12.10.23, 17:39

Atlas Fachowca w odświeżonej formie. Wydawca stawia na online

"Atlas Fachowca" również online, fot.: materiały prasowe

Magazyn „Atlas Fachowca” powrócił w odświeżonej odsłonie. Najnowsze wydanie dostępne zostało udostępnione w nowym serwisie online.

„Atlas Fachowca” to jeden z nielicznych magazynów skierowanych do wykonawców remontowo-budowlanych, a także jedyny w branży, który jest bezpłatnie dostarczany do fachowców z całej Polski. Zawiera informacje o produktach i technologiach, ale przede wszystkim porady związane z wykonawstwem. Magazyn ukazuje się od 12 lat i wydawany jest w 60 tys. egzemplarzy. Obecnie Grupa Atlas rozbudowuje czasopismo w wersji online. Najnowszy, 47 przeczytać został udostępniony w zupełnie nowej odsłonie. Digitalowa forma publikacji umożliwia dotarcie ze specjalistyczną wiedzą do szerszego grona fachowców, którzy nie otrzymują magazynu drukowanego – ten zarezerwowany jest jako egzemplarz bezpłatny dla uczestników programu lojalnościowego Fachowiec Atlasa.

Redakcja zapowiada, że treści w serwisie online będą publikowane regularnie, bez względu na terminarz wydań drukowanych. „Widzimy, że fachowcy są bardzo aktywni w Internecie. Chętnie poszukują porad i inspiracji, a także sami stają się twórcami. Są obecni w social mediach, a jednym z najlepszych tego przykładów jest grupa na Facebooku „ATLAS - zŁAPmy się!”, która liczy już niemal 17 tys. członków. Wielu z nich to zawodowcy, ale także pasjonaci, którzy z własnej pracy uczynili sposób na życie – publikując jej efekty w Internecie. Chcemy do nich docierać szybciej i częściej niż dotychczas. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, by tworząc nasz magazyn mocniej postawić na online” – mówi Aneta Dobrzyńska, Kierownik Komunikacji Branżowej Grupy Atlas.

W nowym serwisie redakcja „Atlasa Fachowca” publikuje tradycyjne artykuły w nowoczesnej formie – pełne grafik, filmów, zdjęć z realizacji czy linków przekierowujących do konkretnych treści.

Sami fachowcy mają być bardzo ważną częścią magazynu. Redakcja zachęca ich do kontaktu, dzielenia się przemyśleniami i wiedzą, a także efektami swojej pracy. Niezależnie czy w druku, czy online są eksponowani przez markę, zapraszani do współpracy, konsultacji czy tworzenia artykułów. „Zależy nam, by przedstawiciele branży, a także hobbyści interesujący się budowlanką jak najszybciej dowiedzieli się o nowym wydaniu naszego magazynu. W tym celu szeroko komunikujemy wersję online na naszej stronie internetowej oraz na social mediach marki. Prowadzimy też kampanie promocyjne na Meta i Google” – dodaje Aneta Dobrzyńska.

Komentarze

Powiązane

09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
11.03.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » informacje
Przyznano O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Galę transmitowała TVP Kultura
Joanna Kuciel-Frydryszak, Lech Janerka, L.U.C., Bartłomiej Topa, Krzysztof J. Czyżewski, Rafał Ochęduszko i Natalia Koziara-Ochęduszko oraz Mateusz Pakuła zostali laureatami VIII edycji plebiscytu O!Lśnienia - Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. 
10.03.24, 16:28
| internet » ludzie
Agnieszka Siuzdak prezesem zarządu spółki Gazeta.pl
Zarząd Grupy Agora zdecydował o składzie przyszłego zarządu spółki Gazeta.pl – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa. Od kwietnia br. prezeską Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak, a członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy