06.10.22, 19:30
| reklama & PR » informacje
Tailor Made PR pracuje dla marki GUM
Tailor Made PR przejęło zarządzanie relacjami mediowymi dla japońskiej marki GUM (Sunstar Europe) oferującej profesjonalne produkty do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. 
28.07.22, 09:42
| reklama & PR » informacje
#21szklanek. Letnia kampania syropów marki Herbapol
Na początku lipca br., ruszyła letnia kampania #21szklanek dla marki Herbapol. Agencja Tailor Made PR odpowiada za stworzenie idei kreatywnej, strategię egzekucji oraz współpracę z influencerami, natomiast Rozgłos odpowiada za strategię i zakup mediów.
06.07.22, 10:16
| reklama & PR » informacje
Cezary Pazura ambasadorem zdrowszego orzeźwienia z Żywiec Zdrój
Nowa kampania Żywiec Zdrój z udziałem Cezarego Pazury nawiązuje do słynnego motywu z kultowego filmu ,,Kiler”, zachęcając do zmiany słodzonych napojów na zdrowsze orzeźwienie z produktami mocno gazowanymi od Żywiec Zdrój.
10.05.22, 12:19
| reklama & PR » informacje
Anna Dereszowska ambasadorką marki Canpol babies
Anna Dereszowska, aktorka i wokalistka, została ambasadorką marki Canpol babies. Kampania z jej udziałem będzie realizowana pod hasłem „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej”.
27.04.22, 20:02
| reklama & PR » informacje
Agnieszka Hyży ambasadorką marki LOVI
Agnieszka Hyży została ambasadorką marki LOVI. Jej współpraca jest kontynuacją kampanii z ubiegłego roku „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”. Kampania marketingowa została zaplanowana w Internecie. 
06.04.22, 16:10
| reklama & PR » informacje
You can but you don't have to. Hardmade wprowadza nowe smaki na rynek
Hardmade - marka piwa dla nowej generacji młodych dorosłych, wraca w tym sezonie z nowym spotem „Możesz wszystko, ale nie musisz nic”. Na półki sklepowe trafią trzy nowości inspirowane światem lemoniad i ice tea. 
31.03.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
Krzysztof Zalewski ambasadorem marki Żywiec Zdrój
Ambasadorem marki Żywiec Zdrój został muzyk - Krzysztof Zalewski. W najbliższych miesiącach piosenkarza będzie można zobaczyć, m.in. w spotach TV, mediach społecznościowych i prasie.
11.01.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
Recykling bohaterem kampanii wizerunkowej marki Żywiec Zdrój
10 stycznia br. rozpoczęła się kampania wizerunkowa Żywiec Zdrój, która będzie informować o powtórzeniu zobowiązania: zbiórki i przekazania do recyklingu równowartości całości plastiku wprowadzonego przez firmę na rynek w 2021 r. Działania reklamowe będą realizowane w telewizji, digitalu, mediach społecznościowych oraz we współpracy z influencerami.
03.11.21, 12:00
| reklama & PR » informacje
Starcie Lechend promuje współpracę marki Lech Free i Polskiej Ligi Esportowej
Lech Free we współpracy z ambasadorami – Damianem Janikowskim, Kasią Szklarczyk, Izu Ugonohem i Natalią Tober – wchodzi w świat gamingu.
19.10.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Lechendy wchodzą w EKO. II edycja quizu Lecha na temat ekologii
Lech od dawna wspiera i promuje ochronę środowiska oraz inspiruje konsumentów do podejmowania eko działań. Tej jesieni marka powraca zquizem „Lechendy wchodzą w eko”, w którym do wygrania jest 10 tys. eko-bluz. Ich wzory, zaprojektowane przez Lechendy Streetartu niosą ważny przekaz.
22.06.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Ambasadorzy Lecha Free aktywizowali warszawiaków do ruchu
Lech Free powraca z kolejną akcją, która ma inspirować do większej aktywności fizycznej w ciągu dnia. We współpracy z ambasadorami, marka zachęca mieszkańców stolicy do zmiany środka transportu z komunikacji miejskiej na rower lub hulajnogę.
04.06.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Lechendom z muzyką do twarzy. Nowa edycja muzycznego quizu Lecha
Marka Lech organizuje ogólnopolską akcją konsumencką. Aktywacja „Lechendom z muzyką do twarzy” to dwa wzory kolekcjonerskich puszek oraz quiz muzyczny, w którym do wygrania jest 18 tys. koszulek z grafikami zaprojektowanymi przez młodych artystów.
22.05.21, 17:10
| reklama & PR » informacje
Maffashion ambasadorką laktatora marki LOVI
Julia Kuczyńska Maffashion - blogerka modowa, influencerka i aktywna mama - została ambasadorką laktatora Expert 3D Pro z technologią lejka 3D. Kampania z jej udziałem będzie realizowana pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”. W ramach działań Maffashion będzie budowała społeczność wokół #teamLOVI.
20.05.21, 11:06
| reklama & PR » informacje
Lech sponsorem Lech Polish Hip-Hop Music Awards
Lech Polish Hip-Hop Music Awards to nowy projekt skierowany w stronę polskiego hip-hopu. Gatunek doczeka się nagród z prawdziwego zdarzenia. Sponsorem wydarzenia będzie marka Lech.
12.05.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Krystaliczne źródło nawodnienia. Żywiec Zdrój podkreśla znaczenie odpowiedniego nawodnienia
W maju br. ruszyła kampania Żywiec Zdrój, która ma podkreślać znaczenie odpowiedniego nawodnienia dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
23.04.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Odkryj moc orzeźwienia! Marka Żywiec Zdrój promuje produkty mocno gazowane
Rozpoczęła się szeroko zasięgowa kampania Żywiec Zdrój Mocny Gaz, przedstawiająca mocno gazowane produkty marki, jako naturalne, intensywne i natychmiastowe orzeźwienie w ciepłe dni. 
19.04.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Pierwsza w Polsce przezroCZYSTA butelka – bez etykiety i w 100 proc. z recyklingu od marki Żywiec Zdrój
Żywiec Zdrój wprowadził na rynek innowacyjne opakowanie – w 100% „przezroCZYSTE” butelki bez etykiety. Nowy, 0,4 litrowy format wody źródlanej ma wyróżniać się surowcem – butelka jest w całości wykonana z plastiku z recyklingu. To już kolejne, trzecie opakowanie w ofercie marki wykonane w 100% z rPETu.
13.04.21, 21:10
| reklama & PR » informacje
Siłacz przed trudnym zadaniem w spocie nowego Lecha Free 0,0% Arbuz z miętą
W najnowszej odsłonie kampanii „Lechendy mogą wszystko” siłacz staje przed trudnym zadaniem. Do jego wykonania potrzeba nie tylko siły, ale i potężnej dawki poczucia humoru oraz puszki nowego, bezalkoholowego Lecha Free 0,0% Arbuz z miętą.
09.04.21, 12:04
| reklama & PR » informacje
Lech Premium i Lech Free we wspólnej kampanii
Od 4 kwietnia br. w blokach reklamowych większości stacji TV pojawia się „Le Le Le”, które jest przypisane do spotów piwa Lech. Tym razem bard Lecha zaprasza do spróbowania nowych wersji lagerów: alkoholowego Lech Chmiele Cytrusowe i bezalkoholowego Lech Free 0,0% Chmiele Cytrusowe.
26.03.21, 18:00
| reklama & PR » informacje
Chmiele Cytrusowe. Nowości od Lech Premium i Lech Free 0,0% wspierane kampanią
W portfolio Kompani Piwowarskiej pojawiły się dwie nowe pozycje: Lech Chmiele Cytrusowe oraz Lech Free Chmiele Cytrusowe 0,0%.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.