07.06.24, 08:46

Polska Wybiera. Eurowybory 2024. Specjalne propozycje programowe kanałów Grupy Polsat

Zapowiedź wieczoru wyborczego, fot.: materiały prasowe

9 czerwca br. od 19:15 na antenach Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka pojawi się wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Eurowybory 2024”, w którym pojawią się wyniki sondażowe głosowania do Parlamentu Europejskiego. Specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50” będzie emitowane ze studia wyborczego. Informacje, wyniki, dane, grafiki i relacje publikowane będą na Polsatnews.pl oraz Interii.

W niedzielę, 9 czerwca Polacy wybiorą polityków, którzy przez następne pięć lat będą reprezentować kraj w Parlamencie Europejskim. Tego dnia w kanałach informacyjnych Polsatu od godz. 19.15 pojawią się informacje dotyczące wyborów do Europarlamentu - analizy, relacje ze sztabów wyborczych oraz komentarze. O godz. 21.00 zaprezentowane zostaną wyniki sondażu exit poll.

Tego dnia Katarzyna Zdanowicz zaprosi na specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50” tym razem ze studia wieczoru wyborczego. Gospodarzami „Polska Wybiera. Eurowybory 2024” będą Piotr Witwicki - dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, dziennikarz prowadzący „Wydarzenia” i Katarzyna Zdanowicz – dziennikarka Polsatu News i Wydarzeń oraz autorka podcastów „Między wersami” w Interii.

Bogdan Rymanowski prowadzący, m.in. „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” oraz prowadząca „Debatę dnia” Agnieszka Gozdyra będą rozmawiać z najważniejszymi politykami. Tego wieczoru gośćmi będą m.in.: Adam Bielan (Prawo i Sprawiedliwość), Katarzyna Kotula (szefowa sztabu Lewicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ministra ds. równości), Krzysztof Kwiatkowski (KP Platforma Obywatelska Koalicja Obywatelska), Krzysztof Bosak (Wicemarszałek Sejmu, Konfederacja), Władysław Teofil Bartoszewski (wiceminister spraw zagranicznych, PSL/Trzecia Droga), Tobiasz Bocheński (Prawo i Sprawiedliwość). Z kolei Mateusz Białkowski – prowadzący „Wydarzenia 12:50” oraz „Wydarzenia 15:50”, dziennikarz Wydarzeń 24 - będzie analizował, m.in. dane statystyczne oraz frekwencję wyborczą. Marta Budzyńska – prowadząca „Wydarzenia 12:50” oraz „Raport Dnia” - na bieżąco przekaże najciekawsze opinie internautów, prześledzi, co dzieje się w mediach społecznościowych.

Tuż po zakończeniu ciszy wyborczej o godz. 21.00 jednocześnie na antenach kanałów informacyjnych pojawią się pierwsze wyniki sondażu exit poll.

Wieczór wyborczy będzie realizowany w studiu na ul. Łubinowej z użyciem najnowocześniejszej technologii między innymi wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistość (Virtual Window i AR - Augmented Reality).

W poniedziałek, 10 czerwca od godz. 6:00 Polsat News wyemituje specjalne wydanie Nowego Dnia „Polska Wybrała”. Karolina Soczewka i Łukasz Smardzewski podsumują jak głosowali Polacy w Eurowyborach. Z kolei Michał Stela przeprowadzi analizę wyników z poszczególnych komisji wyborczych. Będzie to pierwsze tak pełne podsumowanie powyborcze.

Wybory także w sieci

Informacje o przebiegu wyborów pojawią się w portalu Interia oraz na polsatnews.pl. Na stronie głównej zaplanowano transmisję wieczoru wyborczego w Polsat News, a także wizualizacje wyników. W serwisie Interia Wydarzenia opublikowane zostaną szczegółowe wyniki.

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 22:54
| telewizja / VOD » seriale
Ruszyły zdjęcia do Furiozy 2. Film Netflixa zadebiutuje w 2025 roku
Rozpoczęły się zdjęcia do "Furiozy 2", kontynuacji filmu sensacyjnego, który zadebiutuje w 2025 r. na platformie Netflix.
22.07.24, 11:41
| telewizja / VOD » informacje
Piłkarki. Dziewczyny z boiska jesienną w TTV
Serial dokumentalny "Piłkarki. Dziewczyny z boiska" zadebiutuje jesienią w ramówce TTV. Produkcja śledzi rozrywki piłkarskie oraz pokazuje codzienne życie ośmiu kobiecych amatorskich drużyn z całej Polski.
22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.