07.12.23, 14:00

Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake

KV kampanii Dan Cake, fot.: materiały prasowe

W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.

Kampanię świąteczną pod hasłem „Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują” przygotowała agencja Ancymony, która odpowiada za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony internetowej kampanii.

„Najnowsza bożonarodzeniowa kampania skupia się na całkowitej afirmacji konsumenckich przyzwyczajeń. Klienci samodzielnie wypiekają ciasta na Święta, ale też korzystają z tych kupionych w sklepie. Do tego jednak… niechętnie się przyznają przed bliskimi. My natomiast chcemy wesprzeć konsumentów i zdjąć presję, jaka pozornie na nich ciąży, ponieważ tak naprawdę nikomu nie przeszkadzają zakupione wypieki. Szczególnie gdy smakują jak domowe” – mówi Maciej Bojda, creative lead, agencja Ancymony.

„Kampania, w której zmierzymy się z silnym przywiązaniem Polaków do własnoręcznych wypieków na Święta, chodziła nam po głowie już od kilku lat. Przeprowadzone we wcześniejszych miesiącach badania konsumenckie tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że uwzględnianie potrzeb osób pragmatycznych, ceniących wygodne, oszczędzające czas rozwiązania, ma duży potencjał dla marki. Idea kreatywna pozwala nam zamknąć ten rok wyrazistą i autentyczną w swoim przekazie kampanią, która pokazuje, że marka Dan Cake nie boi się podważać społecznie przyjętego status quo” - dodaje Wiktor Kowalski, head of marketing w Dan Cake Polonia.

Kampania jest obecna w displayu, na platformach VOD (TVP, TVN, Polsat), w mediach społecznościowych. Działania będą prowadzona także w aplikacjach Blix, Moja Gazetka i Listonic. Dodatkowo, działania promocyjne będą wspierane przez cyfrowe nośniki reklamowe umieszczone w centrach handlowych w całej Polsce.

Agencja Ancymony odpowiada również za komunikację marki Dan Cake w mediach społecznościowych oraz działania public relations. Spot oraz sesja zdjęciowa zostały zrealizowane przez Key Story. Kampanię digital indoor obsługuje AMS i Clear Channel. Za kampanię mediową i budowanie zasięgów odpowiada w digitalu odpowiada Value Media.

Komentarze

Powiązane

29.02.24, 14:20
| reklama & PR » ludzie
Jakub Macyszyn przechodzi z Good One PR do KPRM
W lutym br., Jakub Macyszyn rozpoczął pracę na stanowisku eksperta w Sekretariacie Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego, Minister ds. Społeczeństwa Obywatelskiego Agnieszki Buczyńskiej.
29.02.24, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Corporate Director PR Big Picture
Big Picture, firma doradcza PR i public affairs zarządzana przez Hannę Waśko i Helenę Korniejew, wprowadza nową organizację zespołu PR korporacyjnego.
29.02.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Agencja Ro w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations
Agencja Ro grona została członkiem Stowarzyszenia Agencji Public Relations. To 39. agencja w szeregach SAPR.
28.02.24, 19:51
| reklama & PR » informacje
Mural w stolicy promuje Familijne Wieczory Filmowe
Prace nad muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z czwartą odsłoną aktywacji konsumenckiej.
28.02.24, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff na pokładzie Papaya Roster
Papaya Roster wzmacnia swój zespół. Do ekipy Papaya Roster dołączyli operatorzy Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff.
28.02.24, 11:30
| reklama & PR » informacje
On Board Think Kong pracuje dla EIT Health Innostars
EIT Health Innostars rozpoczyna współpracę z agencją On Board Think Kong. Współpraca z agencją OBTK obejmuje promocję realizowanych przez EIT Health InnoStars inicjatyw w branży healthcare, w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej.
28.02.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Dagmara Witek-Kuśmider w Creative LIAisons Global Coaching Academy 2024
Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer Publicis Worldwide Poland, jest jedyną przedstawicielką polskiej branży reklamowej, która dołączyła do grona mentorów tegorocznej edycji wirtualnego programu Creative LIAisons Global Coaching Academy.
27.02.24, 18:30
| reklama & PR » ludzie
Wioletta Batóg Prezesem Zarząd MB Mobile. Wcześniej pracowała w MediaMarktSaturn Polska
Wioletta Batóg została Prezesem Zarządu MB Mobile. Do zarządu spółki dołączyła również Diana Putaj w funkcji Wiceprezesa Zarządu.
27.02.24, 15:45
| reklama & PR » informacje
Będzie UPS. Mola zrobi porządek! Nowa odsłona platformy komunikacyjnej Mola
Mola (marka z portfolio Metsä Tissue) ruszyła z nową odsłoną platformy komunikacyjnej. Najnowsza kampania „Będzie UPS. Mola zrobi porządek!” ma wychodzić naprzeciw codziennym sytuacjom, podkreślając gotowość produktów Mola do przywracania porządku w każdej sytuacji.
27.02.24, 14:49
| reklama & PR » informacje
EssenceMediacom zwycięzcą przetargu Play. Strony współpracują od 2010 roku
EssenceMediacom (GroupM) zostało zwycięzcą przetargu na kompleksową obsługę mediową firmy Play – wiodącego dostawcy usług mobilnych, Internetu stacjonarnego i telewizji cyfrowej.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.