21.06.24, 18:15

Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going

Kuba Piotrkowicz, fot.: materiały prasowe

Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.

Od ponad 10 lat Going. jest multikanałową platformą biletową, opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, współtworzącą polski rynek event discovery i sprzedaży biletów na wydarzenia. Filarem strategii marki jest nieustanny wzrost liczby osób korzystających z aplikacji Going., rozwijanie usług dodatkowych i stałe poszerzanie oferty o kolejne obszary - m.in. sport i imprezy rodzinne. Za realizację ambicji, które stawia sobie jedna z wiodących platform biletowych od czerwca 2024 r. odpowiada Kuba Piotrkowicz.

Nowy Prezes Going.

Kuba Piotrkowicz od kilkunastu lat buduje biznesy internetowe. W ostatnich latach był odpowiedzialny za rozwój aplikacji Empik Go, która w modelu abonamentowym oferuje dostęp do audiobooków, ebooków i podcastów. Wcześniej przez blisko 6 lat pracował dla Rocket Internet w krajach Azji Południowo-Wschodniej, gdzie skalował aplikację do zamawiania jedzenia online (foodpanda) oraz aplikację modową (LYKE).

– “Jestem przekonany, że w Going tkwi olbrzymi potencjał. Podstawą naszej działalności są stałe inwestycje w innowacyjne, stabilne i elastyczne rozwiązania technologiczne, które możemy z łatwością implementować w różnych obszarach branży eventowej – od tradycyjnych koncertów czy festiwali po obsługę wydarzeń sportowych. Wyróżnia nas także rozpoznawalna marka z mocną obecnością w mediach społecznościowych.” – podkreśla Kuba Piotrkowicz.

Going. rośnie w siłę

Od początku 2024 roku Going. zanotował 10% wzrost liczby sprzedanych biletów. Liczba sesji wzrosła o 27%, a użytkowników aplikacji oraz serwisu jest o 35% więcej niż przed rokiem. Marka nawiązała też nowe współprace. Tylko w kilku ostatnich tygodniach do grona partnerów dołączył zespół Orlen Basket Liga – Dziki Warszawa oraz Stowarzyszenie Sport Biznes Polska.

– "W ostatnich latach Going. przekształcił się z szybko rosnącego startupu w jednego z najbardziej widocznych graczy na rynku rozrywki. Branża podlega jednak ciągłemu rozwojowi i zmianom, więc wiem, że jeszcze wiele przed nami."– mówi Prezes Going.

Nie tylko bileteria

Dużą dynamikę wzrostu notuje także Going. Places, czyli system rezerwacji biletów i kontroli wejścia skierowany do partnerów biznesowych: obiektów rekreacyjno-rozrywkowych, wystaw i wydarzeń kulturalnych.

Spółka zapowiada uruchomienie nowych funkcjonalności zarówno dla organizatorów, jak i kupujących w dalszej części roku. Ponadto, po zakończeniu sezonu letniego, który wypełniają plenerowe festiwale muzyczne, jesienią zintensyfikuje działania wokół dużych tras koncertowych, oferty placówek kulturalnych oraz kalendarza rozgrywek sportowych.

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 17:15
| reklama & PR » informacje
5BONSAI wygrała przetarg na dwie marki L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme
Agencja 5BONSAI wygrała przetarg na obsługę dwóch brandów należących do L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme. W ramach obsługi marek, zespół zajmie się działaniami z zakresu CRM i Marketing Automation.
23.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
ONE House z kampanią dla Mlekpolu
ONE House realizuje ogólnopolską kampanię promującą produkty firmy Mlekpol. Akcja potrwa do końca października br. 
22.07.24, 19:38
| reklama & PR » informacje
Havas PR Warsaw poprowadzi działania dla Saint-Gobain
Saint-Gobain rozpoczął współpracę z agencją Havas PR Warsaw, która przygotuje działania komunikacyjne firmy na rynek ukraiński. 
22.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia. Peppermint dla marki Heinz
Agencja Peppermint prowadzi kampanię promującą ketchup marki Heinz pod hasłem „Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia”. 
22.07.24, 10:07
| reklama & PR » informacje | reklama & PR » ludzie
Magdalena Anisiewicz i Janusz Kotoński awansowali w OneMulti
Agencja OneMulti awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników - Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. 
22.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Najlepsza feta tylko z Favitą! Konkurs marki Favita z portfolio Mlekovity
15 lipca br. wystartował konkurs „Najlepsza feta tylko z Favitą!” promujący produkty marki Favita z portfolio Mlekovity. Za akcję odpowiada agencja First Line Polska sp. z o.o. 
21.07.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
STS Partnerem Czołowym Pogoni Szczecin
TS został Partnerem Czołowym i oficjalnym bukmacherem Pogoni Szczecin. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2026/27.
21.07.24, 14:00
| reklama & PR » informacje
Dolina Dobra rozpoczęła kampanię „ŚniadaTAK”
Dolina Dobra ruszyła z akcją „ŚniadaTAK”. Kampania koncentruje się na sposobach przygotowywania śniadań.
20.07.24, 19:02
| reklama & PR » informacje
Marka Tygryski współpracuje z Grupą JuraPark w nowej akcji dla Lidla
Marka Tygryski stawia na multibranding. Producent chrupek kukurydzianych przygotował akcję dla sieci Lidl we współpracy z Grupą JuraPark. 
20.07.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa
STS kontynuuje współpracę z Rakowem Częstochowa. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez dwa najbliższe sezony. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.