28.05.24, 18:00

Sztuczna inteligencja promuje serial Algorytm Miłości

Sztuczna inteligencja promuje serial "Algorytm Miłości", fot.: materiąły prasowe

22 maja br. ruszyła kampania promująca najnowszą produkcję CANAL+ „Algorytm Miłości”. W ramach promocji wystartował specjalny landing page algorytmmilosci.pl, gdzie dzięki sztucznej inteligencji, użytkownicy mogą porozmawiać o serialu, jak również o swoich sercowych rozterkach.

22 maja na platformie CANAL + zadebiutował nowy serial „Algorytm Miłości”. Uczestnicy tej serialowej parodii oddają swój los w ręce sztucznej inteligencji, by znaleźć idealnie dopasowaną miłość i zgarnąć wygraną w programie, czyli milion złotych. Serial operuje na kontrowersji, prowokacji i satyrze na otaczającą nas rzeczywistość, kult celebrytów czy świat influencerów i social mediów. Tytułowy Algorytm Miłości to zaawansowana technologicznie sztuczna inteligencja A.M.O.R (Algorytm Miłości Optymalizujący Relacje), stworzona specjalnie na potrzeby świata kreowanego w serialu. A.M.O.R. ocenia kompatybilność i dopasowanie par oraz szanse na zbudowanie przez nie związku. Poziom dopasowania może się zmieniać, ponieważ zarówno uczestnicy, jak i sam A.M.O.R., cały czas uczą się siebie nawzajem.

Najnowszą produkcję CANAL + promuje m.in. specjalny serwis internetowy algorytmmilosci.pl, w sercu którego znalazł się serialowy A.M.O.R. – przenosząc jego działanie na unikalne doświadczenie w kampanii. W przygotowaniu akcji wykorzystane zostały dostępne informacje fabularne na temat serialu – obsady, wątków fabularnych czy scenariusza. Jak podkreśla Havas Play, to wszystko po to, aby przy pomocy technologii machine learning wytrenować oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie, które aktualnie nabrało pożądanej przez daną osobę osobowości. Stało się serialowym A.M.O.R.em, z którym można porozmawiać nie tylko na temat samego serialu, ale również na temat naszych sercowych rozterek. A.M.O.R. w humorystyczny sposób odpowiada na dowolnie zadane pytanie – tworząc odniesienia do fabularnych wątków z samego serialu.

Kto odpowiada za kampanię?

W ramach kampanii realizowane są także działania w kanałach social media CANAL + Polska, jak również współpraca produktowa z siecią lokali DICKERY. Za koncept kreatywny i koordynację działań odpowiada Havas Play (Havas Media Network) odpowiedzialna za łączenie konsumentów z ich pasjami, która integruje kompetencje agencji w obszarze social media, technologii, gier, muzyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki oraz analityki danych. W przygotowaniu rozwiązania Havas Play wspierała firma RYTM Digital.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.