20.09.23, 15:00

Co dobrego u Ciebie w firmie? Szlachetna Paczka promuje wolontariat pracowniczy

Szlachetna Paczka promuje wolontariat pracowniczy, fot.: materiały prasowe

Agencja Hand Made wsparła Stowarzyszenie Wiosna w kampanii, która zachęca firmy do udziału w projekcie wolontariatu pracowniczego.

W ramach stałej współpracy ze Szlachetną Paczką, agencja stworzyła scenariusz spotu oraz objęła nadzorem kreatywnym działania produkcyjne. Pod hasłem “Co dobrego u Ciebie w firmie?” która wiosna promuje wolontariat pracowniczy.

Co dobrego u Ciebie w firmie? U nas dużo dobrego. Np. tak świetna agencja, jak Hand Made. To ważna dla nas kampania, pierwsza tak duża kierowana do szeroko rozumianego biznesu. Jako organizacja pozarządowa, szczególny nacisk kładziemy na efektywność. Dlatego tak dobrze współpracuje nam się z Hand Made, bo to agencja, która doskonale rozumie, że nawet najciekawsza kreacja jest środkiem do celu” – mówi Konrad Kruczkowski, Dyrektor Działu Marketingu Stowarzyszenia Wiosna. „Praca nad koncepcjami kreatywnymi, wraz z zespołem Stowarzyszenia Wiosna, jest dla nas zawsze wielką przyjemnością i świeżą odmianą dla projektów, którymi zajmujemy się na co dzień. Drużyna paczki, ich pasja i poświęcenie w pracy w trudnym obszarze działalności organizacji charytatywnych, są dla nas inspiracją i zarażają dobrem także nasze pomysły” – dodaje Marcin Janik, Group Account Manager w Hand Made.

Agencja od kilku lat (na zasadach pro publico bono) pomaga w tematach związanych z koncepcjami kreatywnymi do spotów produkowanych przez Szlachetną Paczkę - w tym rokrocznie dla kampanii świątecznych, jak i przy spotach związanych z innymi obszarami działalności stowarzyszenia. Hand Made odpowiada również za wprowadzenie nowego claimu “Zmieniamy świat na dobre” oraz bieżące wsparcie strategiczno-kreatywne.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.