25.01.24, 17:45

TVN Warner Bros. Discovery uruchamia 15 kanałów FAST

Nowe kanały FAST w ofercie platformy Player.pl; fot.: materiały prasowe

18 stycznia br. portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększyło się o 15 kanałów nowej generacji (FAST) dostępnych w sieci za pośrednictwem platformy Player.

18 stycznia br. w Internecie zadebiutowało 15 kanałów nowej generacji opartych o programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Tego samego dnia Player powiększył się też o nową strefę z biblioteką treści dostępnych bez opłat.

Każdy z 15 zupełnie nowych kanałów FAST dostępnych jedynie w Internecie oferuje dostęp do najpopularniejszych jakościowych programów z biblioteki TVN “tu i teraz” - tzn. na każdym urządzeniu podłączonym do sieci. Jak przekonuje nadawca, kanały nowej generacji (FAST) stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby widzów – łączą najlepsze programy i osobowości znane z tradycyjnej telewizji ze światem streamingu, oferującym swobodę wyboru urządzenia i możliwość oglądania wielu odcinków tego samego programu lub serialu z rzędu (binge watching).

15 nowych kanałów będzie dostarczanych w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA.

Zawsze szukamy nowych rozwiązań, które pomogą naszym widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione programy. Wiemy, jak wiele czasu może zająć poszukiwanie interesujących treści w różnych serwisach streamingowych. Dlatego właśnie uruchamiamy kanały FAST. To dogodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z biblioteki uwielbianych programów TVN w nowoczesny sposób. Sukces kanałów FAST na światowych rynkach potwierdza, że połączenie zalet telewizji liniowej i streamingu zdobywa coraz większą popularność. Cieszę się, że możemy dziś zaprezentować polskim odbiorcom aż 15 zupełnie nowych kanałów, bo skala tego projektu jest wyjątkowa zarówno z perspektywy naszego kraju, jak i rynków międzynarodowych. Inwestycja w kanały FAST to krok w kierunku przyszłości telewizji" - mówi Kasia Kieli, President and Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

Kanały nowej generacji (FAST) to treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion).

Pojęcie telewizji nieustannie zmienia się, bo zmieniamy się my – widzowie. Wszyscy żyjemy coraz szybciej i nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować swój plan dnia do ramówki telewizyjnej. (…) Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny" - dodaje Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Bezpłatna strefa Playera ruszyła w serwisie 18 stycznia. Funkcjonalności i treści VOD.pl zostały przeniesione do Playera w poszerzonej odsłonie. Ofertę nowej – bezpłatnej – strefy Playera będą stanowić najlepsze programy od TVN WBD, ale również premierowe produkcje, a także hity (np. seriale „Upadek” i „Peaky Blinders”) oraz wydarzenia tworzące ekskluzywną bibliotekę serwisu dla wszystkich. Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą przekierowywani do nowej strefy Playera, do której będą mogli zalogować się używając konta TVN (czyli dotychczasowego loginu i hasła do logowania w serwisie VOD.pl).

W ofercie platformy znalazły się takie kanały i propozycje programowe jak:

 • 1. TVN KULTOWE SERIALE ( „Kasia i Tomek”, „BrzydUla”, „Camera Cafe” czy „39 i pół”).
 • 2. TVN TELENOWELE („Na Wspólnej”, „Zakochani po uszy”, „Singielka”),
 • 3. TVN SERIALE O KOBIETACH („Magda M”, „Prawo Agaty”, „Przepis na życie”, „Ukryta prawda”).
 • 4. TVN MOMENTY PRAWDY („Ukryta prawda”, „Ten Moment”, „Zapisane w gwiazdach”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”).
 • 5. TVN PRAWO I ŻYCIE (paradokumenty, m.in.: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, a także wybrane odcinki takich seriali i programów jak: „Ukryta prawda” czy „Rozmowy w toku”).
 • 6. TVN SZKOŁA ŻYCIA (kanał dla młodego widza z wybranymi serialami paradokumentów: „Szkoły”, „19+” i „Ukrytej prawdy”).
 • 7.TVN SZPITALNE HISTORIE („Szpital” i „S.O.S. Ekipa w akcji”).
 • 8. TVN ŻYCIE JAK W BAJCE( programy z gatunku reality: „Żony Hollywood”, „Damy i wieśniaczki”, „Dżentelmeni i wieśniacy” czy „Królowe życia”).
 • 9. TVN TALK SHOW ( „Rozmowy w toku”, „Miasto kobiet”, „Szymon Majewski Show” czy „Kuba Wojewódzki”).
 • 10. TVN USTERKA (cykl „Usterka”).
 • 11. TVN RAJSKA MIŁOŚĆ(„Hotel Paradise”, „40 kontra 20” czy „Pałacowe Love”).
 • 12. TVN W DOMU („Ugotowani”, „Maja w ogrodzie”, „Nieoczywiste miejsca”, „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Odpicowane mieszkania” i „Misja ratunkowa” ).
 • 13. TVN KRYMINALNIE („Detektyw”, „Kryminalni”, „Herkules”, „Żywioły Saszy – Ogień”).
 • 14. TVN REWOLUCJE W KUCHNI („Kuchenne rewolucje”, „Ugotowani”, „10 zadań specjalnych Michel Morana”, „Pascal: po prostu gotuj!” czy „Kolekcja smaków”).
 • 15. TVN MOTO („Moto-on”, „Emil. Łowca radarów”, „Jazda nie-polska”, „Motocyklicznie”, „Operacja tuning”, „Projekt warsztat” czy „Wypadek-przypadek”).

Komentarze

Powiązane

21.06.24, 23:20
| telewizja / VOD » informacje
TV Republika wPolsce24 pojawią się na MUX-8. KRRiT: będą gwarantem pluralistycznej oferty na rynku mediów
Na MUX-8 pojawią się zgodnie z oczekiwaniami - aż dwie stacje informacyjne – TV Republika i WPOLSCE24. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w ekspresowym tempie rozstrzygnęła konkurs koncesyjny.
20.06.24, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Koncert Kolektywów w Telewizji Polskiej . Polscy artyści w duetach z zagranicznymi piosenkarzami
W piątek, 21 czerwca br. o godz. 21:00 TVP Kultura, TVP Kultura 2 i TVP Polonia przeprowadzą transmisję „Koncertu Kolektywów”, podczas którego polscy artyści zaśpiewają w duetach z zagranicznymi piosenkarzami. Na scenie pojawią się m.in.: Paweł Domagała, Kasia Lins, Tomek Makowiecki, Gizmo Varillas z Hiszpanii czy Lubomyr Melnyk z Ukrainy. 
20.06.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje
Wakacyjne zmiany w informacyjnych kanałach Polsatu
Polsat wprowadza wakacyjne zmiany w ramówkach kanałów informacyjnych. „Gość Wydarzeń” będzie emitowany od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, wydłużona zostanie „Debata dnia” oraz „Debata powyborcza”.
19.06.24, 14:00
| telewizja / VOD » seriale
Yellowstone w wakacje na antenie TVN. Premiera serialu w naziemnej telewizji
W lipcu br. na antenie TVN zadebiutuje serial „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej na antenie. Pierwszy sezon produkcji będzie emitowany od 1 lipca br. o godz. 20:50. Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce, nabyła prawa do emisji serialu.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.