17.05.24, 15:00

Magdalena Boczarska ponownie ambasadorką farb Dulux Ambiance Ceramic

Magdalena Boczarska, fot.: materiał prasowe

Ruszyła nowa kampania reklamowa farb Dulux Ambiance Ceramic. Ambasadorką marki Dulux, podobnie jak w ubiegłym roku, jest znana i ceniona polska aktorka, Magdalena Boczarska. Kampania będzie prowadzona w różnych kanałach, w tym m.in. w social mediach i TV.

Kampania reklamowa ma budować wizerunek farb Dulux Ambiance Ceramic jako produktów klasy premium, a jednocześnie inspirować do tworzenia przytulnych i pięknych wnętrz.

Kolorem przewodnim tegorocznej kampanii i spotu reklamowego, jest barwa Harmony Blue oraz Blue Loft. Odzwierciedlają one harmonię i piękno zgodnie z hasłem - Stwórz dom jak ze snów z Dulux Ambiance Ceramic. Reklama oparta jest na motywie snu, który pozwala człowiekowi dowolnie kreować, w tym wypadku wnętrza własnego domu.

W nowej kampanii marki Dulux zależy nam na zbudowaniu autentycznej relacji z konsumentem. Pokazaniu, jak wielką moc niesie ze sobą ceramiczna farba do wnętrz Dulux Ambiance Ceramic, dzięki której człowiek może stworzyć swój wymarzony dom. Z tą misją wychodzimy do naszych konsumentów.(...) ” – mówi Natalia Kokora, Brand Manager marki Dulux.

Ambasadorką tegorocznej kampanii jest, podobnie jak i miało to miejsce w 2023 roku, popularna polska aktorka Magdalena Boczarska, znana m.in. z filmów takich "Różyczka" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej." Artystka zaprezentuje na swoim Instagramie w formie postów i rolek wszystkie palety kolorów farby Dulux Ambiance Ceramic. Będzie również twarzą kampanii outdoorowej i billboardu sponsorskiego.

Koncept jest wspierany przez silną kampanię 360, która obejmuje, m.in. obecność spotu w TV. Reklama jest wyświetlana od 6. maja br., podobnie jak materiały promocyjne w mediach społecznościowych i na Youtube oraz VoD. Kampania będzie wspierana przez działania reklamowe w kanale OOH.

Z ramienia AkzoNobel, producenta i właściciela Dulux, za kampanię Dulux Ambiance Ceramic odpowiedzialni są Natalia Kokora, Brand Managerka marki Dulux oraz Robert Gwara, Marketing Manager Consumer Paints & Profi.

Spot reklamowy przygotowała Agencja Oglivy, a jego adaptacji dokonała agencja Craft. Billboardy sponsorskie wyprodukował dom produkcyjny FOG Production. Za przygotowanie kreacji w mediach społecznościowych odpowiadają z kolei agencje OS3 oraz EssenceMediacom. Komunikację PR prowadzi agencja PANKOWALSKI Strategicznie.

Zakupu mediów do kampanii dokonały: w zakresie TV&VOD – EssenceMediacom; w zakresie digital – Mediahub.

Komentarze

Powiązane

21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
21.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje | kultura » film
Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików
Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.
20.06.24, 21:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Fortowski awansował w Multikino Media
W maju br. Michał Fortowski awansował na stanowisko Partnership Managera w Dziale Sprzedaży Korporacyjnej Biura Reklamy Multikino Media.
20.06.24, 20:30
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Czuba Dyrektorem Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media
Ewelina Czuba objęła stanowisko Dyrektora Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media. Odpowiedzialna będzie za zarządzanie zespołem sprzedaży, realizację planów sprzedażowych i strategii Grupy ZPR Media, a także za budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami i domami mediowymi.
20.06.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Marka Chantarelle wybiera Agencję PR Get in Touch
10 czerwca br., butikowa Agencja PR Get in Touch rozpoczęła współpracę z marką kosmetyków Chantarelle.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.