22.05.08, 20:57

Newsweek: Angielski na Maxa

Od 26 maja do 30 czerwca do tygodnika Newsweek Polska będzie dołączany kurs języka angielskiego.
"Angielski na Maxa" to seria 6 płyt CD, dzięki którym czytelnicy będą mogli poznać słowa i zwroty przydatne w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Od 26 maja do 30 czerwca do tygodnika Newsweek Polska będzie dołączany kurs języka angielskiego.
"Angielski na Maxa" to seria 6 płyt CD, dzięki którym czytelnicy będą mogli poznać słowa i zwroty przydatne w życiu prywatnym oraz zawodowym. Partnerem strategicznym projektu jest Liberty Direct, a twarzą kampanii reklamowej promującej tygodnik z dodatkiem - Mariusz Max Kolonko. Kurs został przygotowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych EMPIK.

"Na potrzeby kursu przygotowaliśmy specjalną stronę internetową, na której znajduje się słownictwo i ćwiczenia uzupełniające do każdej lekcji. Nasza akcja jest naturalnym rozszerzeniem projektu Let's Newsweek, w którym co tydzień przedrukowujemy na łamach naszego tygodnika oryginalne teksty z międzynarodowej edycji Newsweeka, skupiające się na czytaniu i nauce słownictwa. Strona zostanie uruchomiona 26 maja. Myślę, że nasza akcja ze względu na ciekawą formułę kursu znajdzie duże uznanie wśród czytelników Newsweeka" - mówi Michał Kobosko, Redaktor Naczelny Newsweeka.

Kampania promująca tygodnik Newsweek z dodatkiem obejmuje: telewizję, radio, internet, outdoor oraz tytuły wydawnictwa Axel Springer: Newsweek, Forbes, Dziennik, Fakt, Auto Świat, TV Kultura i Przegląd Sportowy. Kampanię zaplanował dom mediowy Mediacom, a za kreację odpowiada agencja Market Share.

"Na płytach "Angielski na Maxa" pojawią się scenki związane z korzystaniem z samochodu. Mamy nadzieję, że takie ćwiczenia pomogą wielu kierowcom porozumieć się za granicą w przypadku awarii lub stłuczki samochodowej. Umiejętność ta może być szczególnie potrzebna wielu osobom w sezonie wakacyjnym. Niektóre zadania, oprócz wartości merytorycznej, niosą ze sobą również przekaz dotyczący bezpieczeństwa, np. jedno z ćwiczeń przypomina, że rozmawianie przez telefon komórkowy w czasie jazdy rozprasza kierowcę" - mówi Rafał Karski, Dyrektor Marketingu Liberty Direct.

Komentarze

Powiązane

05.06.23, 21:30
| prasa » informacje
Nowa edycja Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera
Ruszyła możliwość zgłaszania kandydatur do 23. edycji Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera. Zgłoszenia można wysyłać do 20 czerwca 2023 r.
05.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 5 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 5 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
04.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 4 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 4 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
03.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 3 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 3 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
02.06.23, 01:14
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 2 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 2 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
01.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 1 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 1 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
31.05.23, 13:37
| prasa » informacje
Wojciech Wybranowski nie będzie już naczelnym Głosu Wielkopolskiego
Wojciech Wybranowski niespodziewanie kończy pracę na stanowisku redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.
31.05.23, 06:30
| prasa » informacje
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press doceniony w 44. konkursie Best of News Design
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, otrzymał dwie nagrody w 44. konkursie Best of News Design, organizowanym przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych. Jury, w skład którego weszło blisko 50 specjalistów z całego świata, doceniło cykl okładek do „Polska Metropolia Warszawska” oraz autorskie portfolio Tomasza Bocheńskiego.
31.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 31 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 31 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
30.05.23, 10:02
| prasa » informacje
Fakty czy kłamstwa? Publicysta Sieci rozprawi się w TVP INFO z kłamstwami i manipulacjami mediów
We wtorek, 30 maja br. o godz. 21:00 w ramówce TVP INFO zadebiutuje program „Fakty czy kłamstwa?”. Gospodarzem programu będzie Jakub Maciejewski związany z tygodnikiem „Sieci” i serwisem woplityce.pl.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.