18.01.24, 15:45

Michał Broniatowski będzie komentował dla Interii politykę zagraniczną

Michał Broniatowski, fot.: materiały prasowe

Michał Broniatowski będzie komentował dla portalu Interia najważniejsze wydarzenia na świecie oraz wyjaśniał ich wpływ na sytuację w Polsce.

Jak podkreśla Interia, portal odpowiada na coraz większe zainteresowanie polityką i wydarzeniami, które elektryzują opinię publiczną na całym świecie. Michał Broniatowski jako komentator wzmocni sektor zagraniczny portalu. Pierwszy materiał dziennikarza pojawi się 19 stycznia w Interii.

Komentarze i analizy Michała Broniatowskiego mają uzupełnićc portfolio Interii z treściami o tematyce zagranicznej. Portal w ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” co tydzień prezentuje materiały premium z największych redakcji na świecie („The Washington Post”, „The Economist”, „The Guardian”, „The Observer”, „The Spectator”, „Le Monde” oraz „El Pais”). Interia dzięki współpracy z zagranicznymi korespondentami Tomaszem Lejmanem (Niemcy) i Magdą Sakowską (USA) z Polsat News oraz Tomaszem Augustyniakiem (Azja) przekazuje użytkownikom informacje i relacje z różnych zakątków świata. Dodatkowo Tomasz Lejman prowadzi w Interii także podcast video „+49”, w który opisuje bieżące i najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w Niemczech.

Kim jest Michał Broniatowski?

Michał Broniatowski to dziennikarz z 45-letnim stażem, wieloletni szef dużych redakcji w Warszawie, Moskwie i Szanghaju. Komentator polityczny w Polsacie, TVN, Onet.pl i TOK FM. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej w 1979 r., skąd został wyrzucony w stanie wojennym. Potem pracował kolejno w warszawskiej redakcji brytyjskiej telewizji ITN oraz agencji Associated Press. Broniatowski był korespondentem agencji Reuters, a następnie szefem jej przedstawicielstwa w Polsce. W latach 2003 -2009 wiceprezes agencji informacyjnej Interfax.

Michał Broniatowski zasiadał w Radzie Dyrektorów Grupy ITI (1994–2005), Radzie Nadzorczej Grupy Onet (2001–2005) oraz Radzie Nadzorczej TVN (2009-2015). Współtworzył w Ukrainie kanał informacyjny Espreso TV. Były redaktor naczelny miesięcznika „Forbes”. Do niedawna członek redakcji Onet.pl. Współpracownik brukselskiego POLITICO.

Komentarze

Powiązane

09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
11.03.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » informacje
Przyznano O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Galę transmitowała TVP Kultura
Joanna Kuciel-Frydryszak, Lech Janerka, L.U.C., Bartłomiej Topa, Krzysztof J. Czyżewski, Rafał Ochęduszko i Natalia Koziara-Ochęduszko oraz Mateusz Pakuła zostali laureatami VIII edycji plebiscytu O!Lśnienia - Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. 
10.03.24, 16:28
| internet » ludzie
Agnieszka Siuzdak prezesem zarządu spółki Gazeta.pl
Zarząd Grupy Agora zdecydował o składzie przyszłego zarządu spółki Gazeta.pl – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa. Od kwietnia br. prezeską Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak, a członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy