PR » informacje
Krakowska agencja kreatywna More Bananas wprowadza urlop menstruacyjny
Płatny urlop menstruacyjny wszedł w życie w More Bananas z początkiem 2022 r. Skorzystanie z niego nie wymaga żadnych formalności, wystarczy zgłosić nieobecność tego samego dnia rano. W agencji powstał odrębny regulamin, udostępniony wszystkim zatrudnionym. Co miesiąc każdej osobie menstruującej przysługuje jeden dzień wolny od pracy.
17.01.22, 20:09
| reklama & PR » informacje
W środowisku Pracuj.pl. Nowa odsłona kampanii serwisu rekrutacyjnego
Rozpoczęła się kampania w ramach animowanej platformy „W środowisku Pracuj.pl”, przedstawiającej serwis rekrutacyjny.
29.12.21, 13:30
| reklama & PR » informacje
EasyPartnering.pl klientem More Bananas
Nowym klientem agencji More Bananas została EasyPartnering.pl, platforma internetowa służąca do nawiązywania współpracy pomiędzy podmiotami e-commerce. 
30.11.21, 16:19
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w agencji More Bananas
Z początkiem listopada br. Natalia Sikora objęła stanowisko Head of Marketing agencji More Bananas. Z kolei Piotr Siwiec awansował na stanowisko Digital Marketing Coordinator, a do ekipy agencji, na stanowisko Marketing Strategist powrócił Jacek Szczepan.
14.10.21, 13:40
| reklama & PR » informacje
Agencja More Bananas wsparła kampanię #KaucjaWraca
Krakowska agencja More Bananas zapewniła wsparcie merytoryczne i komunikacyjne kampanii #KaucjaWraca Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste. To ogólnopolska organizacja, która dąży do ograniczenia produkcji odpadów. W tym celu organizuje szkolenia i prezentacje poświęcone tematyce gospodarki wytwarzającej minimalne ilości odpadów.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.