25.09.23, 07:00

MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty

Logo stacji, fot.: materiały prasowe

Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.

Od 17 września o godz. 12.00 emitowany jest format „TOPKA” – czyli TOP 16 rapowych numerów na antenie MIXTAPE. To pierwsza, stricte rapowa lista przebojów w telewizji. W każdym notowaniu, dzięki głosom oddanym przez widzów na stronie internetowej stacji tworzona będzie lista od najgorszego do najlepszego hitu stacji.

22 września na antenie zadebiutował „Wydział Newsów” czyli program, który ma łączyć dobra muzykę ze starannie wyselekcjonowanymi wiadomościami muzycznymi. Format będzie wypełniony zarówno najnowszymi informacjami ze świata rapu, recenzjami płyt jak i najnowszymi plotkami z życia raperów. Widzowie będą mieli okazję poznać bliżej sylwetki raperów, jak również historie największych hiphopowych hitów świata. Program będzie emitowany o godz. 17.00 (środa i piątek).

Z kolei „Ulica mówi” to program, który kieruje się sentencją "vox populi". Od lat w różnych telewizjach widzowie mogli spotkać różne formy sond ulicznych, ale „Ulica Mówi” to jeden krok dalej. W tym programie "specjaliści" napotkani na ulicach przez prowadzącego spotykają się z pytaniami, na które chyba nikt nie odpowiada tak samo. Format będzie nadawany od wtorku do soboty o godz. 14.00.

Format „CHAT GP… SUJA” emitowany będzie w środę i sobotę o godz. 21.30. Stacja podkreśla, że to pierwszy na świecie telewizyjny program satyryczno - paranaukowy. Z gąszczu pytań nurtujących ludzkość, telewizja przygotuje te, na które najtrudniej odpowiedzieć i wcale nie zada ich sztucznej inteligencji. Zadaje je filantropowi, koszykarzowi i myślicielowi z Gocławia: Suji.

Stacja przygotowała też format „1 NA 1 czyli bitwa klipów”, który będzie emitowany codziennie między 13.00 a 21.00 o pełnej godzinie. Jak wyjaśnia nadawca, 1NA1 to format odpowiadający na jedno z najczęściej zadawanych pytań: "Co jest lepsze?". W programie pojawią się dwa rapowe teledyski, o tym, kto wygra daną bitwę zadecydują głosy widzów oddane na stronie internetowej stacji. Rola zwycięzcy w tym programie wcale nie jest łatwa, bo zaraz po pokonaniu przeciwnika teledysk staje do walki z następnym broniąc swojego tytułu.

Kolejną propozycją stacji jest „Klasyka Gatunku”, która będzie emitowana w każdy poniedziałek, środę i piątek – o godz. 18:00. „Klasyka Gatunku” to w zasadzie definicja programu. Wśród tysięcy polskich wideoklipów, redakcja wybrała te, które widzom kojarzą się ze złotą erą rymów i bitów. Ostatnią propozycją jest „FRESH”, który będzie emitowany w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00. W programie pojawią się nowe brzmienia i nowe twarze, premiery i nowości.

Komentarze

Powiązane

02.12.23, 11:28
| telewizja / VOD » informacje
21 kanałów w otwartym oknie w akcji Polsat Box
Polsat Box w okresie od 1 grudnia 2023 r. do 7 stycznia 2024 r. w ramach otwartego okna udostępni abonentom nawet 21 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.
01.12.23, 20:23
| telewizja / VOD » informacje
Motowizja w Polsat Box i Polsat Box Go
1 grudnia br. do oferty programowej telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej z dekoderem Polsat Box oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go dołączyła Motowizja – kanał dla sympatyków i pasjonatów motoryzacji.
01.12.23, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Roszady w Polsacie. Dorota Gawryluk będzie zarządzać Pionem Kanałów Tematycznych. Piotr Witwicki szefem informacji
Niespodziewanie, 1 grudnia br. Dorota Gawryluk objęła nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego Pionu Kanałów Tematycznych w strukturze Telewizji Polsat i Grupy Polsat Plus.
30.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Dzielnica strachu. VI sezon produkcji wiosną 2024 r. w Pulsie 2
Telewizja Puls kontynuuje produkcję własnego seriali kryminalnego „Dzielnica strachu”. Nowy sezon pojawi się wiosną 2024 r. na antenie Puls 2.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.