26.05.24, 12:46

Dwie sceny podczas tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival

Zapowiedź wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Co Jest Grane Festival 14 i 15 czerwca br. ponownie wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. W tym roku, na terenie imprezy stanie nie jedna, ale dwie sceny.

W tegorocznej edycji na głównej scenie zagrają, m.in. : Natalia Przybysz, Zalewski, The Dumplings, Król, Daria ze Śląska, Smolik//Kev Fox, Organek z projektem MTV Unplugged, Margaret, Kasia Lins i inni. Organizatorzy odkryli kolejną niespodziankę, czyli to co kryje się pod tajemniczą drugą sceną, którą wspiera nowy strategiczny partner festiwalu - Hyundai Motor Poland. Będzie to scena z muzyką pełną energii – Hyundai POWER STAGE, na której wystąpią czołowe zespoły muzyki elektronicznej i alternatywnej: Julia Kamińska, Dziwna Wiosna, KAMP!, Kim Nowak, RAT KRU, Novika, A_GIM i TACET by Wojtek Urbański.

Oprócz koncertów na uczestników i uczestniczki czekać będzie mnóstwo atrakcji: Targi Książki Kulinarnej przygotowane przez znaną restauratorkę Martę Gessler, w strefie gastronomicznej pojawi się jedzenie z różnych stron świata, spotkania z artystami, specjalny program atrakcji dla dzieci oraz występ, przygotowanego specjalnie z okazji Festiwalu, kolektywu Women’s Voices, którego dyrektorką artystyczną jest Paulina Przybysz. Festiwal zostanie również wzbogacony przez najnowsze modowe trendy od answear.LAB - autorskiej marki tworzonej przez kobiety dla kobiet, już kolejny rok będzie obecna na Co Jest Grane Festival.

Organizatorem wydarzenia jest Co Jest Grane Festival/Wyborcza Sp. z o.o. Sponsorem głównym jest Answear.Lab, a strategicznymi sponsorami zostali: Hyundai Motor Poland, Otomoto, Perła Browary Lubelskie. Sponsorami imprezy są Kinder Bueno, Oriflame, Lenor, a partnerem Miasto St. Warszawa. Partnerem merytorycznym jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, a partnerem miejsca jest CSW Zamek Ujazdowski. Patronami medialnymi zostali: Wysokieobcasy.pl, Helios, Helios Media, Gazeta.pl, Radio Zet, Chill Zet, AMS.

Komentarze

Powiązane

26.05.24, 12:46
| kultura » muzyka
Dwie sceny podczas tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival
Co Jest Grane Festival 14 i 15 czerwca br. ponownie wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. W tym roku, na terenie imprezy stanie nie jedna, ale dwie sceny.
21.05.24, 12:49
| kultura » muzyka
Zmarł Jan A.P. Kaczmarek
Nie żyje Jan Andrzej Paweł Kaczmarek kompozytor. muzyki do ponad 70 filmów długometrażowych i dokumentalnych oraz polskich i amerykańskich spektakli teatralnych. Jest laureatem Nagrody Akademii Filmowej za muzykę do filmu „Marzyciel” w 2005 r.
17.05.24, 19:15
| kultura » muzyka
Czesław Mozil i młodzi artyści nagrali piosenkę o Kolejach Dolnośląskich
„Koleje ludzkich losów” – to tytuł nowej piosenki Czesława Mozila, którą nagrał razem z młodymi artystami z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W teledysku do utworu polsko-duński twórca wciela się w pracownika Kolei Dolnośląskich.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
08.05.24, 21:00
| kultura » film
Kultowe Kino. Nowy cykl filmowy w Multikinie
Sieć kin Multikino ruszyło z nowym cyklem filmowym „Kultowe Kino”. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie produkcje, które nie tylko zyskały lojalną rzeszę fanów, ale także trwale wpisały się w kanon kultury popularnej.
07.05.24, 12:50
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zmarł Jan Ptaszyn Wróblewski
Nie żyje Jan Ptaszyn Wróblewski - muzyk jazzowy, kompozytor, aranżer i dyrygent, dziennikarz i krytyk muzyczny.
05.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Znamy wykonawców koncertów Debiuty i Premiery 61.KFPP w Opolu [lista uczestników]
Rada Artystyczna 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole, wyłoniła uczestników konkursów „Debiuty” i „Premiery”. Tegoroczny festiwal będzie trwał od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. Koncerty „Debiuty” i „Premiery” będzie można zobaczyć w pierwszy dzień festiwalu.
04.05.24, 20:00
| kultura » informacje
Alior Bank mecenasem Festiwalu Wodecki Twist
Alior Bank został partnerem strategicznym oraz mecenasem Festiwalu WODECKI TWIST. Wydarzenie organizowane siódmy rok z rzędu stanowi hołd dla twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 7 i 8 czerwca br. w ICE Kraków.
26.04.24, 16:15
| kultura » muzyka
Yeat i The Prodigy na Orange Warsaw Festival 2024
Yeat, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów na świecie, oraz The Prodigy, legenda muzyki elektronicznej, będą głównymi gwiazdami pierwszego dnia festiwalu Orange Warsaw Festival 2024.
12.04.24, 20:45
| kultura » informacje
Filip Pobocha przeszedł do SBM Label przeszedł do SBM Label
Na początku marca br. do zespołu wytwórni muzycznej SBM Label dołączył Filip Pobocha i objął stanowisko Label Director. Pobocha będzie odpowiedzialny za kierunek artystyczny i działania operacyjne wytwórni.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.