29.07.24, 06:30
Panorama od września znika z TVP2 i przenosi się do TVP Info
Telewizja Polska przenosi emisję “Panoramy” z TVP2 do TVP Info. W nowej odsłonie program ma być o 15 minut dłuższy i zostanie wzbogacony o informacje gospodarcze, pojawi się też więcej autorskich materiałów społecznych i kulturalnych.
„Panorama” w nowej odsłonie ma stać się najważniejszym programem wieczornej ramówki TVP Info i zyskać stałą porę emisji – codziennie o godz. 22:00. Szefem zespołu przygotowującego program pozostanie Jarosław Kulczycki.
„Panorama” w TVP Info oznacza większy porządek w ofercie programowej kanałów TVP. Jesteśmy przekonani, że program ten zyska większe możliwości rozwoju na antenie newsowej” – mówi Sławomir Zieliński, dyrektor Biura Programowego Telewizji Polskiej.
„Panorama” w nowej odsłonie ma być o 15 minut dłuższa i ma zawierać pełny przegląd wydarzeń dnia. Będą to nie tylko informacje ze świata polityki, gospodarki, kultury, nauki i sportu, ale też specjalność audycji, czyli ważne tematy społeczne i losy zwykłych Polaków.
Szefem zespołu przygotowującego nową „Panoramę” pozostanie Jarosław Kulczycki. „Panorama” wciąż będzie programem i marką o silnym i odrębnym charakterze. Widzowie doceniają nasze autorskie materiały polityczne i społeczne, które realizujemy w atrakcyjnej i przystępnej dla każdego odbiorcy formie. Szukamy tematów bliskich ludziom i zawsze stajemy po stronie widza. Zapewniam, że pod tym względem nic się nie zmieni” – komentuje Jarosław Kulczycki, kierownik redakcji „Panoramy”.
„Panorama” będzie emitowana w TVP Info codziennie o godzinie 22:00. Zmiany w ramówce kanału pojawią się wraz z początkiem września br. W najbliższych miesiącach Telewizja Polska planuje odświeżenie oprawy „Panoramy” i przeniesienie nagrań programu do nowego, większego studia.
„Panoramę” po zmianie pory nadawania ogląda średnio 382 tys. widzów, co daje jej prawie 4,5 proc. udziału w paśmie (dane: Nielsen Audience Measurement; 10 stycznia – 24 lipca 2024; AMR i SHR% All 4+).
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze