15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
08.04.24, 14:28
| prasa » ludzie
Katarzyna Dębek naczelną Forbes Polska. Paweł Zielewski odchodzi, a Aleksandra Karasińska szefową nowo powstającej fundacji w RASP
15 kwietnia br. Katarzyna Dębek, dotychczasowa zastępczyni redaktora naczelnego magazynu „Forbes”, obejmie stanowisko redaktor naczelnej i jako szefowa wszystkich tytułów wydawanych pod marką Forbes będzie odpowiedzialna za magazyn „Forbes Polska”, „Forbes Women”, serwis Forbes.pl oraz wydania tematyczne.
03.04.24, 17:14
| prasa » ludzie
Maciej Kwaśniewski rozstaje się z Gazetą Krakowską i Dziennikiem Polskim
Polska Press Grupy poinformowała o kolejnej już zmianie na stanowisku redaktora naczelnego. Tym razem zmiany obejmą „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”.
02.04.24, 10:38
| prasa » ludzie
Odchodzą naczelni kolejnych dzienników z portfolio Polska Press Grupa
Zmieniają się kolejni redaktorzy naczelni dzienników z portfolio Polska Press Grupa, m.in. "Kuriera Lubelskiego", "Gazety Współczesnej", "Dziennika Bałtyckiego".
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
28.03.24, 07:30
| prasa » ludzie
Barbara Zonik dyrektorką ds. pracowniczych w Agorze
Do zespołu Agory dołączy Barbara Zonik, która obejmie stanowisko dyrektorki ds. pracowniczych. Do jej zadań będzie należeć, m.in. wdrażanie strategii HR uwzględniającej wyzwania i cele biznesów Agory.
27.03.24, 06:30
| prasa » ludzie
Zmiany w Polityce. Bartek Chaciński nowym zastępcą redaktora naczelnego. Nowy kierownik działu zagranicznego
Od kwietnia br. Bartek Chaciński zostanie nowym zastępcą redaktora naczelnego „Polityki”. Z kolei działem zagranicznym pokieruje Łukasz Wójcik.
25.03.24, 07:30
| prasa » ludzie
Redaktorzy naczelni Głosu Wielkopolskiego i Nowin odchodzą
Zarząd Polska Press Grupy wprowadza zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych w Polska Press Grupie. Tym razem chodzi o „Głos Wielkopolski” i „Nowiny”.
22.03.24, 06:30
| prasa » ludzie
Piotr Kotomski i Marcin Habel rozstają się z Polska Press Grupa
Zarząd Polska Press Grupy poinformował, że nastąpiły zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych w Polska Press Grupie. 
09.03.24, 23:12
| prasa » ludzie
Zarząd Polska Press Grupy został wybrany w ekspresowym tempie
Rada Nadzorcza Polska Press, w wyniku postępowań kwalifikacyjnych, podjęła decyzję o powołaniu do Zarządu Spółki: Zenona Nowaka – na stanowisko Prezesa Zarządu z dniem 18 marca br. oraz Elżbietę Żuraw – na stanowisko Członka Zarządu z dniem 11 marca br.
05.03.24, 14:08
| prasa » ludzie
Łukasz Guza przechodzi z Business Insider Polska do Rzeczpospolitej. Będzie zastępcą szefa działu prawnego
Na początku marca br., Łukasz Guza dołączył do zespołu „Rzeczpospolitej”. Będzie pełnił obowiązki zastępcy szefa działu prawnego.
22.02.24, 06:30
| prasa » ludzie
Karolina Bordo zastępczynią naczelnego magazynu K MAG
Karolina Bordo objęła stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego magazynu „K MAG” . Dotychczas Bordo była sekretarzynią redakcji.
21.02.24, 06:30
| prasa » ludzie
Zmiany w lokalnych redakcjach Wyborczej. Michał Olszewski pokieruje działem zagranicznym
Od 1 marca br. Michał Olszewski, dotychczasowy szef krakowskiej redakcji “Gazety Wyborczej”, będzie kierował działem zagranicznym tytułu. Kierownictwo nad redakcją w Krakowie obejmie Magdalena Mach, a zespołami w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie pokieruje Jan Latała.
09.02.24, 08:00
| prasa » ludzie
Marcin Kruczyk dyrektorem obszaru AI&DATA w Ringier Axel Springer Polska
Na początku lutego br. do Ringier Axel Springer Polska dołączył Marcin Kruczyk, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora obszaru AI&DATA. Kruczyk wraz z podległymi mu zespołami będzie odpowiedzialny, m.in. za opracowywanie i wdrażanie strategii wykorzystania sztucznej inteligencji i analizy danych.
01.02.24, 15:00
| prasa » ludzie
Mateusz Mikowski dołączył do działu prawa Rzeczpospolitej
Mateusz Mikowski dołączył do działu prawa „Rzeczpospolitej”. Dziennikarz będzie zajmował się szeroko pojętym wymiarem sprawiedliwości i monitorowaniem procesu legislacyjnego.
30.01.24, 14:27
| prasa » ludzie
Marta Kaźmierska szefowa poznańskiej Gazety Wyborczej
Od 1 lutego redakcją „Gazety Wyborczej” w Poznaniu pokieruje Marta Kaźmierska. Zastąpi Paulę Skalnicką, która z początkiem br. została szefową wszystkich redakcji lokalnych.
22.01.24, 07:45
| prasa » ludzie
Paula Skalnicka szefową redakcji lokalnych Wyborczej
Od 1 stycznia br. nową szefową redakcji lokalnych „Wyborczej” jest Paula Skalnicka. Zastąpiła Mikołaja Chrzana, który został powołany do zarządu nowo utworzonej spółki Wyborcza.
09.01.24, 13:33
| prasa » ludzie
Z DGP do Grupy Gremi Media. Andrzej Ryk dyrektorem sprzedaży
Z początkiem stycznia br. Andrzej Ryk objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy Gremi Media. Będzie odpowiedzialny za rozwój oferty i portfolio grupy.
09.01.24, 10:13
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Zmiany. Kamil Wolnicki szefem sportu w Onecie. Jacek Stańczyk żegna się z firmą
Kamil Wolnicki, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet, od 15 stycznia br. zostanie redaktorem naczelnym serwisu. Jacek Stańczyk podjął decyzję o rozstaniu z firmą.
05.01.24, 09:52
| prasa » ludzie
Łukasz Malec dyrektorem IT w Gremi Media
Na początku stycznia br. do zespołu Gremi Media dołączył Łukasz Malec, który objął stanowisko  dyrektora IT.
Malec będzie odpowiedzialny, m.in. za koordynację pracy działów deweloperów i infrastruktury, aby efektywnie wspierać rozwój firmy w obszarze technologii informatycznych.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy