04.06.24, 07:30

Galą Gwiazd Plejady 2024 powraca w odświeżonej formule

Zapowiedź wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Serwis Plejada.pl po trzech latach przerwy wraca do organizacji Gali Gwiazd Plejady. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 18 czerwca br. w Warszawie. Poprzedza je plebiscyt, w którym internauci wybierają Gwiazdy Plejady w pięciu wyjątkowych i zupełnie nowych kategoriach.

Na 18 czerwca zaplanowano Galę Gwiazd Plejady 2024, która będzie zwieńczeniem plebiscytu, w ramach którego internauci wybierają pięć Gwiazd Plejady 2024. Redakcja serwisu Plejada zapowiada również przyznanie nagród specjalnych – SuperGwiazd Plejady.

Gala Gwiazd Plejady powraca tym razem w odświeżonej formule. Nowa nazwa, zupełnie nowe kategorie, nowe miejsce. Jedno ma pozostawać bez zmian – gwiazdy, które będą odgrywać główną rolę podczas wydarzenia. „Cieszę się, że Plejada znów rozda swoje Gwiazdy. Już teraz gratuluję 20 osobowościom, które dzięki swojej ciężkiej pracy znalazły się w gronie nominowanych. Doceniam ich odwagę, że przyjęły nasze nominacje i nie bały się zawalczyć o zwycięstwo. Doskonale znane wydarzenie zaprezentujemy w odświeżonej formule. Chcemy, aby było ono prawdziwym świętem gwiazd. Zapraszam do oglądania Gali Gwiazd Plejady 2024 na żywo w Onecie i Plejadzie” – mówi Grzegorz Dobek, szef serwisu Plejada.pl.

Użytkownicy serwisów Plejada.pl i Onet.pl głosują na Gwiazdy Plejady w pięciu nowych kategoriach: Gwiazda ponadczasowa; Gwiazda na czasie; Gwiazda jutra; Gwiazda na miarę czasu; Zaklinacze czasu.

Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Katarzyna Dowbor, Karol Strasburger, Sara James, Radomir Wit, Andrzej Seweryn, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Roxie Węgiel, Margaret, Kamila Kalińczak czy Make Life Harder. Głosy można oddawać na stronie plebiscytu do 15 czerwca włącznie.

Galę Gwiazd Plejady 2024 poprowadzi pięciu prowadzących. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Onet.pl i Plejada.pl. O godz. 19.15 ruszy relacja z czerwonego dywanu, a o godz. 20.15 rozpocznie się uroczyste rozdanie nagród.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.