27.12.23, 07:00

Gremi Media jedynym polskim uczestnikiem programu Table Stakes Europe

Serwisy Gremi Media, fot.: materiały prasowe

Gremi Media weźmie udział w V edycji programu Table Stakes Europe, organizowanego przez World Association of News Publishers (WAN-IFRA). To jedyny polski wydawca, który uczestniczy w tej edycji innowacyjnego programu, wzbogacając doświadczenie i zaangażowanie firmy w proces transformacji cyfrowej mediów.

To kolejny krok w rozwoju naszej oferty cyfrowej – bardzo się cieszę, że nasz zespół będzie miał dostęp do międzynarodowej platformy wymiany doświadczeń” – mówi Maciej Maciejowski, prezes Gremi Media.

Gremi Media oprócz członkostwa w INMA (International News Media Association) jest członkiem World Association of News Publishers (WAN-INFRA) – globalnej organizacji zrzeszającej wydawców. Dzięki temu Gremi Media będzie uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach branży globalnej, regionalnej i lokalnej. Członkostwo umożliwi udział w programach wspierających zrównoważony wzrost i transformację biznesową, a także dostęp do różnych społeczności z dedykowanymi programami, co pozwoli sprostać wyzwaniom branżowym

19 grudnia 2023 r. WAN-IFRA ogłosiła grupę 18 wydawców, którzy wezmą udział w V edycji programu Table Stakes Europe. Wymienieni wydawcy stają się teraz częścią społeczności skupiającej ponad 80 organizacji z 20 krajów, w tym ponad 400 indywidualnych uczestników, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach i są ambasadorami tej transformacyjnej metodologii.

Nadchodząca edycja Table Stakes Europe, wspólna inicjatywa WAN-IFRA i Googleʼa, ponownie będzie kierowana przez Douga Smitha, architekta Table Stakes. Wspierać go będą trenerzy, w tym Valérie Arnould, Alexandra Borchardt, Pepe Cerezo, Lyndsey Jones i Stéphane Mayoux. Dodatkowo eksperci w dziedzinie oraz wydawcy z różnych części świata będą się przyczyniać do rozwoju programu, oferując wsparcie zespołom w radzeniu sobie z ich wyzwaniami.

Dywersyfikacja źródeł dochodu przewodnim tematem

W tej edycji każdy uczestniczący wydawca stworzył zespół interdyscyplinarny na potrzeby dziesięciomiesięcznego programu. Te zespoły podejmą konkretne inicjatywy zarządzania zmianą, mające na celu rozwiązanie istotnych wyzwań w ich procesie transformacji cyfrowej.

Jednym z kluczowych obszarów w 2024 r. będzie dywersyfikacja źródeł przychodów pod kątem analizy wskaźnika średnich przychodów z danego użytkownika (ARPU). Kolejnym obszarem działalności będzie wykorzystanie sztucznej inteligencji w całej firmie, zwłaszcza w redakcji. Table Stakes buduje cyfrowy wzrost, przyjmując nowe platformy cyfrowe i zwiększając zaangażowanie z odbiorcami, aby lepiej służyć społecznościom.

Komentarze

Powiązane

23.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 maja?
22.05.24, 20:41
| prasa » informacje
Tele Tydzień Ekstra – Euro. Niezbędnik kibica od Wydawnictwa Bauer
22 maja br. na rynku prasowym ukazał się magazyn „Tele Tydzień Ekstra – „Euro” (Wydawnictwo Bauer) – poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej.
22.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 maja?
21.05.24, 10:26
| prasa » ludzie
Marcin Madej przeszedł do Grupy INFOR PL. Będzie odpowiedzialny za rozwój obszaru cyfrowych subskrypcji DGP
Na początku maja br. stanowisko Head of Subscription w Dzienniku Gazecie Prawnej objął Marcin Madej. Blisko dwie dekady doświadczenia na rynku wydawniczym będzie wykorzystywać w Grupie INFOR PL jako osoba odpowiedzialna za rozwój obszaru cyfrowych subskrypcji DGP.
21.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 maja?
19.05.24, 19:16
| prasa » informacje
Lidia Garbaczuk, była szefowa Biura Strategii Medialnych PAP, dołącza do Newserii
Lidia Garbaczuk w maju br. dołączyła do zespołu Newserii jako osoba odpowiedzialna za rozwój oferty agencji oraz współpracę ze strategicznymi klientami. Przez ostatnie cztery lata była szefową Centrum Prasowego Polskiej Agencji Prasowej oraz pełniła funkcję dyrektora Biura Strategii Medialnych PAP. 
19.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 maja?
18.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 maja?
17.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 maja?
16.05.24, 16:00
| prasa » informacje
35. urodziny miesięcznika Pani
Magazyn „PANI” to jeden z najstarszych magazynów kobiecych w Polsce. Powstał w 1989 r. , kiedy wydawca pisma „Kobieta i Życie” postanowił stworzyć nowy kwartalnik poradniczo-relaksowy. 17 maja br. na rynku ukaże się urodzinowe wydanie pisma.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy